LiveTV / besplatni uživo sportski prenosi sportal.rs
EMITOVANJE   UŽIVO REZULTATI   REZULTATI   VIDEO ARHIVA   POMOĆ   O NAMA
Prijavi se Prijavi se   Registruj se Registruj se
РусскийEnglishDeutschFrançaisEspañolPortuguêsTürkçe
FORUM   KONTAKT
New on LiveTV
Najzanimljiviji momenti Florida – Arizona
Najzanimljiviji momenti Oklahoma – Utah
Matches of Your Teams  
In order to view this block you have to registruj se ili prijavi se
Best Odds Today
Maroko – Obala Slonovače
1 3.66     X 3.22     2 2.31
   Odabrana (ili standardna) vremenska zona: 8:02 (UTC +1)
FudbalHokejKošarkaTenisOdbojka
BoksTrkeZimski sportoviTrčanje, Atletika...
Danas (24 Januar, Utorak)
Tenis. Grand Slam Tournament Australian Open
 
1:00 (Grand Slam Tournament)
Konjički sport. National Event Racing, Australia
 
3:00 (National Event)
Kriket. BBL Perth – Brisbane
 
4:40 (BBL)
Tenis. Grand Slam Tournament R.Atawo/R.Lindstedt – M.Krajicek/R.Klaasen
  0:2
6:15 (Grand Slam Tournament)
Tenis. Grand Slam Tournament B.Mattek-Sands/M.Bryan – Y.Xu/F.Martin
  1:0
7:15 (Grand Slam Tournament)
Tenis. Grand Slam Tournament S.Stosur/S.Groth – D.Jurak/J.Rojer
  0:0
7:30 (Grand Slam Tournament)
Stoni tenis. TT Cup TT Cup
 
7:30 (TT Cup)
Tenis. Grand Slam Tournament P.Carreno Busta/G.Garcia-Lopez – A.Bolt/B.Mousley
 
8:00 (Grand Slam Tournament)
Tenis. Grand Slam Tournament S.Zheng/A.Peya – S.Mirza/I.Dodig
  0:0
8:00 (Grand Slam Tournament)
Stoni tenis. Master Tour Master Tour TT
 
8:00 (Master Tour)
Stoni tenis. ITTF Challenger Series
8:30 (ITTF)
Fudbal. Friendly Match Karpaty – Almalyk
9:00 (Friendly Match)
Tenis. Grand Slam Tournament Mischa Zverev – Roger Federer
9:00 (Grand Slam Tournament)
Zimski sportovi. Alpine Skiing World Cup, Kronplatz
9:00 (Alpine Skiing)
Tenis. ITF Tour ITF Tour, Antalya
9:00 (ITF Tour)
Tenis. ITF Tour ITF Tour, Nussloch
9:30 (ITF Tour)
Kriket. BBL Perth Scorchers – Melbourne Stars
9:40 (BBL)
Fudbal. Turkish Cup Tuzlaspor – Elazigspor
10:00 (Turkish Cup)
Tenis. ITF Tour Турнир ITF, Андрезје-Бутеон
10:00 (ITF Tour)
Hokej na ledu. KHL Admiral – Medvescak
10:30 (KHL)
Prikaži sve -      

  Sva buduća emitovanja
Napomena: lista emitovanja i prenosa se može promeniti sve do početka meča. Mnogi prenosi su najavljeni samo jedan dan pred početak a neki od njih i samo nekoliko sati pred početak


   Fudbal 260
   Hokej na ledu 273
   Košarka 380
   Tenis 33
   Odbojka 49
   Boks 4
   Trke 3
   Atletika 1
   Futsal 1
   Rukomet 16
   Zimski sportovi 45
   Bejzbol 2
   Bilijarski 3
   Pikado 2
   Ragbi Unija 4
   Golf 16
   Stoni tenis 21
   Biciklizam 2
   Kriket 8
   Vater Sport 2
   Bowls 5
   Sportsko јedrenje 1
   Extreme Sport 5
   Konjički sport 19
   Greyhound Racing 5
   E-Sport 1
   Combat Sport 6
   Ragbi Sevens 2
   Streljаštvo 5
    Košarka    

24 Januar, Utorak
Kazakh Championship Kazygurt – Tobol
24 Januar y 12:00
(Kazakh Championship)
CBA Bayi Rockets – Jilin
24 Januar y 13:35
(CBA)
CBA Foshan – Beijing
24 Januar y 13:35
(CBA)
CBA Sichuan – Fujian
24 Januar y 13:35
(CBA)
CBA Tianjin – Guangdong
24 Januar y 13:35
(CBA)
CBA Jiansu Tongxi – Zhejiang Lions
24 Januar y 13:35
(CBA)
CBA Qingdao – Liaoning Flying Leopards
24 Januar y 13:35
(CBA)
CBA Chongqing Fly Dragon – Jiangsu
24 Januar y 13:35
(CBA)
CBA Shandong – Shenzhen
24 Januar y 13:35
(CBA)
CBA Zhejiang Golden Bulls – Shanxi
24 Januar y 13:35
(CBA)
CBA Xinjiang – Shanghai
24 Januar y 14:00
(CBA)
Kazakh Championship Almatynskiy Legion – Kapchagay
24 Januar y 14:00
(Kazakh Championship)
Euroleague Unics – Fenerbahce
24 Januar y 17:00
(Euroleague)
Balkan League Beroe – Kumanovo
24 Januar y 17:00
(Balkan League)
Estonian Meistriliiga Valga – Tartu Ulikool
24 Januar y 18:00
(Estonian Meistriliiga)
Euroleague Galatasaray – Maccabi T-A
24 Januar y 18:00
(Euroleague)
Estonian Meistriliiga Parnu – Rapla
24 Januar y 18:00
(Estonian Meistriliiga)
FIBA Europe Cup Alba Fehervar – Pau Orthez
24 Januar y 18:00
(FIBA Europe Cup)
Champions League Usak Sportif – ASVEL
24 Januar y 18:00
(Champions League)
Champions League Rosa Radom – Neptunas
24 Januar y 18:00
(Champions League)
Champions League Oldenburg – Varese
24 Januar y 18:00
(Champions League)
Champions League Ventspils – PAOK
24 Januar y 18:00
(Champions League)
Estonian Meistriliiga Tallinna Kalev – Audentese
24 Januar y 18:15
(Estonian Meistriliiga)
Euroleague Zalgiris – CSKA Moscow
24 Januar y 19:00
(Euroleague)
Balkan League Bashkimi – Teodo Tivat
24 Januar y 19:00
(Balkan League)
Balkan League Kozuv – Prishtina
24 Januar y 19:00
(Balkan League)
Eurocup Hapoel Jerusalem – Zenit
24 Januar y 19:30
(Eurocup)
German ProA Rockets Gotha – Crailsheim
24 Januar y 19:30
(German ProA)
Euroleague Panathinaikos – Barcelona
24 Januar y 19:45
(Euroleague)
Champions League Venezia – Oradea
24 Januar y 20:30
(Champions League)
Champions League Kataja – Karsiyaka
24 Januar y 20:30
(Champions League)
Champions League Khimik – Maccabi Rishon
24 Januar y 20:30
(Champions League)
Champions League Le Mans – Avtodor
24 Januar y 20:30
(Champions League)
Euroleague Baskonia – Crvena Zvezda
24 Januar y 21:30
(Euroleague)

25 Januar, Sreda
NCAA Auburn – South Carolina
25 Januar y 0:30
(NCAA)
NBA Chicago – Orlando
25 Januar y 1:00
(NBA)
NBA Boston – Washington
25 Januar y 1:00
(NBA)
NBA L.A. Clippers – Philadelphia
25 Januar y 1:00
(NBA)
NBA San Antonio – Toronto
25 Januar y 1:00
(NBA)
NCAA Buffalo – Miami Ohio
25 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Akron – Western Michigan
25 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Louisville – Pittsburgh
25 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Purdue – Michigan State
25 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Rutgers – Maryland
25 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Kansas – West Virginia
25 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Bowling Green – Central Michigan
25 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Southern Illinois – Wichita State
25 Januar y 1:00
(NCAA)
Argentinian LNB Penarol – Instituto
25 Januar y 1:00
(Argentinian LNB)
Argentinian LNB Bahia Estudiantes – Gimnasia
25 Januar y 1:00
(Argentinian LNB)
Argentinian LNB Estudiantes Concordia – Boca Juniors
25 Januar y 1:30
(Argentinian LNB)
NCAA Villanova – Marquette
25 Januar y 2:00
(NCAA)
NCAA Wake Forrest – Syracuse
25 Januar y 2:00
(NCAA)
NCAA Kent State – Northern Illinois
25 Januar y 2:00
(NCAA)
NCAA Virginia – Notre Dame
25 Januar y 2:00
(NCAA)
NCAA Arkansas – Vanderbilt
25 Januar y 2:30
(NCAA)
NBA Minnesota – Phoenix
25 Januar y 3:00
(NBA)
NBA Utah – Denver
25 Januar y 3:00
(NBA)
NCAA Kentucky – Tennessee
25 Januar y 3:00
(NCAA)
NCAA Kansas State – Iowa State
25 Januar y 3:00
(NCAA)
NCAA Tulane – Houston
25 Januar y 3:00
(NCAA)
NCAA Penn State – Wisconsin
25 Januar y 3:00
(NCAA)
NCAA San Diego State – Air Force
25 Januar y 3:00
(NCAA)
NCAA Utah State – New Mexico
25 Januar y 5:00
(NCAA)
NCAA New Mexico – Utah
25 Januar y 5:00
(NCAA)
KBL Busan Sonicboom – Changwon Sakers
25 Januar y 11:00
(KBL)
KBL Ulsan Phoebus – Seoul Thunders
25 Januar y 11:00
(KBL)
Philippine Cup Purefoods Giants – Blackwater Elite
25 Januar y 11:15
(Philippine Cup)
Kazakh Championship Kapchagay – Kazygurt
25 Januar y 12:00
(Kazakh Championship)
Philippine Cup Talk 'N Text – GlobalPort
25 Januar y 14:00
(Philippine Cup)
Kazakh Championship Tobol – Almatynskiy Legion
25 Januar y 14:00
(Kazakh Championship)
Euroleague Women Nadezhda – Polkowice
25 Januar y 15:00
(Euroleague Women)
Euroleague Women UMMC – Hatayspor
25 Januar y 15:00
(Euroleague Women)
FIBA Europe Cup Gaziantep Royal Hali – Elan Chalon
25 Januar y 17:00
(FIBA Europe Cup)
BBL Pieno Zvaigzdes – Valmieras
25 Januar y 17:00
(BBL)
NBA-D Texas Legends – Raptors 905
25 Januar y 17:00
(NBA-D)
NBA-D Maine Red Claws – Canton Charge
25 Januar y 17:00
(NBA-D)
Euroleague Women Dynamo Kursk – Montpellier
25 Januar y 17:00
(Euroleague Women)
Eurocup Khimki – Ratiopharm
25 Januar y 17:30
(Eurocup)
FIBA Europe Cup Tsmoki-Minsk – Nanterre
25 Januar y 17:30
(FIBA Europe Cup)
FIBA Europe Cup Kormend – Bnei Herzliya
25 Januar y 17:30
(FIBA Europe Cup)
FIBA Europe Cup Prienai – Bonn
25 Januar y 17:30
(FIBA Europe Cup)
FIBA Europe Cup Prievidza – Antwerp
25 Januar y 17:30
(FIBA Europe Cup)
FIBA Europe Cup Buyukcekmece – Gravelines
25 Januar y 17:30
(FIBA Europe Cup)
BBL Jekabpils – Tarvas
25 Januar y 17:30
(BBL)
Women. Czech ZBL Kara Trutnov – Strakonice
25 Januar y 17:30
(Women. Czech ZBL)
Eurocup Lietuvos Rytas – Nizhnyi Novgorod
25 Januar y 18:00
(Eurocup)
Eurocup Lietkabelis – Bayern
25 Januar y 18:00
(Eurocup)
FIBA Europe Cup Pardubice – Universitatea Cl
25 Januar y 18:00
(FIBA Europe Cup)
FIBA Europe Cup APOEL – Oberwart
25 Januar y 18:00
(FIBA Europe Cup)
FIBA Europe Cup BC Mures – Sodertalje
25 Januar y 18:00
(FIBA Europe Cup)
Champions League Besiktas – Ludwigsburg
25 Januar y 18:00
(Champions League)
Champions League Sassari – Partizan
25 Januar y 18:00
(Champions League)
Champions League Spirou – Szolnoki Olaj
25 Januar y 18:00
(Champions League)
Champions League AEK – Zielona Gora
25 Januar y 18:00
(Champions League)
BBL Ogres – TTU KK
25 Januar y 18:00
(BBL)
BBL Jurmala – Nevezis
25 Januar y 18:00
(BBL)
Euroleague Women Fenerbahce – Gyori ETO
25 Januar y 18:00
(Euroleague Women)
Slovak Extraliga Komarno – Kosice
25 Januar y 18:00
(Slovak Extraliga)
Slovak Extraliga Levice – Lucenec
25 Januar y 18:00
(Slovak Extraliga)
Slovak Extraliga Nitra – Inter Bratislava
25 Januar y 18:00
(Slovak Extraliga)
Slovak Extraliga Spisska Nova Ves – Handlova
25 Januar y 18:00
(Slovak Extraliga)
BBL Barons – Atyrau
25 Januar y 18:30
(BBL)
Eurocup Cedevita – ALBA Berlin
25 Januar y 19:00
(Eurocup)
Euroleague Women BC USK PRAHA – Mersin
25 Januar y 19:00
(Euroleague Women)
Slovak Extraliga Karlovka Bratislava – Svit
25 Januar y 19:00
(Slovak Extraliga)
FIBA Europe Cup Benfica – Yenisey
25 Januar y 19:15
(FIBA Europe Cup)
Euroleague Anadolu Efes – Darussafaka
25 Januar y 19:30
(Euroleague)
NBA-D Delaware – Long Island Nets
25 Januar y 19:30
(NBA-D)
Euroleague Bamberg – Real Madrid
25 Januar y 20:00
(Euroleague)
Champions League Bakken Bears – Banvit
25 Januar y 20:00
(Champions League)
Champions League Helios – Nymburk
25 Januar y 20:00
(Champions League)
Champions League Monaco – Aris
25 Januar y 20:00
(Champions League)
Champions League Skyliners – Ironi Nahariya
25 Januar y 20:00
(Champions League)
FIBA Europe Cup Donar Groningen – Akademik Sofia
25 Januar y 20:15
(FIBA Europe Cup)
Eurocup Valencia – Unicaja
25 Januar y 20:30
(Eurocup)
Eurocup Fuenlabrada – Lokomotiv Kuban
25 Januar y 20:30
(Eurocup)
Champions League Cibona – Ostend
25 Januar y 20:30
(Champions League)
Champions League Mornar – Strasbourg
25 Januar y 20:30
(Champions League)
Champions League Mega Vizura – Canarias
25 Januar y 20:30
(Champions League)
Champions League Avellino – Juventus
25 Januar y 20:30
(Champions League)
Euroleague Women Avenida – Villeneuve dAscq
25 Januar y 20:30
(Euroleague Women)
Euroleague Women BC Bourges – Sopron
25 Januar y 20:30
(Euroleague Women)
Euroleague Milan – Olympiacos
25 Januar y 20:45
(Euroleague)
Eurocup Murcia – Gran Canaria 2014
25 Januar y 20:45
(Eurocup)

26 Januar, Četvrtak
NCAA Memphis – Temple
26 Januar y 0:00
(NCAA)
NCAA SMU – UCF
26 Januar y 0:00
(NCAA)
NCAA St. John's IceC. – Providence
26 Januar y 0:30
(NCAA)
NBA Sacramento – Cleveland
26 Januar y 1:00
(NBA)
NCAA Vermont – Albany
26 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Florida State – Georgia Tech
26 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Western Carolina – Furman
26 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Florida Gulf Coast – North Florida
26 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Minnesota – Ohio State
26 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA VMI – Chattanooga
26 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Tulsa – East Carolina
26 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Connecticut – South Florida
26 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA UMBC – Stony Brook
26 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA UNC Greensboro – Wofford
26 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA NJIT – Kennesaw State
26 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Creighton – Georgetown
26 Januar y 1:00
(NCAA)
NBA-D Fort Wayne Mad Ants – Erie Bayhawks
26 Januar y 1:00
(NBA-D)
NCAA Hartford – Binghamton
26 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Stetson – Jacksonville
26 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Missouri – Mississippi State
26 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA UMass – New Hampshire
26 Januar y 1:00
(NCAA)
Argentinian LNB San Lorenzo – Libertad
26 Januar y 1:00
(Argentinian LNB)
NBA Miami – Brooklyn Nets
26 Januar y 1:30
(NBA)
NBA Houston – Boston
26 Januar y 1:30
(NBA)
NCAA South Carolina Upstate – Lipscomb
26 Januar y 1:30
(NCAA)
NCAA Texas A and M – Ole Miss
26 Januar y 1:30
(NCAA)
Argentinian LNB San Martin Corrientes – Argentino Junin
26 Januar y 1:30
(Argentinian LNB)
NBA Golden State – Charlotte
26 Januar y 2:00
(NBA)
NBA Oklahoma – New Orleans
26 Januar y 2:00
(NBA)
NBA Toronto – Memphis
26 Januar y 2:00
(NBA)
NBA Philadelphia – Milwaukee
26 Januar y 2:00
(NBA)
NBA Atlanta – Chicago
26 Januar y 2:00
(NBA)
NCAA Texas Tech – Baylor
26 Januar y 2:00
(NCAA)
NCAA East Tennessee – Samford
26 Januar y 2:00
(NCAA)
NCAA Rhode Island – Richmond
26 Januar y 2:00
(NCAA)
NCAA Bradley – Loyola Chicago
26 Januar y 2:00
(NCAA)
NBA New York – Dallas
26 Januar y 2:30
(NBA)
NCAA Butler – Seton Hall
26 Januar y 2:30
(NCAA)
NCAA Iowa – Illinois
26 Januar y 3:00
(NCAA)
NCAA Alabama – Gruzija
26 Januar y 3:00
(NCAA)
NCAA Florida – LSU
26 Januar y 3:00
(NCAA)
NCAA Central Arkansas – Stephen F. Austin
26 Januar y 3:00
(NCAA)
NCAA Boston College – Miami
26 Januar y 3:00
(NCAA)
NBA-D Sioux Falls Skyforce – Reno BigHorns
26 Januar y 4:00
(NBA-D)
NCAA Nevada – Boise State
26 Januar y 4:00
(NCAA)
NBA L.A. Lakers – Portland
26 Januar y 4:30
(NBA)
NCAA UCLA – USC
26 Januar y 5:00
(NCAA)
NCAA Washington – Arizona State
26 Januar y 5:00
(NCAA)
NBL NZ Breakers – Cairns
26 Januar y 7:30
(NBL)
KBL Seoul Knights – Wonju Promy
26 Januar y 11:00
(KBL)
KBL Anyang KGC – Goyang Orions
26 Januar y 11:00
(KBL)
VTB United League Kalev/Cramo – Parma Perm
26 Januar y 17:30
(VTB United League)
Euroleague Fenerbahce – Galatasaray
26 Januar y 18:45
(Euroleague)
Euroleague Crvena Zvezda – Panathinaikos
26 Januar y 19:00
(Euroleague)
Euroleague Maccabi T-A – Unics
26 Januar y 20:05
(Euroleague)
Spanish LEB Oro Prat Joventut – Barcelona II
26 Januar y 20:15
(Spanish LEB Oro)
Euroleague Women Famila Schio – Wisla
26 Januar y 20:30
(Euroleague Women)

27 Januar, Petak
NCAA Xavier – Cincinnati
27 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Cincinnati – Xavier
27 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Campbell – Radford
27 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Virginia Tech – North Carolina
27 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Robert Morris – Mount Saint Mary
27 Januar y 1:00
(NCAA)
Argentinian LNB Quilmes – Instituto
27 Januar y 1:00
(Argentinian LNB)
Argentinian LNB Echague – Boca Juniors
27 Januar y 1:00
(Argentinian LNB)
NCAA Saint Peters – Marist
27 Januar y 1:30
(NCAA)
NCAA Southern Mississippi – Middle Tennessee
27 Januar y 1:30
(NCAA)
NBA Indiana – Minnesota
27 Januar y 2:00
(NBA)
NBA Dallas – Oklahoma
27 Januar y 2:00
(NBA)
NBA-D Iowa Energy – Oklahoma City Blue
27 Januar y 2:00
(NBA-D)
NCAA Virginia Tech – North Carolina
27 Januar y 2:00
(NCAA)
NCAA Nebraska – Northwestern
27 Januar y 2:00
(NCAA)
NBA-D Northern Arizona Suns – Austin Spurs
27 Januar y 2:30
(NBA-D)
NCAA Oregon State – Colorado
27 Januar y 2:30
(NCAA)
NBA Phoenix – Denver
27 Januar y 3:00
(NBA)
NCAA Indiana – Michigan
27 Januar y 3:00
(NCAA)
NCAA UT Martin – Austin Peay
27 Januar y 3:00
(NCAA)
NCAA San Diego – Gonzaga
27 Januar y 3:00
(NCAA)
NCAA Washington State – Arizona
27 Januar y 3:30
(NCAA)
NCAA Cal Poly – UC Irvine
27 Januar y 4:00
(NCAA)
NBA L.A. Lakers – Utah
27 Januar y 4:30
(NBA)
NBA-D Sioux Falls Skyforce – Long Island Nets
27 Januar y 4:30
(NBA-D)
NCAA Oregon – Utah
27 Januar y 4:30
(NCAA)
NCAA BYU – Santa Clara
27 Januar y 5:00
(NCAA)
KBL Busan Sonicboom – Jeonju Egis
27 Januar y 6:00
(KBL)
KBL Changwon Sakers – Ulsan Phoebus
27 Januar y 8:00
(KBL)
NBL Broncos – Sydney
27 Januar y 9:30
(NBL)
Philippine Cup Mahindra Enforcers – Road Warriors
27 Januar y 11:15
(Philippine Cup)
Philippine Cup Phoenix Petroleum – Alaska Aces
27 Januar y 14:00
(Philippine Cup)
Estonian Meistriliiga TTU KK – Valga
27 Januar y 17:30
(Estonian Meistriliiga)
Euroleague CSKA Moscow – Anadolu Efes
27 Januar y 18:00
(Euroleague)
Estonian Meistriliiga Tarvas – Audentese
27 Januar y 18:00
(Estonian Meistriliiga)
Slovak Extraliga Svit – Spisska Nova Ves
27 Januar y 18:00
(Slovak Extraliga)
Euroleague Darussafaka – Zalgiris
27 Januar y 18:45
(Euroleague)
Euroleague Barcelona – Baskonia
27 Januar y 19:00
(Euroleague)
German Bundesliga Wurzburg – Bayern
27 Januar y 19:00
(German Bundesliga)
Euroleague Olympiacos – Bamberg
27 Januar y 20:00
(Euroleague)
BBL Leeds Force – Newcastle
27 Januar y 20:30
(BBL)
Belgian Championships Limburg United – Kangeroes Willebroek
27 Januar y 20:30
(Belgian Championships)
BBL Worcester – Surrey
27 Januar y 20:30
(BBL)
BBL London – Bristol City
27 Januar y 20:30
(BBL)
BBL Sheffield – Manchester
27 Januar y 20:30
(BBL)
Spanish Liga Femenina Extremadura – Bembibre
27 Januar y 20:45
(Spanish Liga Femenina)
Euroleague Real Madrid – Milan
27 Januar y 21:00
(Euroleague)

28 Januar, Subota
NBA Sacramento – Indiana
28 Januar y 1:00
(NBA)
NBA-D Long Island Nets – Erie Bayhawks
28 Januar y 1:00
(NBA-D)
NBA-D Raptors 905 – Westchester Knicks
28 Januar y 1:00
(NBA-D)
NBA-D Greensboro Swarm – Maine Red Claws
28 Januar y 1:00
(NBA-D)
Argentinian LNB San Lorenzo – Bahia Estudiantes
28 Januar y 1:00
(Argentinian LNB)
NCAA Quinnipiac – Monmouth
28 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Iona – Montepaschi
28 Januar y 1:00
(NCAA)
NBA Charlotte – New York
28 Januar y 1:30
(NBA)
NBA Milwaukee – Toronto
28 Januar y 1:30
(NBA)
NBA Orlando – Boston
28 Januar y 1:30
(NBA)
NBA Brooklyn Nets – Cleveland
28 Januar y 1:30
(NBA)
Argentinian LNB Regatas Corrientes – Argentino Junin
28 Januar y 1:30
(Argentinian LNB)
Argentinian LNB Atenas – Penarol
28 Januar y 1:30
(Argentinian LNB)
Argentinian LNB Gimnasia – Obras Sanitarias
28 Januar y 1:30
(Argentinian LNB)
NBA Washington – Atlanta
28 Januar y 2:00
(NBA)
NBA San Antonio – New Orleans
28 Januar y 2:00
(NBA)
NBA Miami – Chicago
28 Januar y 2:00
(NBA)
NBA Houston – Philadelphia
28 Januar y 2:00
(NBA)
NBA-D Fort Wayne Mad Ants – Windy City Bulls
28 Januar y 2:00
(NBA-D)
NCAA Northern Kentucky – UIC
28 Januar y 2:00
(NCAA)
NBA-D Austin Spurs – Texas Legends
28 Januar y 2:30
(NBA-D)
NBA-D Santa Cruz Warriors – Salt Lake City Stars
28 Januar y 3:00
(NBA-D)
NCAA Dayton – VCU
28 Januar y 3:00
(NCAA)
NBA-D Salt Lake City Stars – Santa Cruz Warriors
28 Januar y 3:00
(NBA-D)
NCAA Green Bay – Oakland
28 Januar y 3:00
(NCAA)
NBA Memphis – Portland
28 Januar y 4:00
(NBA)
NBA-D Rio Grande Valley Vipers – Reno BigHorns
28 Januar y 4:00
(NBA-D)
KBL Seoul Thunders – Wonju Promy
28 Januar y 6:00
(KBL)
KBL Anyang KGC – Incheon Elephants
28 Januar y 8:00
(KBL)
KBL Seoul Knights – Goyang Orions
28 Januar y 8:00
(KBL)
NBL Illawarra – Adelaide
28 Januar y 9:30
(NBL)
Philippine Cup Meralco Bolts – Purefoods Giants
28 Januar y 10:00
(Philippine Cup)
NBL Perth – Melbourne
28 Januar y 11:30
(NBL)
Philippine Cup San Miguel – Talk 'N Text
28 Januar y 12:15
(Philippine Cup)
Turkish Basketball League Besiktas – TED Ankara
28 Januar y 13:30
(Turkish Basketball League)
VTB United League Nizhnyi Novgorod – Avtodor
28 Januar y 14:00
(VTB United League)
Turkish Basketball League Gaziantep BB – Yesilgiresun
28 Januar y 15:00
(Turkish Basketball League)
Lietuvos Krepsinio Lyga Lietuvos Rytas – Nevezis
28 Januar y 15:00
(Lietuvos Krepsinio Lyga)
Turkish Basketball League Trabzonspor – Buyukcekmece
28 Januar y 16:00
(Turkish Basketball League)
Lietuvos Krepsinio Lyga Neptunas – Prienai
28 Januar y 16:00
(Lietuvos Krepsinio Lyga)
Estonian Meistriliiga Rapla – Tartu Ulikool
28 Januar y 16:00
(Estonian Meistriliiga)
Slovak Extraliga Levice – Karlovka Bratislava
28 Januar y 16:00
(Slovak Extraliga)
Premier Liga BiH Spars – Sloboda
28 Januar y 16:30
(Premier Liga BiH)
Czech NBL Prostejov – Turi Svitavy
28 Januar y 18:00
(Czech NBL)
Czech NBL Kolin – Opava
28 Januar y 18:00
(Czech NBL)
Czech NBL Usti nad Labem – USK Praha
28 Januar y 18:00
(Czech NBL)
Czech NBL NH Ostrava – Jindrichuv Hradec
28 Januar y 18:00
(Czech NBL)
Czech NBL Brno – Nymburk
28 Januar y 18:00
(Czech NBL)
Spanish Liga Femenina Zamarat – Bizkaia
28 Januar y 18:00
(Spanish Liga Femenina)
Spanish Liga Femenina Avenida – CREF
28 Januar y 18:00
(Spanish Liga Femenina)
German Women Bundesliga Herne – Hurricanes
28 Januar y 18:00
(German Women Bundesliga)
NCAA Clemson – Pittsburgh
28 Januar y 18:00
(NCAA)
NCAA Florida State – Syracuse
28 Januar y 18:00
(NCAA)
NCAA Wisconsin – Rutgers
28 Januar y 18:00
(NCAA)
NCAA Texas A and M – West Virginia
28 Januar y 18:00
(NCAA)
NCAA West Virginia – Texas A and M
28 Januar y 18:00
(NCAA)
German Bundesliga Hagen – Bonn
28 Januar y 18:00
(German Bundesliga)
NCAA Notre Dame – Georgia Tech
28 Januar y 18:00
(NCAA)
German Bundesliga Braunschweig – Oldenburg
28 Januar y 18:00
(German Bundesliga)
Slovak Extraliga Handlova – Komarno
28 Januar y 18:00
(Slovak Extraliga)
Slovak Extraliga Prievidza – Lucenec
28 Januar y 18:00
(Slovak Extraliga)
Slovak Extraliga Kosice – Nitra
28 Januar y 18:00
(Slovak Extraliga)
Slovak Extraliga Prievidza – Lucenec
28 Januar y 18:00
(Slovak Extraliga)
Spanish ACB League Valencia – Gran Canaria
28 Januar y 18:30
(Spanish ACB League)
Spanish Liga Femenina Araski – Girona
28 Januar y 18:30
(Spanish Liga Femenina)
Spanish Liga Femenina Ferrol – Sedis
28 Januar y 19:00
(Spanish Liga Femenina)
Spanish Liga Femenina Gran Canaria 2014 – Campus Promete
28 Januar y 19:00
(Spanish Liga Femenina)
German Women Bundesliga Chemcats Chemnitz – Gruner
28 Januar y 19:00
(German Women Bundesliga)
German Women Bundesliga Marburg – Freiburg
28 Januar y 19:00
(German Women Bundesliga)
NCAA New Hampshire – UMBC
28 Januar y 19:00
(NCAA)
NCAA Samford – VMI
28 Januar y 19:00
(NCAA)
NCAA Western Michigan – Ball State
28 Januar y 19:00
(NCAA)
NCAA UCF – Tulsa
28 Januar y 19:30
(NCAA)
NCAA Fisher – UMass
28 Januar y 20:00
(NCAA)
NCAA Manhattan – Canisius
28 Januar y 20:00
(NCAA)
NCAA LSU – Texas Tech
28 Januar y 20:00
(NCAA)
NCAA Kennesaw State – South Carolina Upstate
28 Januar y 20:00
(NCAA)
NCAA Northern Iowa – Drake
28 Januar y 20:00
(NCAA)
NCAA Loyola Chicago – Indiana State
28 Januar y 20:00
(NCAA)
NCAA Furman – UNC Greensboro
28 Januar y 20:00
(NCAA)
NCAA Florida – Oklahoma City
28 Januar y 20:00
(NCAA)
NCAA High Point – Winthrop
28 Januar y 20:00
(NCAA)
NCAA Kansas State – Tennessee
28 Januar y 20:00
(NCAA)
NCAA Oklahoma City – Florida
28 Januar y 20:00
(NCAA)
NCAA Maryland – Minnesota
28 Januar y 20:15
(NCAA)
German Bundesliga Goettingen – Ratiopharm
28 Januar y 20:30
(German Bundesliga)
NCAA DePaul – Creighton
28 Januar y 20:30
(NCAA)
NCAA Duke – Wake Forrest
28 Januar y 21:00
(NCAA)
NCAA East Carolina – Memphis
28 Januar y 21:30
(NCAA)
NCAA Eastern Michigan – Miami Ohio
28 Januar y 21:30
(NCAA)
NCAA UT Arlington – Appalachian State
28 Januar y 21:30
(NCAA)
NCAA Arkansas – Oklahoma State
28 Januar y 22:00
(NCAA)
NCAA North Florida – Stetson
28 Januar y 22:00
(NCAA)
NCAA Texas – Gruzija
28 Januar y 22:00
(NCAA)
NCAA New Mexico – Nevada
28 Januar y 22:00
(NCAA)
NCAA Chattanooga – East Tennessee
28 Januar y 22:00
(NCAA)
NCAA Ohio – Bowling Green
28 Januar y 22:00
(NCAA)
NCAA Gruzija – Texas
28 Januar y 22:00
(NCAA)
NCAA Lipscomb – NJIT
28 Januar y 22:00
(NCAA)
NCAA Iowa State – Vanderbilt
28 Januar y 22:00
(NCAA)
NCAA Fort Wayne – Oral Roberts
28 Januar y 22:00
(NCAA)
NCAA Citadel – Mercer
28 Januar y 22:30
(NCAA)
NCAA Illinois – Penn State
28 Januar y 22:30
(NCAA)
NBA-D Grand Rapids Drive – Westchester Knicks
28 Januar y 23:00
(NBA-D)
NCAA Georgia State – Troy
28 Januar y 23:15
(NCAA)
NCAA Northwestern State – Lamar
28 Januar y 23:30
(NCAA)

29 Januar, Nedelja
NCAA Baylor – Ole Miss
29 Januar y 0:00
(NCAA)
NCAA Louisiana Tech – Middle Tennessee
29 Januar y 0:00
(NCAA)
NCAA Auburn – TCU
29 Januar y 0:00
(NCAA)
NCAA Dartmouth – Cornell
29 Januar y 0:00
(NCAA)
NCAA Mississippi State – Alabama
29 Januar y 0:00
(NCAA)
NCAA Colorado State – San Diego State
29 Januar y 0:00
(NCAA)
NCAA Kansas – Kentucky
29 Januar y 0:15
(NCAA)
NCAA Cleveland State – Youngstown State
29 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Albany – Hartford
29 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Wofford – Western Carolina
29 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Jacksonville – Florida Gulf Coast
29 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Vermont – Stony Brook
29 Januar y 1:00
(NCAA)
NCAA Oregon State – Utah
29 Januar y 1:00
(NCAA)
NBA Sacramento – Charlotte
29 Januar y 1:00
(NBA)
NBA-D Fort Wayne Mad Ants – Canton Charge
29 Januar y 1:00
(NBA-D)
NBA-D Greensboro Swarm – Maine Red Claws
29 Januar y 1:00
(NBA-D)
Argentinian LNB Ciclista Olimpico – San Martin Corrientes
29 Januar y 1:00
(Argentinian LNB)
NCAA Southeastern Louisiana – Sam Houston State
29 Januar y 1:15
(NCAA)
NCAA Buffalo – Akron
29 Januar y 1:30
(NCAA)
NBA Detroit – Miami
29 Januar y 1:30
(NBA)
NBA-D Delaware – Raptors 905
29 Januar y 1:30
(NBA-D)
Argentinian LNB Libertad – Boca Juniors
29 Januar y 1:30
(Argentinian LNB)
NCAA Abilene Christian – Texas A and M
29 Januar y 2:00
(NCAA)
NCAA Tulane – Connecticut
29 Januar y 2:00
(NCAA)
NCAA Georgetown – Butler
29 Januar y 2:00
(NCAA)
NCAA Ohio State – Iowa
29 Januar y 2:00
(NCAA)
NCAA Missouri State – Southern Illinois
29 Januar y 2:00
(NCAA)
NBA Boston – Milwaukee
29 Januar y 2:00
(NBA)
NBA-D Oklahoma City Blue – Sioux Falls Skyforce
29 Januar y 2:00
(NBA-D)
NBA-D Northern Arizona Suns – Iowa Energy
29 Januar y 2:00
(NBA-D)
NBA-D Erie Bayhawks – Windy City Bulls
29 Januar y 2:00
(NBA-D)
NCAA Georgia Southern – Southern Alabama
29 Januar y 2:05
(NCAA)
NCAA Ohio State – Iowa
29 Januar y 2:15
(NCAA)
NCAA South Carolina – Missouri
29 Januar y 2:30
(NCAA)
NBA L.A. Clippers – Golden State
29 Januar y 2:30
(NBA)
NCAA Cal Poly – Cal State Fullerton
29 Januar y 3:00
(NCAA)
NBA Brooklyn Nets – Minnesota
29 Januar y 3:00
(NBA)
NBA Denver – Phoenix
29 Januar y 3:00
(NBA)
NBA Memphis – Utah
29 Januar y 3:00
(NBA)
NCAA Oregon – Colorado
29 Januar y 3:30
(NCAA)
NCAA Gonzaga – Pepperdine
29 Januar y 4:00
(NCAA)
NCAA Temple – Houston
29 Januar y 4:00
(NCAA)
NBA-D Rio Grande Valley Vipers – Santa Cruz Warriors
29 Januar y 4:00
(NBA-D)
NBL Sydney – NZ Breakers
29 Januar y 5:00
(NBL)
KBL Changwon Sakers – Jeonju Egis
29 Januar y 6:00
(KBL)
KBL Ulsan Phoebus – Busan Sonicboom
29 Januar y 8:00
(KBL)
KBL Incheon Elephants – Seoul Knights
29 Januar y 8:00
(KBL)


Arhiva emitovanja


OPKLADE
kudrant kudrant 232.5 poeni (62%)
Zenit St.Petersburg Zenit St.Petersburg 226 poeni (62%)
SouthIreland SouthIreland 225.75 poeni (58%)
  Rejting Rejting       Kladi se Kladi se    
POSLEDNJE PORUKE NA FORUMU
Finishing time
Poslednji odgovor: 3 pre nekoliko dana
Gratis Inter Milan Diretta Streaming
Poslednji odgovor: 34 pre nekoliko dana
Commentary on video archives
Poslednji odgovor: 70 pre nekoliko dana
LiveTV SPONZORISANI OGLASI

 
      LiveTV Pravila         Na vrh   
 
© 2006-2016 LiveTV. Sva prava zadržana.
Sva imena klubova i kanala kao i njihovi logotipi su vlasništvo njihovih vlasnika.
  Rambler's Top100