Football       Ice Hockey       Basketball       Tennis       Baseball       Golf       Bicycle Racing       Racing       Other

9:30 Russian Premier League
Football
SKA-Khabarovsk – Ufa [+5]  
7:35 Australian A-League
Football
Melbourne City – Wellington
8:00 Women.Asia U-19 Championship
Football
China U-19 – North Korea U-19
8:00 Japanese J League
Football
Tokyo – Consadole Sapporo
8:00 Japanese J2 League
Football
Shonan Bellmare – Ehime
8:00 Women.Asia U-19 Championship
Football
Thailand U-19 – Uzbekistan U-19
8:00 Japanese J2 League
Football
Gifu – Tokyo Verdy
8:30 Chinese Super League
Football
Yanbian Funde – Henan Jianye
9:00 Philippine UFL
Football
Kaya – Global
9:00 Philippine UFL
Football
Stallions – Ceres
9:15 Czech 2 Liga
Football
Trinec – Pardubice
9:30 Russian Premier League
Football
SKA-Khabarovsk – Ufa [+5]  


Upcoming Broadcasts:

9:50 Australian A-League
Football
Sydney – Western Sydney [+2]  
10:00 Women. European Championship U-19
Football
England U-19 – Wales U-19
10:00 European U-17 Championship
Football
Greece U-17 – Gibraltar U-17
10:00 Kazakh Premier League
Football
Irtysh Pavlodar – Aktobe
11:00 Turkish First League
Football
Denizlispor – Adana Demirspor
11:00 Kazakh Premier League
Football
Taraz – Shakhter Karaganda
11:00 Turkish First League
Football
Istanbulspor – Altinordu
11:00 Estonian Meistriliiga
Football
Kalju – Paide
11:00 Japanese J2 League
Football
V-Varen Nagasaki – Nagoya
11:00 Estonian Meistriliiga
Football
Kalev Sillamae – Tallinn
11:00 Russian Second Division (West)
Football
Znamya Truda – Veles Moscow
11:00 Japanese J League
Football
Yokohama Marinos – Kashima
11:00 Vietnamese V League
Football
Sanna Khanh Hoa – Da Nang
11:00 Russian First Division
Football
Yenisey – Shinnik
11:00 Women. World Championship
Football
Kazakhstan – Bosnia-Herzegovina
11:00 Vietnamese V League
Football
Quang Nam – Hoang Anh Gia Lai
11:15 Portuguese Liga Vitalis
Football
Penafiel – Sporting II
11:30 Polish I Liga
Football
Rakow Czestochowa – Tychy
11:30 Tajik League
Football
CSKA Pomir – Regar-TadAZ
11:30 Vietnamese V League
Football
Ho Chi Minh – Binh Duong
11:30 Russian First Division
Football
Tambov – Sibir
11:30 Tajik League
Football
Khujand – Vakhsh
12:00 Women. European Championship U-19
Football
Turkey U-19 – Armenia U-19
12:00 Kazakh Premier League
Football
Kairat – Akzhayik
12:00 German 2 Bundesliga
Football
Kiel – Arminia
12:00 Russian Second Division (West)
Football
Pskov 747 – Tekstilshchik Iv
12:00 German 2 Bundesliga
Football
Union Berlin – Greuther Furth
12:00 German 2 Bundesliga
Football
Braunschweig – Bochum
12:00 German 2 Bundesliga
Football
Simulcast
12:00 Women. European Championship U-19
Football
Scotland U-19 – Hungary U-19
12:00 Women. European Championship U-19
Football
Sweden U-19 – Belarus U-19
12:00 Women. European Championship U-19
Football
Ireland U-19 – Latvia U-19
12:00 Russian Second Division (West)
Football
Kolomna – Dynamo St Pburg II
12:00 Under 21 Premier League
Football
Dynamo Kiev U-21 – Shakhtar Dn U-21
12:00 Russian Second Division (Center)
Football
Kaluga – Ararat Moskva
12:00 Russian Second Division (Ural)
Football
Neftekhimik – NoSta
12:00 Russian First Division
Football
Orenburg – Avangard Kursk
12:00 Russian Second Division (South)
Football
Biolog Novokub. – Dynamo Stavropol
12:00 Slovenian PrvaLiga
Football
Celje – Aluminij
12:00 Spanish Primera Division
Football
Levante – Getafe
12:00 Turkish Super League
Football
Osmanlispor – Karabukspor
12:00 Armenian Premier League
Football
Shirak – Pyunik
12:00 Russian Premier League
Football
Tosno – Rostov
12:00 Russian Reserves League
Football
CSKA Moscow U21 – Zenit U21
12:00 Russian Second Division (South)
Football
Krasnodar II – Anzhi II
12:00 Ukrainian First League
Football
Sumy – Naftovyk
12:00 Azerbaijan Premier League
Football
Kapaz – Neftchi
12:00 Russian Second Division (Center)
Football
Sokol Saratov – Ryazan
12:00 Belarusian Premier League
Football
Naftan – Dinamo Brest
12:00 Danish 2 Division
Football
B 93 – Frem
12:00 Ukrainian Premier League
Football
Olimpik Donetsk – Zirka Kropyvnytskyi
12:00 Russian First Division
Football
Rotor – Tom
12:15 Scottish League Cup
Football
Hibernian – Celtic
12:30 Women. European Championship U-19
Football
Czech Republic U-19 – Bulgaria U-19
12:30 Russian Second Division (South)
Football
Angusht – Armavir
12:30 U-17 World Championships
Football
Mali U-17 – Ghana U-17
12:30 Russian Second Division (South)
Football
Legion – Kuban II
12:30 Russian Second Division (South)
Football
SKA – Afips
12:30 English Premier League
Football
Chelsea – Watford
12:35 Chinese Super League
Football
Tianjin Quanjian – Hebei China Fortune
13:00 Ukrainian First League
Football
Kremen – Cherkaskyi Dnipro
13:00 Ukrainian First League
Football
Poltava – Hirnyk-Sport
13:00 Russian Second Division (Center)
Football
Saturn – Zorkiy
13:00 Ukrainian First League
Football
Kolos Kovalivka – Rukh Vynnyky
13:00 Albanian Kategoria Superiore
Football
Lushnja – Laci
13:00 Ukrainian Second League
Football
Polesia – Prykarpattya
13:00 Russian Second Division (Center)
Football
Energomash – Dinamo Briansk
13:00 Albanian Kategoria Superiore
Football
Luftetari – Kukesi
13:00 Slovenian 2 SNL
Football
Mura 05 – Krka
13:00 Russian Second Division (West)
Football
Chertanovo – CRFSO
13:00 Russian Second Division (South)
Football
Spartak Vladikavkaz – Ak. im. V.Ponedelynika
13:00 Ukrainian Second League
Football
Dnipro – Metalurh Z
13:00 Ukrainian Second League
Football
Nikopol – Metalist 1925
13:00 Swedish Superettan
Football
Gefle – Frej
13:00 Swedish Superettan
Football
GAIS – Norrby IF
13:00 Moldovan National Division
Football
Petrocub – Milsami
13:00 Uzbek PFL
Football
Kokand 1912 – Navbahor Namangan
13:10 Belarusian Premier League
Football
Neman Grodno – Gomel
13:30 European U-17 Championship
Football
Serbia U-17 – Norway U-17
13:30 Jordanian Premier League
Football
That Ras – Aqaba
13:30 Ukrainian First League
Football
Mykolaiv – Zhemchuzhyna Odesa
14:00 Bulgarian A PFG
Football
Levski – CSKA Sofia
14:00 Russian First Division
Football
Baltika – Dynamo St Pburg
14:00 Danish 2 Division
Football
Kolding IF – Dalum
14:00 Danish 2 Division
Football
Nasby – HJK
14:00 Danish 2 Division
Football
Aarhus Fremad – VSK Aarhus
14:00 Russian Second Division (South)
Football
Druzhba Maikop – Mashuk-KMV
14:00 Danish 2 Division
Football
Jammerbugt – Odder
14:00 Azerbaijan Premier League
Football
Sumqayit – Zira
14:00 UAE Football League
Football
Emirates – Al Ain
14:00 Italian Serie B
Football
Cesena – Foggia
14:00 Italian Serie B
Football
Palermo – Novara
14:00 Italian Serie B
Football
Parma – Virtus Entella
14:00 Italian Serie B
Football
Pescara – Avellino
14:00 Slovenian PrvaLiga
Football
Gorica – Domzale
14:00 Italian Serie B
Football
Spezia – Perugia
14:00 Italian Serie B
Football
Ternana – Ascoli
14:00 Italian Serie B
Football
Pro Vercelli – Carpi
14:00 Slovak Superliga
Football
DAC – Trencin
14:00 Swiss 1. Liga Promotion
Football
Basel II – United Zurich
14:00 Italian Serie B
Football
Salernitana – Frosinone
14:00 Ukrainian First League
Football
Obolon – Arsenal Kiev
14:00 Italian Serie B
Football
Simulcast
14:00 Greek Super League
Football
Levadiakos – PAS Giannina
14:00 Estonian Meistriliiga
Football
Levadia – Tulevik
14:00 Norwegian Adeccoligaen
Football
Arendal – Start
14:00 Israeli Ligat ha'Al
Football
Bnei Yehuda – Ashdod
14:00 Croatian Prva HNL
Football
Cibalia – Slaven
14:00 Danish 2 Division
Football
Skovshoved – Naestved
14:00 Romanian Liga II
Football
Mioveni – Arges
14:00 French Ligue 2
Football
Lens – Reims
14:00 Swiss 1. Liga Promotion
Football
Sion II – Kriens
14:15 Women. Denmark.1st Division
Football
B 93 – Osterbro IF
14:30 German Bundesliga
Football
Augsburg – Hanover
14:30 German Bundesliga
Football
Moenchengladbach – Leverkusen
14:30 German Bundesliga
Football
Eintracht – Dortmund
14:30 Turkish Super League
Football
Akhisar – Genclerbirligi
14:30 Hungarian NB I
Football
Debrecen – Haladas
14:30 Hungarian NB I
Football
Vasas – Balmazujvaros
14:30 Hungarian NB I
Football
Videoton – Puskas
14:30 Hungarian NB I
Football
Ferencvaros – Ujpest
14:30 Hungarian NB I
Football
Paksi – Mezokovesd
14:30 German Bundesliga
Football
Leipzig – Stuttgart
14:30 German Bundesliga
Football
Simulcast
14:30 Austrian Regionalliga (East)
Football
Karabakh Wien – Wiener SK
14:30 Danish Superliga
Football
Silkeborg – SonderjyskE
14:30 Russian Premier League
Football
Rubin – Dynamo Moscow
14:30 Polish Ekstraklasa
Football
Sandecja – Cracovie
15:00 Russian First Division
Football
Kuban – Krylia Sovetov
15:00 Swiss 1. Liga Classic
Football
Baden – Buochs
15:00 Ukrainian Premier League
Football
Oleksandria – Veres
15:00 Russian Second Division (South)
Football
Chayka P – Chernomorets Nv
15:00 Women. European Championship U-19
Football
Netherlands U-19 – Estonia U-19
15:00 Russian Second Division (Ural)
Football
Volga Ulyanovsk – Syzran-2003
15:00 Scottish Premier League
Football
Ross County – Hamilton
15:00 Russian Second Division (West)
Football
Lokomotiv-Kazanka – Luki-Energiya
15:00 English League Championship
Football
Wolverhampton – Preston
15:00 Austrian Regionalliga (West)
Football
Hohenems – Kitzbuhel
15:00 Swiss 1. Liga Promotion
Football
Breitenrain – Cham
15:00 Swiss 1. Liga Promotion
Football
YF Juventus – Stade Nyonnais
15:00 Scottish Premier League
Football
Partick Thistle – Dundee FC
15:00 Moroccan Botola
Football
Chabab Rif Hoceima – Rapide Oued Zem
15:00 Swiss 1. Liga Promotion
Football
Old Boys – Bavois
15:00 Russian First Division
Football
Fakel – Khimki
15:00 Swedish Superettan
Football
Degerfors – Helsingborg
15:00 Swedish Allsvenskan
Football
Eskilstuna City – Elfsborg
15:00 Northern Irish Premiership
Football
Glenavon – Ballymena Utd
15:00 English Premier League
Football
Swansea – Leicester City
15:00 Northern Irish Premiership
Football
Ballinamallard – Carrick Rangers
15:00 English Premier League
Football
Stoke City – Bournemouth
15:00 Scottish Premier League
Football
Heart of Midlothian – St. Johnstone
15:00 English Premier League
Football
Newcastle – Crystal Palace
15:00 English Premier League
Football
Manchester City – Burnley
15:00 English Premier League
Football
Huddersfield – Manchester Utd
15:00 Spanish Segunda Division
Football
Huesca – Cadiz
15:00 Northern Irish Premiership
Football
Cliftonville – Coleraine
15:00 Austrian Bundesliga
Football
Sturm Graz – Mattersburg
15:00 Swedish Superettan
Football
Varberg – Orgryte
15:15 Spanish Primera Division
Football
Real Betis – Alaves
15:15 Faroe Islands Premier League
Football
Vikingur – Streymur
15:25 Qatar Stars League
Football
Umm Salal – Al Duhail
15:30 Moroccan Cup
Football
Berkane – Kasba Tadla
15:30 U-17 World Championships
Football
USA U-17 – England U-17
16:00 Portuguese Liga Vitalis
Football
Braga II – Covilha
16:00 Slovak Superliga
Football
Zemplin Michalovce – Nitra
16:00 Slovak Superliga
Football
Spartak Trnava – Podbrezova
16:00 Romanian Liga 1
Football
Juventus Bucuresti – Sepsi
16:00 Portuguese Primeira Liga
Football
Feirense – Rio Ave
16:00 Slovak Superliga
Football
Senica – Ruzomberok
16:00 Israeli Ligat ha'Al
Football
Hapoel Acre – Hapoel Ra'anana
16:00 Slovak Superliga
Football
ViOn Zlate Moravce – Slovan Bratislava
16:00 Swiss 1. Liga Promotion
Football
Stade Lausanne Ouchy – Bruehl
16:00 French Ligue 1
Football
Monaco – Caen
16:00 Czech Gambrinus Liga
Football
Teplice – Karvina
16:00 Chilean Primera Division
Football
Iquique – Deportes Temuco
16:15 Greek Super League
Football
Kerkyra – Panaitolikos
16:15 Israeli Ligat ha'Al
Football
Maccabi N – Hapoel K-S
16:30 Swiss 1. Liga Promotion
Football
Yverdon-Sport – Zurich II
16:30 Swiss 1. Liga Promotion
Football
La Chaux de Fonds – Koniz
16:45 Peruvian Primera Division
Football
Univ San Martin – Alianza Atletico
17:00 Russian First Division
Football
Zenit II – Volgar Gazprom
17:00 UAE Football League
Football
Al Sharjah – Al Ahli
17:00 Polish Ekstraklasa
Football
Pogon Szczecin – Nieciecza
17:00 Norwegian Tippeligaen
Football
Aalesunds – Kristiansund
17:00 Estonian Meistriliiga
Football
Tammeka – Parnu
17:00 Belgian Jupiler League
Football
Lokeren – Charleroi
17:00 Spanish Segunda Division
Football
Numancia – Granada
17:00 Russian Premier League
Football
Spartak M – Amkar
17:00 Hungarian NB I
Football
Diosgyori – Honved
17:00 Italian Serie A
Football
Sampdoria – Crotone
17:15 Czech Gambrinus Liga
Football
Jablonec – Sparta Praha
17:30 German Bundesliga
Football
Hamburg – Bayern
17:30 Northern Irish Premiership
Football
Dungannon – Glentoran
17:30 Turkish Super League
Football
Yeni Malatyaspor – Trabzonspor
17:30 Spanish Primera Division
Football
Valencia – Sevilla
17:30 English League Championship
Football
Millwall – Birmingham
17:30 English Premier League
Football
Southampton – West Bromwich
17:30 Dutch Eredivisie
Football
Breda – Zwolle
17:30 Turkish First League
Football
Gaziantep – Rizespor
17:30 Austrian Bundesliga
Football
Simulcast
17:30 Austrian Bundesliga
Football
Sankt Poelten – LASK Linz
17:30 Jordanian Premier League
Football
Shabab Al Ordon – Al Ramtha
17:30 Ukrainian Premier League
Football
Vorskla – Karpaty
17:30 Austrian Bundesliga
Football
Altach – Wolfsberger AC
17:35 Qatar Stars League
Football
Qatar SC – Al Ahli
17:55 Saudi Premier League
Football
Al Hilal – Al Batin
17:55 Saudi Premier League
Football
Al Ahli – Al Ittihad
18:00 Swiss Super League
Football
Basel – Thun
18:00 Swiss Super League
Football
Zurich – Grasshoppers
18:00 Croatian Prva HNL
Football
Hajduk Split – Dinamo Zagreb
18:00 Swiss Challenge League
Football
Chiasso – Schaffhausen
18:00 Swiss Challenge League
Football
Servette – Rapperswil-Jona
18:15 Portuguese Primeira Liga
Football
Setubal – Maritimo
18:15 Bulgarian A PFG
Football
Lokomotiv Plovdiv – Cherno More
18:30 Greek Super League
Football
Lamia – Panathinaikos
18:30 Israeli Ligat ha'Al
Football
Maccabi Haifa – Beitar Jerusalem
18:45 Romanian Liga 1
Football
Viitorul – Cluj
18:45 Dutch Eredivisie
Football
Excelsior – Sparta
18:45 Dutch Eredivisie
Football
Venlo – Den Haag
19:00 Peruvian Primera Division
Football
Sporting Cristal – Sport Rosario
19:00 French Ligue 1
Football
Nantes – Guingamp
19:00 French Ligue 1
Football
Rennes – Lille
19:00 Women. Friendly Match
Football
Brazil – North Korea
19:00 Belgian Jupiler League
Football
Sint-Truiden – Ostend
19:00 Spanish Segunda Division
Football
Lorca – Tenerife
19:00 French Ligue 1
Football
Angers – Toulouse
19:00 French Ligue 1
Football
Metz – Dijon
19:00 Brazilian Copa Verde
Football
Santos B – Ferroviarios
19:00 French Ligue 1
Football
Amiens – Bordeaux
19:00 Belgian Jupiler League
Football
Eupen – Mechelen
19:00 Brazilian Copa Verde
Football
Sao Caetano – XV de Piracicaba
19:00 French Ligue 1
Football
Simulcast
19:15 Peruvian Primera Division
Football
Sport Huancayo – Deportivo Municipal
19:20 Slovenian PrvaLiga
Football
Maribor – Ankaran Hrvatini
19:30 Polish Ekstraklasa
Football
Lechia Gdansk – Lech Poznan
19:30 Spanish Segunda Division
Football
Sevilla II – Zaragoza
19:30 Belgian Jupiler League
Football
Kortrijk – Gent
19:30 Brazilian Serie B
Football
Criciuma – Internacional-RS
19:30 Chilean Primera Division
Football
Huachipato – Univ Catolica
19:45 Dutch Eredivisie
Football
Twente – Roda
19:45 Spanish Primera Division
Football
Barcelona – Malaga
19:45 Irish Premier Division
Football
Sligo Rovers – Derry City
19:45 Italian Serie A
Football
Napoli – Inter Milan
20:00 Brazilian Serie A
Football
Vasco de Gama – Coritiba
20:00 CAF Champions League
Football
WAC Casablanca – USM Alger
20:00 NASL
Football
Puerto Rico FC – Indy Eleven
20:30 Brazilian Serie B
Football
Gremio Brasil – Santa Cruz
20:30 Brazilian Serie B
Football
Londrina – Paysandu
20:30 Brazilian Serie B
Football
Vila Nova – Oeste
20:30 Uruguayan Primera Division
Football
Liverpool M – Nacional
20:30 Portuguese Primeira Liga
Football
Porto – Pacos Ferreira
20:30 Uruguayan Primera Division
Football
Plaza Colonia – Juventud
20:30 Uruguayan Primera Division
Football
River Plate – Sud America
20:30 Uruguayan Primera Division
Football
Racing – Rampla Juniors
21:00 Peruvian Primera Division
Football
Real Garcilaso – Universitario
21:00 Peruvian Primera Division
Football
Melgar – Academia Cantolao
21:15 Colombian League
Football
Envigado – Atletico Huila
21:30 CAF Confederations Cup
Football
FUS Rabat – Mazembe
22:00 Brazilian Serie B
Football
America Mineiro – Parana
22:00 Chilean Primera Division
Football
Audax Italiano – Colo Colo
22:00 Paraguayan Primera Division
Football
Libertad – Cerro Porteno
23:00 Mexican Primera Division
Football
Queretaro – Santos L
23:00 Mexican Primera Division
Football
Lobos BUAP – Cruz Azul
23:05 USL
Football
Rochester Rhinos – Charlotte Independence
23:30 Colombian League
Football
Deportes Tolima – Atl. Bucaramanga
0:00 Colombian League
Football
La Equidad – Independiente M
0:00 Brazilian Serie B
Football
Luverdense – Goias
0:00 USL
Football
Charleston Battery – New York Red Bulls II
0:10 Paraguayan Primera Division
Football
Nacional Asuncion – Rubio Nu
0:30 NASL
Football
North Carolina – San Francisco Deltas
0:30 Chilean Primera Division
Football
San Luis – Antofagasta
0:30 USL
Football
Tampa Bay – Cincinnati
1:00 Mexican Primera Division
Football
Tigres – Toluca
1:00 Bolivian Primera Division
Football
Bolivar – Guabira
1:06 Mexican Primera Division
Football
Pachuca – Puebla
1:30 Peruvian Primera Division
Football
Alianza Lima – Union Comercio
1:30 USL
Football
Swope Park Rangers – Phoenix Rising
1:30 USL
Football
San Antonio – Tulsa Roughnecks
1:45 USL
Football
Reno 1868 – OKC Energy
1:45 Colombian League
Football
Junior – Santa Fe
2:00 NASL
Football
Edmonton – Miami
3:00 Mexican Primera Division
Football
America – Necaxa