LiveTV Türkiye / Tüm Spor olaylarını canlı ve bedava izleyebilirsiniz!
YAYIN   CANLI SKORLAR   SONUÇLAR   ARŞIV VIDEOLAR   YARDIM   HAKKINDA
Giriş yap Giriş yap   Kayıt ol Kayıt ol
РусскийEnglishDeutschFrançaisEspañolPortuguêsTürkçe
FORUM   İLETIŞIM
New on LiveTV
Maç özetleri Ottawa – Pittsburgh
Maç özetleri Wolfsberger AC – Austria
Matches of Your Teams  
In order to view this block you have to kaydol yada bağlan
Best Odds Today
Eintracht – Dortmund
1 7.6     X 5     2 1.46
   Yerel saatiniz: 9:31 (UTC +2)
FutbolBuz hokeyiBasketbolTenisVoleybol
BoksYarışlarKış sporları (hiç bir yayın yok)Atletizm...
Bugün (26 mayıs, cuma)
Binicilik. National Event Racing, Australia
 
3:00 (National Event)
Tenis. ITF Tour ITF Tour, Singapore
 
4:00 (ITF Tour)
Tenis. ATP Challenger Tour ATP Challenger, Shymkent
 
7:00 (ATP Challenger Tour)
Masa tenisi. TT Cup TT Cup
 
7:30 (TT Cup)
Durgun su sürat yar. Durgun su sürat yarışı World Cup, Szeged
 
7:50 (Durgun su sürat yarışı)
Binicilik. FEI CVI Ebreichsdorf
 
8:00 (FEI)
Tenis. ATP Challenger Tour Ricardas Berankis – Aleksandr Nedovyesov
 
8:30 (ATP Challenger Tour)
Masa tenisi. ITTF Challenger Series
 
8:30 (ITTF)
Vater Sport. Yüzme French Championships
 
8:50 (Yüzme)
Tenis. ITF Tour ITF Tour, Netanya
 
9:00 (ITF Tour)
Masa tenisi. ITTF Polish Junior Championships
 
9:00 (ITTF)
Masa tenisi. Master Tour Master Tour TT
 
9:00 (Master Tour)
Halter. Bench press 2017 Dünya Kupası
 
9:00 (Bench press)
Basketbol. Yeni Zelanda Championship Nelson Dzhaynts – Wellington Saints
  36:28
9:00 (Yeni Zelanda Championship)
Motor sporları. 24 Hours Nuerburgring 24 Hours Nuerburgring
 
9:30 (24 Hours Nuerburgring)
Ragbi birliği. Super 15 Blues – Chiefs
9:35 (Super 15)
Tenis. Grand Slam Roland Garros, Qualification
10:00 (Grand Slam)
Tenis. ATP Challenger Tour ATP Challanger, Mestre
10:00 (ATP Challenger Tour)
Tenis. ATP Challenger Tour Yannick Hanfmann – Carlos Taberner
10:00 (ATP Challenger Tour)
Futbol. 20 Yaş Altı Dünya Kupası Almanya M 20 – Vanuatu M 20
10:00 (20 Yaş Altı Dünya Kupası)
Tüm yayınlar-      

  Tüm yayınlar
Olaydan bir kaç dakika önce yayın kaynakları değiştirebilinir. Heran yeni kaynaklar eklenebilinir. Maç yayınlarının büyük kısmı bir gün önce veya maçtan bir kaç dakika önce bildirilir.


   Futbol 438
   Buz hokeyi 9
   Basketbol 69
   Tenis 40
   Voleybol 39
   Boks 2
   Motor sporları 28
   Atletizm 2
   Futsal 4
   Hentbol 22
   Ragbi Lig 5
   Beyzbol 109
   Plaj voleybolu 1
   Çeşitli 1
   Amerikan futbolu 1
   Florbol 1
   Ragbi birliği 15
   Golf 12
   Masa tenisi 19
   Bisiklet 8
   Kriket 2
   Vater Sport 1
   Halter 2
   Avustralya futbolu 8
   Gal futbolu 2
   Durgun su sürat yar 6
   Yelken sporu 2
   Binicilik 17
   Dövüş sporu 4
   Ragbi Sevens 1
    Futbol    

26 mayıs, cuma
20 Yaş Altı Dünya Kupası Almanya M 20 – Vanuatu M 20
26 mayıs burada 10:00
(20 Yaş Altı Dünya Kupası)
20 Yaş Altı Dünya Kupası Meksika M 20 – Venezuela M 20
26 mayıs burada 10:00
(20 Yaş Altı Dünya Kupası)
Çin Super League Guangzhou – Chongqing Lifan
26 mayıs burada 12:00
(Çin Super League)
20 Yaş Altı Dünya Kupası İngiltere M 20 – Güney Kore M 20
26 mayıs burada 13:00
(20 Yaş Altı Dünya Kupası)
20 Yaş Altı Dünya Kupası Gine M 20 – Arjantin M 20
26 mayıs burada 13:00
(20 Yaş Altı Dünya Kupası)
Çin Super League Guangzhou R&F – Shanghai Shenhua
26 mayıs burada 14:00
(Çin Super League)
Dostluk maçı Kitchee – Tottenham
26 mayıs burada 14:00
(Dostluk maçı)
Bulgaristan A PFG Montana – Lokomotiv Gorna
26 mayıs burada 16:45
(Bulgaristan A PFG)
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Gorodeya – Neman Grodno
26 mayıs burada 17:00
(Beyaz Rusya Vysshaya Liga)
Slovenya 2 SNL Triglav – Dob
26 mayıs burada 17:00
(Slovenya 2 SNL)
Mısır Premier League Aswan – Al Masry
26 mayıs burada 18:00
(Mısır Premier League)
Ukrayna Premier League Olimpik Donetsk – Oleksandria
26 mayıs burada 18:00
(Ukrayna Premier League)
Ukrayna Premier League Chernomorets – Zoria
26 mayıs burada 18:00
(Ukrayna Premier League)
Hırvatistan Prva HNL Slaven – Hajduk Split
26 mayıs burada 18:00
(Hırvatistan Prva HNL)
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Krumkachy – Isloch
26 mayıs burada 18:00
(Beyaz Rusya Vysshaya Liga)
Letonya Virsliga Babite – Liepaja
26 mayıs burada 18:00
(Letonya Virsliga)
Almanya 2 Bundesliga Regensburg – Munich 1860
26 mayıs burada 18:00
(Almanya 2 Bundesliga)
Fas Botola RCA Casablanca – Difaa El Jadida
26 mayıs burada 18:00
(Fas Botola)
Fas Botola Kasba Tadla – Kenitra
26 mayıs burada 18:00
(Fas Botola)
Ukrayna Premier League Shakhtar Dn – Dynamo Kiev
26 mayıs burada 18:30
(Ukrayna Premier League)
Bulgaristan A PFG Neftohimik – Slavia Sofia
26 mayıs burada 19:00
(Bulgaristan A PFG)
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Vitebsk – BATE
26 mayıs burada 19:00
(Beyaz Rusya Vysshaya Liga)
Romanya Liga 1 Pandurii – Gaz Metan Medias
26 mayıs burada 19:30
(Romanya Liga 1)
Avusturya Erste Liga Simulcast
26 mayıs burada 19:30
(Avusturya Erste Liga)
Avusturya Erste Liga Wiener Neustadt – Wacker Innsbruck
26 mayıs burada 19:30
(Avusturya Erste Liga)
Avusturya Erste Liga Blau-Weiss Linz – Liefering
26 mayıs burada 19:30
(Avusturya Erste Liga)
Avusturya Erste Liga Wattens – Austria Lustenau
26 mayıs burada 19:30
(Avusturya Erste Liga)
Avusturya Erste Liga Horn – LASK Linz
26 mayıs burada 19:30
(Avusturya Erste Liga)
Avusturya Erste Liga Floridsdorfer – Kapfenberg
26 mayıs burada 19:30
(Avusturya Erste Liga)
Hırvatistan Prva HNL Split – Osijek
26 mayıs burada 20:00
(Hırvatistan Prva HNL)
Hırvatistan Prva HNL Cibalia – Lokomotiva
26 mayıs burada 20:00
(Hırvatistan Prva HNL)
İspanya Segunda Division Levante – UCAM Murcia
26 mayıs burada 20:00
(İspanya Segunda Division)
Fas Botola Olympic Safi – Berkane
26 mayıs burada 20:00
(Fas Botola)
İtalya Serie B Carpi – Frosinone
26 mayıs burada 20:30
(İtalya Serie B)
Arjantin Primera C San Miguel – Argentino Quilmes
26 mayıs burada 20:30
(Arjantin Primera C)
Arjantin Primera C Berazategui – Deportivo Laferrere
26 mayıs burada 20:30
(Arjantin Primera C)
İrlanda Premier Division Bray Wanderers – Sligo Rovers
26 mayıs burada 20:45
(İrlanda Premier Division)
İrlanda Premier Division Cork City – Shamrock Rovers
26 mayıs burada 20:45
(İrlanda Premier Division)
İrlanda Premier Division Drogheda Utd – Derry City
26 mayıs burada 20:45
(İrlanda Premier Division)
İrlanda Premier Division Galway United – Bohemians
26 mayıs burada 20:45
(İrlanda Premier Division)
İrlanda Premier Division St Patricks – Dundalk
26 mayıs burada 20:45
(İrlanda Premier Division)
Bolivya Primera Division Petrolero Yacuiba – Real Potosi
26 mayıs burada 21:00
(Bolivya Primera Division)
İrlanda Premier Division Finn Harps – Limerick
26 mayıs burada 21:00
(İrlanda Premier Division)
Fas Botola Hassania Agadir – Chabab Rif Hoceima
26 mayıs burada 22:00
(Fas Botola)
Peru Primera Division Cajamarca – Juan Aurich
26 mayıs burada 22:30
(Peru Primera Division)
Ekvador Serie A Independiente JT – Universidad Catolica
26 mayıs burada 23:00
(Ekvador Serie A)

27 mayıs, cumartesi
Arjantin Primera Division Aldosivi – Independiente
27 mayıs burada 0:00
(Arjantin Primera Division)
Brezilya Serie B Criciuma – America Mineiro
27 mayıs burada 0:15
(Brezilya Serie B)
ABD MLS Toronto – Columbus
27 mayıs burada 1:00
(ABD MLS)
Brezilya Serie B Boa – Oeste
27 mayıs burada 1:30
(Brezilya Serie B)
Bolivya Primera Division Bolivar – Blooming
27 mayıs burada 2:00
(Bolivya Primera Division)
USL Swope Park Rangers – San Antonio
27 mayıs burada 2:30
(USL)
Brezilya Serie B Goias – Gremio Brasil
27 mayıs burada 2:30
(Brezilya Serie B)
Kolombiya Primera Division Deportes Tolima – La Equidad
27 mayıs burada 2:45
(Kolombiya Primera Division)
Japonya J2 League Renofa – Machida Zelvia
27 mayıs burada 6:00
(Japonya J2 League)
Japonya J League Shimizu – Yokohama Marinos
27 mayıs burada 7:00
(Japonya J League)
Japonya J League Hiroshima – Iwata
27 mayıs burada 7:00
(Japonya J League)
Japonya J League Kashiwa – Omiya
27 mayıs burada 8:00
(Japonya J League)
Japonya J2 League JEF United – Ehime
27 mayıs burada 8:00
(Japonya J2 League)
Japonya J2 League Kyoto – Gifu
27 mayıs burada 8:00
(Japonya J2 League)
Güney Kore K-League Jeonbuk Motors – Suwon
27 mayıs burada 8:00
(Güney Kore K-League)
Japonya J2 League Shonan Bellmare – Montedio Yamagata
27 mayıs burada 9:00
(Japonya J2 League)
Japonya J2 League Tokushima Vortis – Kamatamare Sanuki
27 mayıs burada 9:00
(Japonya J2 League)
Çin Super League Liaoning – Yanbian Funde
27 mayıs burada 9:30
(Çin Super League)
Çin Super League Guizhou Zhicheng – Jiangsu Suning
27 mayıs burada 9:30
(Çin Super League)
20 Yaş Altı Dünya Kupası Kosta Rika M 20 – Zambiya M 20
27 mayıs burada 10:00
(20 Yaş Altı Dünya Kupası)
20 Yaş Altı Dünya Kupası Portekiz M 20 – İran M 20
27 mayıs burada 10:00
(20 Yaş Altı Dünya Kupası)
Japonya J2 League Yokohama FC – Nagoya
27 mayıs burada 11:00
(Japonya J2 League)
Güney Kore K-League Pohang – Gangwon
27 mayıs burada 11:00
(Güney Kore K-League)
Japonya J League Sagan Tosu – Consadole Sapporo
27 mayıs burada 12:00
(Japonya J League)
Japonya J2 League V-Varen Nagasaki – Tokyo Verdy
27 mayıs burada 12:00
(Japonya J2 League)
Güney Kore K-League Seoul – Ulsan
27 mayıs burada 12:00
(Güney Kore K-League)
Güney Kore K-League Gwangju – Jeju United
27 mayıs burada 12:00
(Güney Kore K-League)
Tayland Premier League Ratchaburi – Thai Honda
27 mayıs burada 13:00
(Tayland Premier League)
20 Yaş Altı Dünya Kupası Uruguay M 20 – Güney Afrika M 20
27 mayıs burada 13:00
(20 Yaş Altı Dünya Kupası)
20 Yaş Altı Dünya Kupası Japonya M 20 – İtalya M 20
27 mayıs burada 13:00
(20 Yaş Altı Dünya Kupası)
Çin Super League Hebei China Fortune – Changchun Yatai
27 mayıs burada 13:35
(Çin Super League)
Çin Super League Tianjin Quanjian – Tianjin Teda
27 mayıs burada 13:35
(Çin Super League)
Çin Super League Shanghai East Asia – Beijing Guoan
27 mayıs burada 13:35
(Çin Super League)
Tayland Premier League Buriram – Bangkok Utd
27 mayıs burada 14:00
(Tayland Premier League)
Tayland Premier League BEC Tero Sasana – Chonburi
27 mayıs burada 14:00
(Tayland Premier League)
Finlandiya Veikkausliiga Lahti – HJK
27 mayıs burada 14:00
(Finlandiya Veikkausliiga)
Finlandiya Veikkausliiga HIFK – Inter Turku
27 mayıs burada 14:00
(Finlandiya Veikkausliiga)
Finlandiya Veikkausliiga Kemi Kings – VPS Vaasa
27 mayıs burada 14:00
(Finlandiya Veikkausliiga)
Kadın. Rusya Kupası ZhFK Chelsi – Parusa Baltiki
27 mayıs burada 14:00
(Kadın. Rusya Kupası)
Türkiye Süper Lig Kasımpaşa – Antalyaspor
27 mayıs burada 15:00
(Türkiye Süper Lig)
Türkiye Süper Lig Konyaspor – Akhisar
27 mayıs burada 15:00
(Türkiye Süper Lig)
Ermenistan Premier League Pyunik – Ararat
27 mayıs burada 15:00
(Ermenistan Premier League)
Letonya Virsliga Jelgava – Ventspils
27 mayıs burada 15:00
(Letonya Virsliga)
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Naftan – Minsk
27 mayıs burada 15:00
(Beyaz Rusya Vysshaya Liga)
Tayland Premier League Sisaket – Port
27 mayıs burada 15:00
(Tayland Premier League)
Estonya Kupası Tallinn – Tammeka
27 mayıs burada 15:00
(Estonya Kupası)
Kazakistan Premijer-Liga Taraz – Tobol
27 mayıs burada 15:00
(Kazakistan Premijer-Liga)
Endonezya Super League Sriwijaya – Madura United
27 mayıs burada 15:30
(Endonezya Super League)
Endonezya Super League PS TNI – Persela Lamongan
27 mayıs burada 15:30
(Endonezya Super League)
Ukrayna Premier League Zirka Kropyvnytskyi – Stal Kamianske
27 mayıs burada 16:00
(Ukrayna Premier League)
Ukrayna Premier League Volyn – Karpaty
27 mayıs burada 16:00
(Ukrayna Premier League)
Ukrayna Premier League Vorskla – Dnipro
27 mayıs burada 16:00
(Ukrayna Premier League)
İsveç Allsvenskan Kalmar – Sundsvall
27 mayıs burada 16:00
(İsveç Allsvenskan)
İsveç Allsvenskan Djurgardens – Eskilstuna City
27 mayıs burada 16:00
(İsveç Allsvenskan)
Hırvatistan Prva HNL Inter Zapresic – Istra 1961
27 mayıs burada 16:00
(Hırvatistan Prva HNL)
Gürcistan Umaglesi Liga Kolkheti-1913 – Dila
27 mayıs burada 16:00
(Gürcistan Umaglesi Liga)
İsveç Superettan Norrby IF – Frej
27 mayıs burada 16:00
(İsveç Superettan)
İsveç Superettan Varberg – Falkenbergs
27 mayıs burada 16:00
(İsveç Superettan)
İsveç Superettan Dalkurd – Atvidaberg
27 mayıs burada 16:00
(İsveç Superettan)
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Slutsk – Slavia-Mozyr
27 mayıs burada 16:00
(Beyaz Rusya Vysshaya Liga)
Finlandiya Veikkausliiga RoPS – KuPS Kuopio
27 mayıs burada 16:00
(Finlandiya Veikkausliiga)
Finlandiya Veikkausliiga Jyvaskyla – Ilves
27 mayıs burada 16:00
(Finlandiya Veikkausliiga)
Ukrayna Second League Real Pharma – Rukh Vynnyky
27 mayıs burada 16:00
(Ukrayna Second League)
Ukrayna Second League Balkany Zorya – Zhemchuzhyna Odesa
27 mayıs burada 16:00
(Ukrayna Second League)
İskoçya Kupası Celtic – Aberdeen
27 mayıs burada 16:00
(İskoçya Kupası)
Ukrayna First League Hirnyk-Sport – Arsenal Kiev
27 mayıs burada 16:00
(Ukrayna First League)
Ukrayna First League Skala – Poltava
27 mayıs burada 16:00
(Ukrayna First League)
Ukrayna First League Desna – Obolon
27 mayıs burada 16:00
(Ukrayna First League)
Ukrayna First League Avangard – Illichivets
27 mayıs burada 16:00
(Ukrayna First League)
Ukrayna First League Kolos Kovalivka – Mykolaiv
27 mayıs burada 16:00
(Ukrayna First League)
Ukrayna First League Ternopol – Naftovyk
27 mayıs burada 16:00
(Ukrayna First League)
Ukrayna First League Veres – Cherkaskyi Dnipro
27 mayıs burada 16:00
(Ukrayna First League)
Ukrayna First League Bukovyna – Helios
27 mayıs burada 16:00
(Ukrayna First League)
Ukrayna First League Inhulets – Sumy
27 mayıs burada 16:00
(Ukrayna First League)
İspanya Segunda Division Huesca – Lugo
27 mayıs burada 16:00
(İspanya Segunda Division)
İzlanda Urvalsdeild Akureyri – Vikingur Reykjavik
27 mayıs burada 16:00
(İzlanda Urvalsdeild)
Kazakistan Premijer-Liga Aktobe – Irtysh Pavlodar
27 mayıs burada 16:00
(Kazakistan Premijer-Liga)
Women Sand SC – Wolfsburg
27 mayıs burada 16:15
(Women)
Slovenya PrvaLiga Koper – Gorica
27 mayıs burada 16:55
(Slovenya PrvaLiga)
Slovenya PrvaLiga Maribor – Krsko
27 mayıs burada 16:55
(Slovenya PrvaLiga)
Slovenya PrvaLiga Rudar Velenje – Radomlje
27 mayıs burada 16:55
(Slovenya PrvaLiga)
Slovenya PrvaLiga Domzale – Celje
27 mayıs burada 16:55
(Slovenya PrvaLiga)
Slovenya PrvaLiga Olimpija – Aluminij
27 mayıs burada 16:55
(Slovenya PrvaLiga)
Türkiye Süper Lig İstanbul BŞB – Adanaspor
27 mayıs burada 17:00
(Türkiye Süper Lig)
Çekya Gambrinus Liga Karvina – Jablonec
27 mayıs burada 17:00
(Çekya Gambrinus Liga)
Çekya Gambrinus Liga Teplice – Dukla Praha
27 mayıs burada 17:00
(Çekya Gambrinus Liga)
Çekya Gambrinus Liga Hradec Kralove – Bohemians 1905
27 mayıs burada 17:00
(Çekya Gambrinus Liga)
Çekya Gambrinus Liga Slovacko – Sparta Praha
27 mayıs burada 17:00
(Çekya Gambrinus Liga)
Çekya Gambrinus Liga Pribram – Zlin
27 mayıs burada 17:00
(Çekya Gambrinus Liga)
Çekya Gambrinus Liga Viktoria Plzen – Vysocina
27 mayıs burada 17:00
(Çekya Gambrinus Liga)
Çekya Gambrinus Liga Slavia Praha – Brno
27 mayıs burada 17:00
(Çekya Gambrinus Liga)
Çekya Gambrinus Liga Slovan Liberec – Mlada Boleslav
27 mayıs burada 17:00
(Çekya Gambrinus Liga)
Ermenistan Premier League Gandzasar – Banants
27 mayıs burada 17:00
(Ermenistan Premier League)
Letonya Virsliga FK Riga – Spartaks
27 mayıs burada 17:00
(Letonya Virsliga)
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Torpedo Zhodino – Gomel
27 mayıs burada 17:00
(Beyaz Rusya Vysshaya Liga)
Finlandiya Veikkausliiga SJK – Mariehamn
27 mayıs burada 17:00
(Finlandiya Veikkausliiga)
Arnavutluk Kategoria Superiore Laci – Teuta
27 mayıs burada 17:00
(Arnavutluk Kategoria Superiore)
Arnavutluk Kategoria Superiore Vllaznia – Tirana
27 mayıs burada 17:00
(Arnavutluk Kategoria Superiore)
Arnavutluk Kategoria Superiore Luftetari – Kukesi
27 mayıs burada 17:00
(Arnavutluk Kategoria Superiore)
Arnavutluk Kategoria Superiore Skenderbeu – Partizani Tirana
27 mayıs burada 17:00
(Arnavutluk Kategoria Superiore)
Arnavutluk Kategoria Superiore Korabi – Flamurtari
27 mayıs burada 17:00
(Arnavutluk Kategoria Superiore)
Türkiye Süper Lig Fenerbahçe – Trabzonspor
27 mayıs burada 18:00
(Türkiye Süper Lig)
İsveç Allsvenskan Norrkoping – Halmstad
27 mayıs burada 18:00
(İsveç Allsvenskan)
Norveç Tippeligaen Sandefjord – Odd Grenland
27 mayıs burada 18:00
(Norveç Tippeligaen)
Polonya Ekstraklasa Piast Gliwice – Plock
27 mayıs burada 18:00
(Polonya Ekstraklasa)
Polonya Ekstraklasa Slask – Cracovie
27 mayıs burada 18:00
(Polonya Ekstraklasa)
Polonya Ekstraklasa Gornik Leczna – Zaglebie Lubin
27 mayıs burada 18:00
(Polonya Ekstraklasa)
Polonya Ekstraklasa Arka Gdynia – Ruch Chorzow
27 mayıs burada 18:00
(Polonya Ekstraklasa)
İtalya Serie A Atalanta – Chievo
27 mayıs burada 18:00
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Bologna – Juventus
27 mayıs burada 18:00
(İtalya Serie A)
İsveç Superettan Degerfors – GAIS
27 mayıs burada 18:00
(İsveç Superettan)
Sırbistan Kupası Partizan – Crvena Zvezda
27 mayıs burada 18:00
(Sırbistan Kupası)
İspanya Segunda Division Sevilla II – Cadiz
27 mayıs burada 18:00
(İspanya Segunda Division)
İspanya Segunda Division Valladolid – Getafe
27 mayıs burada 18:00
(İspanya Segunda Division)
İspanya Segunda Division Almeria – Mirandes
27 mayıs burada 18:00
(İspanya Segunda Division)
İzlanda Urvalsdeild Vestmannaeyjar – Akranes
27 mayıs burada 18:00
(İzlanda Urvalsdeild)
İngiltere FA Cup Arsenal – Chelsea
27 mayıs burada 18:30
(İngiltere FA Cup)
Bulgaristan A PFG Vereya – Botev Plovdiv
27 mayıs burada 19:00
(Bulgaristan A PFG)
İsviçre Challenge League Schaffhausen – Zurich
27 mayıs burada 19:00
(İsviçre Challenge League)
Hırvatistan Prva HNL Dinamo Zagreb – Rijeka
27 mayıs burada 19:00
(Hırvatistan Prva HNL)
Ekvador Serie A El Nacional – Clan Juvenil
27 mayıs burada 19:00
(Ekvador Serie A)
Arjantin Primera Division Colon Santa Fe – Gimnasia LP
27 mayıs burada 19:00
(Arjantin Primera Division)
Peru Primera Division Ayacucho – Comersiantes Unidos
27 mayıs burada 19:30
(Peru Primera Division)
Romanya Kupası Voluntari – Astra Giurgiu
27 mayıs burada 19:45
(Romanya Kupası)
USL Ottawa Fury – Richmond Kickers
27 mayıs burada 20:00
(USL)
Almanya Kupası Eintracht – Dortmund
27 mayıs burada 20:00
(Almanya Kupası)
ABD MLS Seattle – Portland
27 mayıs burada 20:30
(ABD MLS)
Belçika Jupiler League Racing Genk – Sint-Truiden
27 mayıs burada 20:30
(Belçika Jupiler League)
Arjantin Primera B Brown – Estudiantes de San Luis
27 mayıs burada 20:30
(Arjantin Primera B)
Arjantin Primera B All Boys – San Martin
27 mayıs burada 20:30
(Arjantin Primera B)
İtalya Serie B Benevento – Perugia
27 mayıs burada 20:30
(İtalya Serie B)
Bolivya Primera Division Nacional Potosi – Guabira
27 mayıs burada 21:00
(Bolivya Primera Division)
Arjantin Primera C Canuelas – Defensores Unidos
27 mayıs burada 21:00
(Arjantin Primera C)
Arjantin Primera C Sportivo Barracas – Sacachispas
27 mayıs burada 21:00
(Arjantin Primera C)
Brezilya Serie A Vasco de Gama – Fluminense
27 mayıs burada 21:00
(Brezilya Serie A)
Fransa Kupası Angers – PSG
27 mayıs burada 21:00
(Fransa Kupası)
Arjantin Primera Division Banfield – Temperley
27 mayıs burada 21:15
(Arjantin Primera Division)
İspanya Kral Kupası Barcelona – Alaves
27 mayıs burada 21:30
(İspanya Kral Kupası)
Brezilya Serie B ABC – Vila Nova
27 mayıs burada 21:30
(Brezilya Serie B)
Brezilya Serie B Nautico – Ceara
27 mayıs burada 21:30
(Brezilya Serie B)
Brezilya Serie B Londrina – Luverdense
27 mayıs burada 21:30
(Brezilya Serie B)
Brezilya Serie B Paysandu – Internacional-RS
27 mayıs burada 21:30
(Brezilya Serie B)
Ekvador Serie A Fuerza Amarilla – River Plate Guayaquil
27 mayıs burada 22:00
(Ekvador Serie A)
Peru Primera Division Sporting Cristal – Sport Huancayo
27 mayıs burada 22:00
(Peru Primera Division)
Arjantin Primera B Atletico Parana – Douglas Haig
27 mayıs burada 22:00
(Arjantin Primera B)
Arjantin Primera Division Newell's Old Boys – Olimpo
27 mayıs burada 22:15
(Arjantin Primera Division)
USL Cincinnati – Toronto II
27 mayıs burada 23:00
(USL)

28 mayıs, pazar
Paraguay Primera Division Rubio Nu – Club Olimpia
28 mayıs burada 0:00
(Paraguay Primera Division)
Brezilya Serie A Sao Paolo – Palmeiras
28 mayıs burada 0:00
(Brezilya Serie A)
Brezilya Serie B Juventude – Parana
28 mayıs burada 0:00
(Brezilya Serie B)
Arjantin Primera Division Huracan – Boca Juniors
28 mayıs burada 0:30
(Arjantin Primera Division)
Arjantin Primera Division San Martin SJ – Sarmiento
28 mayıs burada 0:30
(Arjantin Primera Division)
Peru Primera Division Sport Rosario – Deportivo Municipal
28 mayıs burada 0:45
(Peru Primera Division)
NASL New York Cosmos – San Francisco Deltas
28 mayıs burada 1:00
(NASL)
ABD MLS Vancouver – DC United
28 mayıs burada 1:00
(ABD MLS)
Dostluk maçı Honduras – Salvador
28 mayıs burada 1:00
(Dostluk maçı)
Kolombiya Primera Division Deportive Cali – Millonarios
28 mayıs burada 1:00
(Kolombiya Primera Division)
Kolombiya Primera Division Santa Fe – Alianza Petrolera
28 mayıs burada 1:00
(Kolombiya Primera Division)
Kolombiya Primera Division Atl. Bucaramanga – America de Cali
28 mayıs burada 1:00
(Kolombiya Primera Division)
Kolombiya Primera Division Rionegro Aguilas – Jaguares Cordoba
28 mayıs burada 1:00
(Kolombiya Primera Division)
NASL Miami – Puerto-Rico FC
28 mayıs burada 1:30
(NASL)
USL Orlando City II – Charlotte Independence
28 mayıs burada 1:30
(USL)
USL Tampa Bay – Saint Louis FC
28 mayıs burada 1:30
(USL)
Dostluk maçı Meksika – Hırvatistan
28 mayıs burada 1:30
(Dostluk maçı)
ABD MLS New York – New England
28 mayıs burada 1:30
(ABD MLS)
USL Colorado Springs – Reno 1868
28 mayıs burada 2:00
(USL)
ABD MLS Colorado – Kansas City
28 mayıs burada 2:00
(ABD MLS)
ABD MLS Minnesota – Orlando City
28 mayıs burada 2:00
(ABD MLS)
ABD MLS Real Salt Lake – Philadelphia
28 mayıs burada 2:00
(ABD MLS)
Brezilya Serie A Vitoria – Coritiba
28 mayıs burada 2:00
(Brezilya Serie A)
Arjantin Primera Division Racing Club – San Lorenzo
28 mayıs burada 2:15
(Arjantin Primera Division)
USL Tulsa Roughnecks – Portland II
28 mayıs burada 2:30
(USL)
NASL Edmonton – Indy Eleven
28 mayıs burada 3:00
(NASL)
Peru Primera Division Academia Cantolao – Alianza Atletico
28 mayıs burada 3:00
(Peru Primera Division)
ABD MLS San Jose – Los Angeles
28 mayıs burada 4:00
(ABD MLS)
USL Los Angeles II – Phoenix Rising
28 mayıs burada 4:30
(USL)
Japonya J League Sendai – Niigata
28 mayıs burada 6:00
(Japonya J League)
Japonya J2 League Fukuoka – Thespa Kusatsu
28 mayıs burada 6:00
(Japonya J2 League)
Japonya J2 League Roasso Kumamoto – Mito Hollyhock
28 mayıs burada 6:00
(Japonya J2 League)
Japonya J2 League Oita Trinita – Fagiano Okayama
28 mayıs burada 7:00
(Japonya J2 League)
20 Yaş Altı Dünya Kupası Honduras M 20 – Vietnam M 20
28 mayıs burada 8:00
(20 Yaş Altı Dünya Kupası)
20 Yaş Altı Dünya Kupası Yeni Zelanda M 20 – Fransa M 20
28 mayıs burada 8:00
(20 Yaş Altı Dünya Kupası)
Japonya J League Tokyo – Kofu
28 mayıs burada 9:00
(Japonya J League)
Japonya J League Vissel Kobe – Cerezo Osaka
28 mayıs burada 10:00
(Japonya J League)
Kazakistan Premijer-Liga Oqschetpes – Ordabasy
28 mayıs burada 10:00
(Kazakistan Premijer-Liga)
Gürcistan Umaglesi Liga Lokomotivi Tb – Shukura
28 mayıs burada 11:00
(Gürcistan Umaglesi Liga)
20 Yaş Altı Dünya Kupası Senegal M 20 – Ekvador M 20
28 mayıs burada 11:00
(20 Yaş Altı Dünya Kupası)
20 Yaş Altı Dünya Kupası ABD M 20 – Ar?bia Saudita M 20
28 mayıs burada 11:00
(20 Yaş Altı Dünya Kupası)
Japonya J2 League Zweigen Kanazawa – Matsumoto Yamaga
28 mayıs burada 12:00
(Japonya J2 League)
Güney Kore K-League Daegu – Sangju Sangmu
28 mayıs burada 12:00
(Güney Kore K-League)
Güney Kore K-League Jeonnam – Incheon Utd
28 mayıs burada 12:00
(Güney Kore K-League)
İspanya Segunda Division Alcorcon – Tenerife
28 mayıs burada 12:00
(İspanya Segunda Division)
Hollanda Eredivisie Utrecht – AZ Alkmaar
28 mayıs burada 12:30
(Hollanda Eredivisie)
Rusya Vtoroi divizion (batı) CRFSO – Volga Tver
28 mayıs burada 13:00
(Rusya Vtoroi divizion (batı))
Rusya Vtoroi divizion (batı) Kolomna – Spartak Ks
28 mayıs burada 13:00
(Rusya Vtoroi divizion (batı))
Women. İngiliz Premier League Manchester City – Arsenal
28 mayıs burada 13:00
(Women. İngiliz Premier League)
Danimarka Superliga Horsens – Esbjerg
28 mayıs burada 13:00
(Danimarka Superliga)
Tayland Premier League Osotspa – Ubon
28 mayıs burada 13:00
(Tayland Premier League)
Tayland Premier League Suphanburi – Siam Navy
28 mayıs burada 13:00
(Tayland Premier League)
Çin Super League Shandong Luneng – Henan Jianye
28 mayıs burada 13:35
(Çin Super League)
Kazakistan Premijer-Liga Astana – Shakhter Karaganda
28 mayıs burada 14:00
(Kazakistan Premijer-Liga)
Kazakistan Premijer-Liga Kaisar – Kairat
28 mayıs burada 14:00
(Kazakistan Premijer-Liga)
Rusya Premier Liga Orenburg – SKA-Khabarovsk
28 mayıs burada 14:00
(Rusya Premier Liga)
Rusya Vtoroi divizion (merkezi) Kaluga – Saturn
28 mayıs burada 14:00
(Rusya Vtoroi divizion (merkezi))
Rusya Vtoroi divizion (merkezi) Zenit Penza – Ryazan
28 mayıs burada 14:00
(Rusya Vtoroi divizion (merkezi))
Rusya Vtoroi divizion (merkezi) Torpedo M – Avangard Kursk
28 mayıs burada 14:00
(Rusya Vtoroi divizion (merkezi))
Rusya Vtoroi divizion (merkezi) Arsenal-Tula II – Chertanovo
28 mayıs burada 14:00
(Rusya Vtoroi divizion (merkezi))
Rusya Vtoroi divizion (merkezi) Dinamo Briansk – Vityaz
28 mayıs burada 14:00
(Rusya Vtoroi divizion (merkezi))
Rusya Vtoroi divizion (merkezi) Energomash – Metallurg Lipetsk
28 mayıs burada 14:00
(Rusya Vtoroi divizion (merkezi))
Rusya Vtoroi divizion (batı) Domodedovo – Pskov 747
28 mayıs burada 14:00
(Rusya Vtoroi divizion (batı))
Tayland Premier League Sukhothai – Pattaya United
28 mayıs burada 14:00
(Tayland Premier League)
Tayland Premier League Bangkok Glass – Nakhon Ratchasima
28 mayıs burada 14:00
(Tayland Premier League)
Rusya Vtoroi divizion (güney) Afips – Chayka P
28 mayıs burada 14:00
(Rusya Vtoroi divizion (güney))
Rusya Vtoroi divizion (batı) Solyaris – Dynamo St Pburg
28 mayıs burada 14:00
(Rusya Vtoroi divizion (batı))
Rusya Vtoroi divizion (güney) Biolog Novokub. – Armavir
28 mayıs burada 14:00
(Rusya Vtoroi divizion (güney))
Endonezya Super League Gresik United – PSM Makassar
28 mayıs burada 14:30
(Endonezya Super League)
Rusya Vtoroi divizion (güney) Krasnodar II – Kuban
28 mayıs burada 14:30
(Rusya Vtoroi divizion (güney))
Hollanda Eerste Divisie Roda – MVV
28 mayıs burada 14:30
(Hollanda Eerste Divisie)
Kazakistan Premijer-Liga Atyrau – Akzhayik
28 mayıs burada 15:00
(Kazakistan Premijer-Liga)
Türkiye Süper Lig Osmanlıspor – Rizespor
28 mayıs burada 15:00
(Türkiye Süper Lig)
Türkiye Süper Lig Kardemir Karabükspor – Kayserispor
28 mayıs burada 15:00
(Türkiye Süper Lig)
Türkiye Süper Lig Bursaspor – Gençlerbirliği
28 mayıs burada 15:00
(Türkiye Süper Lig)
İsveç Allsvenskan Hammarby – Jonkopings
28 mayıs burada 15:00
(İsveç Allsvenskan)
Women. İngiliz Premier League Chelsea – Liverpool
28 mayıs burada 15:00
(Women. İngiliz Premier League)
İtalya Serie A Cagliari – Milan
28 mayıs burada 15:00
(İtalya Serie A)
Ermenistan Premier League Alashkert – Shirak
28 mayıs burada 15:00
(Ermenistan Premier League)
İsveç Superettan Trelleborg – Oesters
28 mayıs burada 15:00
(İsveç Superettan)
Rusya Vtoroi divizion (güney) Spartak Vladikavkaz – Mashuk-KMV
28 mayıs burada 15:00
(Rusya Vtoroi divizion (güney))
Rusya Vtoroi divizion (güney) Chernomorets Nv – Legion
28 mayıs burada 15:00
(Rusya Vtoroi divizion (güney))
Endonezya Super League Arema – Mitra Kukar
28 mayıs burada 15:30
(Endonezya Super League)
Gürcistan Umaglesi Liga Saburtalo – Chikhura
28 mayıs burada 15:30
(Gürcistan Umaglesi Liga)
İsviçre Super League Grasshoppers – Basel
28 mayıs burada 16:00
(İsviçre Super League)
İsviçre Super League Lozan – Lugano
28 mayıs burada 16:00
(İsviçre Super League)
İsviçre Super League Luzern – Vaduz
28 mayıs burada 16:00
(İsviçre Super League)
İsviçre Super League Sankt Gallen – Sion
28 mayıs burada 16:00
(İsviçre Super League)
İsviçre Super League Thun – Young Boys
28 mayıs burada 16:00
(İsviçre Super League)
Rusya Vtoroi divizion (batı) Tekstilshchik Iv – Torpedo Vl
28 mayıs burada 16:00
(Rusya Vtoroi divizion (batı))
Rusya Vtoroi divizion (batı) Strogino – Dolgoprudny
28 mayıs burada 16:00
(Rusya Vtoroi divizion (batı))
Danimarka Superliga Brondby – Nordsjaelland
28 mayıs burada 16:00
(Danimarka Superliga)
Danimarka Superliga Kobenhavn – SonderjyskE
28 mayıs burada 16:00
(Danimarka Superliga)
Danimarka Superliga Midtjylland – Lyngby
28 mayıs burada 16:00
(Danimarka Superliga)
Letonya Virsliga Rigas FS – Metta / LU
28 mayıs burada 16:00
(Letonya Virsliga)
Rusya Vtoroi divizion (güney) Rotor – Dynamo Stavropol
28 mayıs burada 16:00
(Rusya Vtoroi divizion (güney))
İngiliz League Two Blackpool – Exeter City
28 mayıs burada 16:00
(İngiliz League Two)
Rusya Vtoroi divizion (güney) SKA – Angusht
28 mayıs burada 16:00
(Rusya Vtoroi divizion (güney))
Rusya Vtoroi divizion (güney) Druzhba Maikop – Sochi
28 mayıs burada 16:00
(Rusya Vtoroi divizion (güney))
İskoçya Premier League Hamilton – Dundee United
28 mayıs burada 16:00
(İskoçya Premier League)
Arjantin Primera B Guillermo Brown – Crucero del Norte
28 mayıs burada 16:00
(Arjantin Primera B)
Arjantin Primera B Deportivo Santamarina – Los Andes
28 mayıs burada 16:00
(Arjantin Primera B)
Brezilya Serie A Atletico-MG – Ponte Preta
28 mayıs burada 16:00
(Brezilya Serie A)
İspanya Segunda Division Zaragoza – Rayo Vallecano
28 mayıs burada 16:00
(İspanya Segunda Division)
Beyaz Rusya Kupası Dinamo Brest – Shakhtyor Sl
28 mayıs burada 16:00
(Beyaz Rusya Kupası)
Avusturya Bundesliga Ried – Mattersburg
28 mayıs burada 16:30
(Avusturya Bundesliga)
Avusturya Bundesliga Simulcast
28 mayıs burada 16:30
(Avusturya Bundesliga)
Avusturya Bundesliga Salzburg – Altach
28 mayıs burada 16:30
(Avusturya Bundesliga)
Avusturya Bundesliga Rapid Wien – Sankt Poelten
28 mayıs burada 16:30
(Avusturya Bundesliga)
Avusturya Bundesliga Admira – Austria
28 mayıs burada 16:30
(Avusturya Bundesliga)
Avusturya Bundesliga Wolfsberger AC – Sturm Graz
28 mayıs burada 16:30
(Avusturya Bundesliga)
Hollanda Eerste Divisie NEC – Breda
28 mayıs burada 16:45
(Hollanda Eerste Divisie)
Rusya Premier Liga Arsenal-Tula – Yenisey
28 mayıs burada 17:00
(Rusya Premier Liga)
İsveç Superettan Gefle – Brommapojkarna
28 mayıs burada 17:00
(İsveç Superettan)
Yunanistan Super League Panathinaikos – Panionios
28 mayıs burada 17:15
(Yunanistan Super League)
Bulgaristan A PFG CSKA Sofia – Levski
28 mayıs burada 17:30
(Bulgaristan A PFG)
İsveç Allsvenskan Goeteborg – Elfsborg
28 mayıs burada 17:30
(İsveç Allsvenskan)
Gürcistan Umaglesi Liga Torpedo Kutaisi – Samtredia
28 mayıs burada 17:30
(Gürcistan Umaglesi Liga)
Türkiye Süper Lig Gaziantep – Beşiktaş
28 mayıs burada 18:00
(Türkiye Süper Lig)
Norveç Tippeligaen Haugesund – Sparta Sarpsborg
28 mayıs burada 18:00
(Norveç Tippeligaen)
Norveç Tippeligaen Kristiansund – Sogndal
28 mayıs burada 18:00
(Norveç Tippeligaen)
Norveç Tippeligaen Lillestrom – Tromso
28 mayıs burada 18:00
(Norveç Tippeligaen)
Norveç Tippeligaen Molde – Stabaek
28 mayıs burada 18:00
(Norveç Tippeligaen)
Norveç Tippeligaen Brann – Aalesunds
28 mayıs burada 18:00
(Norveç Tippeligaen)
Polonya Ekstraklasa Nieciecza – Jagiellonia
28 mayıs burada 18:00
(Polonya Ekstraklasa)
Polonya Ekstraklasa Lechia Gdansk – Pogon Szczecin
28 mayıs burada 18:00
(Polonya Ekstraklasa)
Polonya Ekstraklasa Korona – Legia
28 mayıs burada 18:00
(Polonya Ekstraklasa)
Polonya Ekstraklasa Lech Poznan – Wisla
28 mayıs burada 18:00
(Polonya Ekstraklasa)
Fransa Ligue 2 Orleans – Paris
28 mayıs burada 18:00
(Fransa Ligue 2)
İtalya Serie A Roma – Genoa
28 mayıs burada 18:00
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Sampdoria – Napoli
28 mayıs burada 18:00
(İtalya Serie A)
Danimarka Superliga Aarhus – Viborg
28 mayıs burada 18:00
(Danimarka Superliga)
İspanya Segunda Division Gimnastic Tarragona – Girona
28 mayıs burada 18:00
(İspanya Segunda Division)
İspanya Segunda Division Elche – Reus Deportiu
28 mayıs burada 18:00
(İspanya Segunda Division)
İspanya Segunda Division Mallorca – Numancia
28 mayıs burada 18:00
(İspanya Segunda Division)
Portekiz Kupası Benfica – Guimaraes
28 mayıs burada 18:15
(Portekiz Kupası)
Peru Primera Division Melgar – Univ San Martin
28 mayıs burada 18:15
(Peru Primera Division)
Gürcistan Umaglesi Liga Dynamo Tb – Dinamo Batumi
28 mayıs burada 19:00
(Gürcistan Umaglesi Liga)
Ekvador Serie A Macara – Delfin
28 mayıs burada 19:00
(Ekvador Serie A)
Ekvador Serie A Deportivo Cuenca – Emelec
28 mayıs burada 19:00
(Ekvador Serie A)
Arjantin Primera Division Defensa y Justicia – Tigre
28 mayıs burada 19:00
(Arjantin Primera Division)
Romanya Liga 1 Poli Timisoara – Targu Mures
28 mayıs burada 19:30
(Romanya Liga 1)
Yunanistan Super League AEK – PAOK
28 mayıs burada 19:30
(Yunanistan Super League)
Bulgaristan A PFG Lokomotiv Plovdiv – Dunav
28 mayıs burada 20:00
(Bulgaristan A PFG)
Bulgaristan A PFG Cherno More – Ludogorets
28 mayıs burada 20:00
(Bulgaristan A PFG)
USL New York Red Bulls II – Charleston Battery
28 mayıs burada 20:00
(USL)
Norveç Tippeligaen Valerengen – Rosenborg
28 mayıs burada 20:00
(Norveç Tippeligaen)
İzlanda Urvalsdeild Breidablik – Vikingur Olafsvik
28 mayıs burada 20:00
(İzlanda Urvalsdeild)
Peru Primera Division Union Comercio – Universitario
28 mayıs burada 20:30
(Peru Primera Division)
Arjantin Primera B Flandria – Juventud Unida
28 mayıs burada 20:30
(Arjantin Primera B)
İspanya Segunda Division Cordoba – Real Oviedo
28 mayıs burada 20:30
(İspanya Segunda Division)
İtalya Serie A Palermo – Empoli
28 mayıs burada 20:45
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Crotone – Lazio
28 mayıs burada 20:45
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Fiorentina – Pescara
28 mayıs burada 20:45
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Torino – Sassuolo
28 mayıs burada 20:45
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Inter Milan – Udinese
28 mayıs burada 20:45
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Simulcast
28 mayıs burada 20:45
(İtalya Serie A)
Bolivya Primera Division Universitario de Sucre – Jorge Wilstermann
28 mayıs burada 21:00
(Bolivya Primera Division)
Arjantin Primera B Boca Unidos – Nueva Chicago
28 mayıs burada 21:00
(Arjantin Primera B)
Brezilya Serie A Santos – Cruzeiro
28 mayıs burada 21:00
(Brezilya Serie A)
Brezilya Serie A Atletico-PR – Flamengo
28 mayıs burada 21:00
(Brezilya Serie A)
Brezilya Serie A Atletico Goianiense – Corinthians
28 mayıs burada 21:00
(Brezilya Serie A)
Fransa Ligue 1 Lorient – Troyes
28 mayıs burada 21:00
(Fransa Ligue 1)
Arjantin Primera Division Arsenal S – Lanus
28 mayıs burada 21:15
(Arjantin Primera Division)
İzlanda Urvalsdeild Fjolnir – Stjarnan
28 mayıs burada 21:15
(İzlanda Urvalsdeild)
İzlanda Urvalsdeild Grindavik – Valur
28 mayıs burada 21:15
(İzlanda Urvalsdeild)
NASL Jacksonville Armada – North Carolina FC
28 mayıs burada 22:00
(NASL)
Arjantin Primera B Independiente R – Gimnasia de Jujuy
28 mayıs burada 22:00
(Arjantin Primera B)
Arjantin Primera Division Talleres Cordoba – Atletico Tucuman
28 mayıs burada 22:00
(Arjantin Primera Division)
İzlanda Urvalsdeild KR Reykjavik – Hafnarfjardar
28 mayıs burada 22:00
(İzlanda Urvalsdeild)
Kolombiya Primera Division Tigres Bogota – Atletico Huila
28 mayıs burada 22:15
(Kolombiya Primera Division)
USL Bethlehem Steel – City Islanders
28 mayıs burada 23:00
(USL)
USL Seattle II – Sacramento Republic
28 mayıs burada 23:00
(USL)
ABD MLS Atlanta United – New York City
28 mayıs burada 23:00
(ABD MLS)
Paraguay Primera Division Cerro Porteno – Sportivo Luqueno
28 mayıs burada 23:00
(Paraguay Primera Division)
Peru Primera Division Alianza Lima – Real Garcilaso
28 mayıs burada 23:00
(Peru Primera Division)
Brezilya Serie A Sport Recife – Gremio
28 mayıs burada 23:00
(Brezilya Serie A)
Bolivya Primera Division San Jose Oruro – The Strongest
28 mayıs burada 23:15
(Bolivya Primera Division)
Arjantin Primera Division River Plate – Rosario Central
28 mayıs burada 23:15
(Arjantin Primera Division)
Arjantin Primera Division Atletico Rafaela – Belgrano
28 mayıs burada 23:30
(Arjantin Primera Division)

29 mayıs, pazartesi
USL Vancouver II – Real Monarchs
29 mayıs burada 0:00
(USL)
Brezilya Serie A Botafogo – Bahia
29 mayıs burada 0:00
(Brezilya Serie A)
Paraguay Primera Division Libertad – Sol de America
29 mayıs burada 0:10
(Paraguay Primera Division)
Kolombiya Primera Division Deportivo Pasto – Junior
29 mayıs burada 0:30
(Kolombiya Primera Division)
Meksika Primera Division Guadalajara – Tigres
29 mayıs burada 1:06
(Meksika Primera Division)
Bolivya Primera Division Oriente Petrolero – Sport Boys
29 mayıs burada 1:30
(Bolivya Primera Division)
Arjantin Primera Division Patronato – Godoy Cruz
29 mayıs burada 1:45
(Arjantin Primera Division)
ABD MLS Dallas – Houston Dynamo
29 mayıs burada 2:00
(ABD MLS)
Kolombiya Primera Division Independiente M – Atletico Nacional
29 mayıs burada 2:30
(Kolombiya Primera Division)
Rusya Vtoroi divizion (batı) Znamya Truda – Dinamo Moskva II
29 mayıs burada 12:00
(Rusya Vtoroi divizion (batı))
Kadın. Güney Kore WK-League Icheon Daekyo – Hwacheon
29 mayıs burada 12:00
(Kadın. Güney Kore WK-League)
Endonezya Super League Pusamania Borneo – Surabaya United
29 mayıs burada 15:30
(Endonezya Super League)
Endonezya Super League Semen Padang – Persiba Balikpapan
29 mayıs burada 15:30
(Endonezya Super League)
İngiliz League Championship Huddersfield – Reading
29 mayıs burada 16:00
(İngiliz League Championship)
Bulgaristan A PFG Lokomotiv Gorna – Montana
29 mayıs burada 16:30
(Bulgaristan A PFG)
Estonya Meistriliiga Flora – Kalev Sillamae
29 mayıs burada 18:00
(Estonya Meistriliiga)
Türkiye Lig A Eskişehirspor – Giresunspor
29 mayıs burada 18:00
(Türkiye Lig A)
Türkiye Süper Lig Alanyaspor – Galatasaray
29 mayıs burada 19:00
(Türkiye Süper Lig)
İsveç Allsvenskan Hacken – Ostersunds
29 mayıs burada 19:00
(İsveç Allsvenskan)
İsveç Allsvenskan AIK – Malmoe
29 mayıs burada 19:00
(İsveç Allsvenskan)
İsveç Allsvenskan Oerebro – Sirius
29 mayıs burada 19:00
(İsveç Allsvenskan)
Norveç Tippeligaen Stromsgodset – Viking
29 mayıs burada 19:00
(Norveç Tippeligaen)
Bulgaristan A PFG Slavia Sofia – Neftohimik
29 mayıs burada 19:00
(Bulgaristan A PFG)
İsveç Superettan Helsingborg – Syrianska
29 mayıs burada 19:00
(İsveç Superettan)
Danimarka Superliga Randers – Odense
29 mayıs burada 19:00
(Danimarka Superliga)
Romanya Liga 1 Concordia Chiajna – Botosani
29 mayıs burada 19:30
(Romanya Liga 1)
AFC Kupası Al Zawraa – Al-Quwa
29 mayıs burada 20:30
(AFC Kupası)
İtalya Serie B Frosinone – Carpi
29 mayıs burada 20:30
(İtalya Serie B)
Türkiye Lig A Boluspor – Göztepe
29 mayıs burada 20:30
(Türkiye Lig A)
Almanya Bundesliga Braunschweig – Wolfsburg
29 mayıs burada 20:30
(Almanya Bundesliga)
AFC Şampiyonlar Ligi Al Ain – Esteghlal
29 mayıs burada 20:45
(AFC Şampiyonlar Ligi)
AFC Şampiyonlar Ligi Al Ahli – Al Ahli
29 mayıs burada 21:00
(AFC Şampiyonlar Ligi)
Arjantin Primera C Midland – Deportivo Merlo
29 mayıs burada 21:00
(Arjantin Primera C)
Paraguay Primera Division Guarani Asuncion – Sportivo Trinidense
29 mayıs burada 23:00
(Paraguay Primera Division)

30 mayıs, salı
Arjantin Primera Division Estudiantes – Union Santa Fe
30 mayıs burada 0:00
(Arjantin Primera Division)
Paraguay Primera Division Nacional Asuncion – General Diaz
30 mayıs burada 0:10
(Paraguay Primera Division)
Paraguay Primera Division Deportivo Capiata – Independiente FBC
30 mayıs burada 0:30
(Paraguay Primera Division)
Kolombiya Primera Division Cortulua – Once Caldas
30 mayıs burada 0:30
(Kolombiya Primera Division)
Brezilya Serie A Chapecoense – Avai
30 mayıs burada 1:00
(Brezilya Serie A)
Arjantin Primera Division Velez Sarsfield – Quilmes
30 mayıs burada 2:15
(Arjantin Primera Division)
U-21 Premier League Dynamo Kiev U21 – Chernomorets U 21
30 mayıs burada 12:00
(U-21 Premier League)
AFC Şampiyonlar Ligi Kashima – Guangzhou
30 mayıs burada 12:00
(AFC Şampiyonlar Ligi)
AFC Şampiyonlar Ligi Kawasaki – Muang Thong Utd
30 mayıs burada 12:00
(AFC Şampiyonlar Ligi)
Endonezya Super League Persipura – Barito Putera
30 mayıs burada 13:00
(Endonezya Super League)
AFC Kupası Global – Home United
30 mayıs burada 13:30
(AFC Kupası)
Litvanya 1 Lyga Vilniaus – Tauras
30 mayıs burada 16:00
(Litvanya 1 Lyga)
Estonya Meistriliiga Tallinn – Kalju
30 mayıs burada 17:00
(Estonya Meistriliiga)
AFC Kupası Al Wihdat – Al Wahda
30 mayıs burada 18:00
(AFC Kupası)
Estonya Meistriliiga Parnu – Paide
30 mayıs burada 18:00
(Estonya Meistriliiga)
Almanya 2 Bundesliga Munich 1860 – Regensburg
30 mayıs burada 18:00
(Almanya 2 Bundesliga)
Litvanya 1 Lyga Stumbras II – Nevezis
30 mayıs burada 18:00
(Litvanya 1 Lyga)
Moldova Divizia Nationala Sheriff – Dacia
30 mayıs burada 19:00
(Moldova Divizia Nationala)
Estonya Meistriliiga Trans – Levadia
30 mayıs burada 19:00
(Estonya Meistriliiga)
Estonya Meistriliiga Tulevik – Tammeka
30 mayıs burada 19:30
(Estonya Meistriliiga)
Litvanya 1 Lyga Zalgiris-2 – Panevezys
30 mayıs burada 20:00
(Litvanya 1 Lyga)
İtalya Serie B Perugia – Benevento
30 mayıs burada 20:30
(İtalya Serie B)
İrlanda Premier Division Shamrock Rovers – Bray Wanderers
30 mayıs burada 21:00
(İrlanda Premier Division)
AFC Şampiyonlar Ligi Lekhwiya – Persepolis
30 mayıs burada 21:00
(AFC Şampiyonlar Ligi)
AFC Şampiyonlar Ligi Al Hilal – Esteghlal Khuzestan
30 mayıs burada 21:30
(AFC Şampiyonlar Ligi)
Copa Sudamericana Univ Catolica – Petrolero Yacuiba
30 mayıs burada 22:15
(Copa Sudamericana)

31 mayıs, çarşamba
Brezilya Serie B Figueirense – Boa
31 mayıs burada 0:15
(Brezilya Serie B)
Brezilya Serie B Gremio Brasil – Nautico
31 mayıs burada 2:30
(Brezilya Serie B)
Copa Sudamericana Def. Sporting – Liga de Quito
31 mayıs burada 2:45
(Copa Sudamericana)
Copa Sudamericana Patriotas – Everton CD
31 mayıs burada 2:45
(Copa Sudamericana)
AFC Kupası Kigwancha – Erchim
31 mayıs burada 8:30
(AFC Kupası)


Yayın arşivi


Iddaalar
tapeerror tapeerror 217.5 Puanlar (64%)
Âàëåğèé Valeriy 217 Puanlar (62%)
Andrey Shch. Andrey Shch. 216 Puanlar (63%)
  Oyuncu skorları Oyuncu skorları       Iddaa oyna Iddaa oyna    
Son mesajlar
Sepak Takraw
Son cevap: var4 gün
Âèêòîğèíà äëÿ ïîëóíî÷íèêîâ è ëşáèòåëåé ÍÁÀ #3
Son cevap: var78 gün
Finishing time
Son cevap: var125 gün
LiveTV de reklamlar

 
      LiveTV de koşullar         Yukarıda   
 
© 2006-2017 LiveTV. Tüm haklar saklıdır.
Içerikten tüm club isimleri, kanalar ve tüm logolar yazarların sorumlusudur.
  Rambler's Top100