LiveTV / Спортни програми на живо sportal.bg
 

Zum Beispiel:  manchester United  moto gp  InTer  Real  US OPEN
ПРЕДАВАНИЯ   РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО   РЕЗУЛТАТИ   ВИДЕО АРХИВ   BETTING   FAN CLUBS
Вход Вход   Регистрация Регистрация
РусскийEnglishDeutschFrançaisEspañolPortuguêsTürkçe
ФОРУМ   КОНТАКТИ
New on LiveTV
Акценти от срещата Florida – Arizona
Акценти от срещата Oklahoma – Utah
Matches of Your Teams  
In order to view this block you have to да се регистрирате или Вход
Best Odds Today
Мароко – Кот д'Ивоар
1 3.66     X 3.22     2 2.31
   Избрания от вас (или по подразбиране) часови пояс: 9:07 (UTC +2)
ФутболХокей на ледБаскетболТенисВолейбол
БоксМоторни спортовеЗимни спортовеСпринт, Лека атлетика...
Днес (24 Януари, Вторник)
Тенис. Grand Slam турнир Australian Open
 
2:00 (Grand Slam турнир)
Конен спорт. National Event Racing, Australia
 
4:00 (National Event)
Крикет. BBL Perth – Brisbane
 
5:40 (BBL)
Тенис. Grand Slam турнир R.Atawo/R.Lindstedt – M.Krajicek/R.Klaasen
7:15 (Grand Slam турнир)
Тенис. Grand Slam турнир B.Mattek-Sands/M.Bryan – Y.Xu/F.Martin
  1:0
8:15 (Grand Slam турнир)
Тенис. Grand Slam турнир S.Stosur/S.Groth – D.Jurak/J.Rojer
  1:0
8:30 (Grand Slam турнир)
Тенис на маса. TT Cup TT Cup
 
8:30 (TT Cup)
Тенис. Grand Slam турнир S.Zheng/A.Peya – S.Mirza/I.Dodig
  0:0
9:00 (Grand Slam турнир)
Тенис на маса. Мастер-Тур Master Tour TT
 
9:00 (Мастер-Тур)
Тенис. Grand Slam турнир P.Carreno Busta/G.Garcia-Lopez – A.Bolt/B.Mousley
9:30 (Grand Slam турнир)
Тенис на маса. ITTF Challenger Series
9:30 (ITTF)
Футбол. Приятелски мач Karpaty – Almalyk
10:00 (Приятелски мач)
Тенис. Grand Slam турнир Mischa Zverev – Roger Federer
10:00 (Grand Slam турнир)
Зимни спортове. Ски алпийски дисциплини World Cup, Kronplatz
10:00 (Ски алпийски дисциплини)
Тенис. ITF Тур ITF Tour, Antalya
10:00 (ITF Тур)
Тенис. ITF Тур ITF Tour, Nussloch
10:30 (ITF Тур)
Крикет. BBL Perth Scorchers – Melbourne Stars
10:40 (BBL)
Футбол. Купата на Турция Tuzlaspor – Elazigspor
11:00 (Купата на Турция)
Тенис. ITF Тур Турнир ITF, Андрезье-Бутеон
11:00 (ITF Тур)
Хокей. KHL Admiral – Medvescak
11:30 (KHL)
Покажи всички -      

  Всички предстоящи предавания
Моля, имайте предвид: списъкът на излъчваните предаванията и може да бъде актуализиран до началото на срещата. Много от излъчванията се обявяват само ден преди началото, а някои от тях дори няколко часа преди него.


   Футбол 260
   Хокей 273
   Баскетбол 380
   Тенис 32
   Волейбол 49
   Бокс 4
   Моторни спортове 3
   Лека атлетика 1
   Футзал 1
   Хандбал 16
   Зимни спортове 45
   Бейзбол 2
   Билярд 3
   Дартс 2
   Ръгби Юниън 4
   Голф 16
   Тенис на маса 21
   Колоездене 2
   Крикет 8
   Водни спортове 2
   Боулз 5
   Ветроходство 1
   Экстрим 5
   Конен спорт 19
   Хрътки 5
   E-Sport 1
   Бойни изкуства 6
   Ръгби Севенс 2
   Спортна стрелба 5
    Баскетбол    

24 Януари, Вторник
Kazakh Championship Kazygurt – Tobol
24 Януари at 13:00
(Kazakh Championship)
CBA Bayi Rockets – Jilin
24 Януари at 14:35
(CBA)
CBA Foshan – Beijing
24 Януари at 14:35
(CBA)
CBA Sichuan – Fujian
24 Януари at 14:35
(CBA)
CBA Tianjin – Guangdong
24 Януари at 14:35
(CBA)
CBA Jiansu Tongxi – Zhejiang Lions
24 Януари at 14:35
(CBA)
CBA Qingdao – Liaoning Flying Leopards
24 Януари at 14:35
(CBA)
CBA Chongqing Fly Dragon – Jiangsu
24 Януари at 14:35
(CBA)
CBA Shandong – Shenzhen
24 Януари at 14:35
(CBA)
CBA Zhejiang Golden Bulls – Shanxi
24 Януари at 14:35
(CBA)
CBA Xinjiang – Shanghai
24 Януари at 15:00
(CBA)
Kazakh Championship Almatynskiy Legion – Kapchagay
24 Януари at 15:00
(Kazakh Championship)
Евролига Unics – Fenerbahce
24 Януари at 18:00
(Евролига)
Балканска лига Beroe – Kumanovo
24 Януари at 18:00
(Балканска лига)
Естонска Лига Valga – Tartu Ulikool
24 Януари at 19:00
(Естонска Лига)
Евролига Galatasaray – Maccabi T-A
24 Януари at 19:00
(Евролига)
Естонска Лига Parnu – Rapla
24 Януари at 19:00
(Естонска Лига)
Кубок Европы ФИБА Alba Fehervar – Pau Orthez
24 Януари at 19:00
(Кубок Европы ФИБА)
Шампионска лига Usak Sportif – ASVEL
24 Януари at 19:00
(Шампионска лига)
Шампионска лига Rosa Radom – Neptunas
24 Януари at 19:00
(Шампионска лига)
Шампионска лига Oldenburg – Varese
24 Януари at 19:00
(Шампионска лига)
Шампионска лига Ventspils – PAOK
24 Януари at 19:00
(Шампионска лига)
Естонска Лига Tallinna Kalev – Audentese
24 Януари at 19:15
(Естонска Лига)
Евролига Zalgiris – CSKA Moscow
24 Януари at 20:00
(Евролига)
Балканска лига Bashkimi – Teodo Tivat
24 Януари at 20:00
(Балканска лига)
Балканска лига Kozuv – Prishtina
24 Януари at 20:00
(Балканска лига)
Еврокупа Hapoel Jerusalem – Zenit
24 Януари at 20:30
(Еврокупа)
Немска ПроА Rockets Gotha – Crailsheim
24 Януари at 20:30
(Немска ПроА)
Евролига Panathinaikos – Barcelona
24 Януари at 20:45
(Евролига)
Шампионска лига Venezia – Oradea
24 Януари at 21:30
(Шампионска лига)
Шампионска лига Kataja – Karsiyaka
24 Януари at 21:30
(Шампионска лига)
Шампионска лига Khimik – Maccabi Rishon
24 Януари at 21:30
(Шампионска лига)
Шампионска лига Le Mans – Avtodor
24 Януари at 21:30
(Шампионска лига)
Евролига Baskonia – Crvena Zvezda
24 Януари at 22:30
(Евролига)

25 Януари, Сряда
NCAA Auburn – South Carolina
25 Януари at 1:30
(NCAA)
НБА Chicago – Orlando
25 Януари at 2:00
(НБА)
НБА Boston – Washington
25 Януари at 2:00
(НБА)
НБА L.A. Clippers – Philadelphia
25 Януари at 2:00
(НБА)
НБА San Antonio – Toronto
25 Януари at 2:00
(НБА)
NCAA Buffalo – Miami Ohio
25 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Akron – Western Michigan
25 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Louisville – Pittsburgh
25 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Purdue – Michigan State
25 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Rutgers – Maryland
25 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Kansas – West Virginia
25 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Bowling Green – Central Michigan
25 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Southern Illinois – Wichita State
25 Януари at 2:00
(NCAA)
ЛНБ Аржентина Penarol – Instituto
25 Януари at 2:00
(ЛНБ Аржентина)
ЛНБ Аржентина Bahia Estudiantes – Gimnasia
25 Януари at 2:00
(ЛНБ Аржентина)
ЛНБ Аржентина Estudiantes Concordia – Boca Juniors
25 Януари at 2:30
(ЛНБ Аржентина)
NCAA Villanova – Marquette
25 Януари at 3:00
(NCAA)
NCAA Wake Forrest – Syracuse
25 Януари at 3:00
(NCAA)
NCAA Kent State – Northern Illinois
25 Януари at 3:00
(NCAA)
NCAA Virginia – Notre Dame
25 Януари at 3:00
(NCAA)
NCAA Arkansas – Vanderbilt
25 Януари at 3:30
(NCAA)
НБА Minnesota – Phoenix
25 Януари at 4:00
(НБА)
НБА Utah – Denver
25 Януари at 4:00
(НБА)
NCAA Kentucky – Tennessee
25 Януари at 4:00
(NCAA)
NCAA Kansas State – Iowa State
25 Януари at 4:00
(NCAA)
NCAA Tulane – Houston
25 Януари at 4:00
(NCAA)
NCAA Penn State – Wisconsin
25 Януари at 4:00
(NCAA)
NCAA San Diego State – Air Force
25 Януари at 4:00
(NCAA)
NCAA Utah State – New Mexico
25 Януари at 6:00
(NCAA)
NCAA New Mexico – Utah
25 Януари at 6:00
(NCAA)
Южна Корея KBL Busan Sonicboom – Changwon Sakers
25 Януари at 12:00
(Южна Корея KBL)
Южна Корея KBL Ulsan Phoebus – Seoul Thunders
25 Януари at 12:00
(Южна Корея KBL)
Купа на Филипини Purefoods Giants – Blackwater Elite
25 Януари at 12:15
(Купа на Филипини)
Kazakh Championship Kapchagay – Kazygurt
25 Януари at 13:00
(Kazakh Championship)
Купа на Филипини Talk 'N Text – GlobalPort
25 Януари at 15:00
(Купа на Филипини)
Kazakh Championship Tobol – Almatynskiy Legion
25 Януари at 15:00
(Kazakh Championship)
Евролига Жени Nadezhda – Polkowice
25 Януари at 16:00
(Евролига Жени)
Евролига Жени UMMC – Hatayspor
25 Януари at 16:00
(Евролига Жени)
Кубок Европы ФИБА Gaziantep Royal Hali – Elan Chalon
25 Януари at 18:00
(Кубок Европы ФИБА)
BBL Pieno Zvaigzdes – Valmieras
25 Януари at 18:00
(BBL)
НБА-Д Texas Legends – Raptors 905
25 Януари at 18:00
(НБА-Д)
НБА-Д Maine Red Claws – Canton Charge
25 Януари at 18:00
(НБА-Д)
Евролига Жени Dynamo Kursk – Montpellier
25 Януари at 18:00
(Евролига Жени)
Еврокупа Khimki – Ratiopharm
25 Януари at 18:30
(Еврокупа)
Кубок Европы ФИБА Tsmoki-Minsk – Nanterre
25 Януари at 18:30
(Кубок Европы ФИБА)
Кубок Европы ФИБА Kormend – Bnei Herzliya
25 Януари at 18:30
(Кубок Европы ФИБА)
Кубок Европы ФИБА Prienai – Bonn
25 Януари at 18:30
(Кубок Европы ФИБА)
Кубок Европы ФИБА Prievidza – Antwerp
25 Януари at 18:30
(Кубок Европы ФИБА)
Кубок Европы ФИБА Buyukcekmece – Gravelines
25 Януари at 18:30
(Кубок Европы ФИБА)
BBL Jekabpils – Tarvas
25 Януари at 18:30
(BBL)
Жени. Чешка ZBL Kara Trutnov – Strakonice
25 Януари at 18:30
(Жени. Чешка ZBL)
Еврокупа Lietuvos Rytas – Nizhnyi Novgorod
25 Януари at 19:00
(Еврокупа)
Еврокупа Lietkabelis – Bayern
25 Януари at 19:00
(Еврокупа)
Кубок Европы ФИБА Pardubice – Universitatea Cl
25 Януари at 19:00
(Кубок Европы ФИБА)
Кубок Европы ФИБА APOEL – Oberwart
25 Януари at 19:00
(Кубок Европы ФИБА)
Кубок Европы ФИБА BC Mures – Sodertalje
25 Януари at 19:00
(Кубок Европы ФИБА)
Шампионска лига Besiktas – Ludwigsburg
25 Януари at 19:00
(Шампионска лига)
Шампионска лига Sassari – Partizan
25 Януари at 19:00
(Шампионска лига)
Шампионска лига Spirou – Szolnoki Olaj
25 Януари at 19:00
(Шампионска лига)
Шампионска лига AEK – Zielona Gora
25 Януари at 19:00
(Шампионска лига)
BBL Ogres – TTU KK
25 Януари at 19:00
(BBL)
BBL Jurmala – Nevezis
25 Януари at 19:00
(BBL)
Евролига Жени Fenerbahce – Gyori ETO
25 Януари at 19:00
(Евролига Жени)
Словашка Суперлига Komarno – Kosice
25 Януари at 19:00
(Словашка Суперлига)
Словашка Суперлига Levice – Lucenec
25 Януари at 19:00
(Словашка Суперлига)
Словашка Суперлига Nitra – Inter Bratislava
25 Януари at 19:00
(Словашка Суперлига)
Словашка Суперлига Spisska Nova Ves – Handlova
25 Януари at 19:00
(Словашка Суперлига)
BBL Barons – Atyrau
25 Януари at 19:30
(BBL)
Еврокупа Cedevita – ALBA Berlin
25 Януари at 20:00
(Еврокупа)
Евролига Жени BC USK PRAHA – Mersin
25 Януари at 20:00
(Евролига Жени)
Словашка Суперлига Karlovka Bratislava – Svit
25 Януари at 20:00
(Словашка Суперлига)
Кубок Европы ФИБА Benfica – Yenisey
25 Януари at 20:15
(Кубок Европы ФИБА)
Евролига Anadolu Efes – Darussafaka
25 Януари at 20:30
(Евролига)
НБА-Д Delaware – Long Island Nets
25 Януари at 20:30
(НБА-Д)
Евролига Bamberg – Real Madrid
25 Януари at 21:00
(Евролига)
Шампионска лига Bakken Bears – Banvit
25 Януари at 21:00
(Шампионска лига)
Шампионска лига Helios – Nymburk
25 Януари at 21:00
(Шампионска лига)
Шампионска лига Monaco – Aris
25 Януари at 21:00
(Шампионска лига)
Шампионска лига Skyliners – Ironi Nahariya
25 Януари at 21:00
(Шампионска лига)
Кубок Европы ФИБА Donar Groningen – Akademik Sofia
25 Януари at 21:15
(Кубок Европы ФИБА)
Еврокупа Valencia – Unicaja
25 Януари at 21:30
(Еврокупа)
Еврокупа Fuenlabrada – Lokomotiv Kuban
25 Януари at 21:30
(Еврокупа)
Шампионска лига Cibona – Ostend
25 Януари at 21:30
(Шампионска лига)
Шампионска лига Mornar – Strasbourg
25 Януари at 21:30
(Шампионска лига)
Шампионска лига Mega Vizura – Canarias
25 Януари at 21:30
(Шампионска лига)
Шампионска лига Avellino – Juventus
25 Януари at 21:30
(Шампионска лига)
Евролига Жени Avenida – Villeneuve dAscq
25 Януари at 21:30
(Евролига Жени)
Евролига Жени BC Bourges – Sopron
25 Януари at 21:30
(Евролига Жени)
Евролига Milan – Olympiacos
25 Януари at 21:45
(Евролига)
Еврокупа Murcia – Gran Canaria 2014
25 Януари at 21:45
(Еврокупа)

26 Януари, Четвъртък
NCAA Memphis – Temple
26 Януари at 1:00
(NCAA)
NCAA SMU – UCF
26 Януари at 1:00
(NCAA)
NCAA St. John's IceC. – Providence
26 Януари at 1:30
(NCAA)
НБА Sacramento – Cleveland
26 Януари at 2:00
(НБА)
NCAA Vermont – Albany
26 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Florida State – Georgia Tech
26 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Western Carolina – Furman
26 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Florida Gulf Coast – North Florida
26 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Minnesota – Ohio State
26 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA VMI – Chattanooga
26 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Tulsa – East Carolina
26 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Connecticut – South Florida
26 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA UMBC – Stony Brook
26 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA UNC Greensboro – Wofford
26 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA NJIT – Kennesaw State
26 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Creighton – Georgetown
26 Януари at 2:00
(NCAA)
НБА-Д Fort Wayne Mad Ants – Erie Bayhawks
26 Януари at 2:00
(НБА-Д)
NCAA Hartford – Binghamton
26 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Stetson – Jacksonville
26 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Missouri – Mississippi State
26 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA UMass – New Hampshire
26 Януари at 2:00
(NCAA)
ЛНБ Аржентина San Lorenzo – Libertad
26 Януари at 2:00
(ЛНБ Аржентина)
НБА Miami – Brooklyn Nets
26 Януари at 2:30
(НБА)
НБА Houston – Boston
26 Януари at 2:30
(НБА)
NCAA South Carolina Upstate – Lipscomb
26 Януари at 2:30
(NCAA)
NCAA Texas A and M – Ole Miss
26 Януари at 2:30
(NCAA)
ЛНБ Аржентина San Martin Corrientes – Argentino Junin
26 Януари at 2:30
(ЛНБ Аржентина)
НБА Golden State – Charlotte
26 Януари at 3:00
(НБА)
НБА Oklahoma – New Orleans
26 Януари at 3:00
(НБА)
НБА Toronto – Memphis
26 Януари at 3:00
(НБА)
НБА Philadelphia – Milwaukee
26 Януари at 3:00
(НБА)
НБА Atlanta – Chicago
26 Януари at 3:00
(НБА)
NCAA Texas Tech – Baylor
26 Януари at 3:00
(NCAA)
NCAA East Tennessee – Samford
26 Януари at 3:00
(NCAA)
NCAA Rhode Island – Richmond
26 Януари at 3:00
(NCAA)
NCAA Bradley – Loyola Chicago
26 Януари at 3:00
(NCAA)
НБА New York – Dallas
26 Януари at 3:30
(НБА)
NCAA Butler – Seton Hall
26 Януари at 3:30
(NCAA)
NCAA Iowa – Illinois
26 Януари at 4:00
(NCAA)
NCAA Alabama – Грузия
26 Януари at 4:00
(NCAA)
NCAA Florida – LSU
26 Януари at 4:00
(NCAA)
NCAA Central Arkansas – Stephen F. Austin
26 Януари at 4:00
(NCAA)
NCAA Boston College – Miami
26 Януари at 4:00
(NCAA)
НБА-Д Sioux Falls Skyforce – Reno BigHorns
26 Януари at 5:00
(НБА-Д)
NCAA Nevada – Boise State
26 Януари at 5:00
(NCAA)
НБА L.A. Lakers – Portland
26 Януари at 5:30
(НБА)
NCAA UCLA – USC
26 Януари at 6:00
(NCAA)
NCAA Washington – Arizona State
26 Януари at 6:00
(NCAA)
NBL NZ Breakers – Cairns
26 Януари at 8:30
(NBL)
Южна Корея KBL Seoul Knights – Wonju Promy
26 Януари at 12:00
(Южна Корея KBL)
Южна Корея KBL Anyang KGC – Goyang Orions
26 Януари at 12:00
(Южна Корея KBL)
ВТБ Обединена лига Kalev/Cramo – Parma Perm
26 Януари at 18:30
(ВТБ Обединена лига)
Евролига Fenerbahce – Galatasaray
26 Януари at 19:45
(Евролига)
Евролига Crvena Zvezda – Panathinaikos
26 Януари at 20:00
(Евролига)
Евролига Maccabi T-A – Unics
26 Януари at 21:05
(Евролига)
Испанска ЛЕБ Оро Prat Joventut – Barcelona II
26 Януари at 21:15
(Испанска ЛЕБ Оро)
Евролига Жени Famila Schio – Wisla
26 Януари at 21:30
(Евролига Жени)

27 Януари, Петък
NCAA Xavier – Cincinnati
27 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Cincinnati – Xavier
27 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Campbell – Radford
27 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Virginia Tech – North Carolina
27 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Robert Morris – Mount Saint Mary
27 Януари at 2:00
(NCAA)
ЛНБ Аржентина Quilmes – Instituto
27 Януари at 2:00
(ЛНБ Аржентина)
ЛНБ Аржентина Echague – Boca Juniors
27 Януари at 2:00
(ЛНБ Аржентина)
NCAA Saint Peters – Marist
27 Януари at 2:30
(NCAA)
NCAA Southern Mississippi – Middle Tennessee
27 Януари at 2:30
(NCAA)
НБА Indiana – Minnesota
27 Януари at 3:00
(НБА)
НБА Dallas – Oklahoma
27 Януари at 3:00
(НБА)
НБА-Д Iowa Energy – Oklahoma City Blue
27 Януари at 3:00
(НБА-Д)
NCAA Virginia Tech – North Carolina
27 Януари at 3:00
(NCAA)
NCAA Nebraska – Northwestern
27 Януари at 3:00
(NCAA)
НБА-Д Northern Arizona Suns – Austin Spurs
27 Януари at 3:30
(НБА-Д)
NCAA Oregon State – Colorado
27 Януари at 3:30
(NCAA)
НБА Phoenix – Denver
27 Януари at 4:00
(НБА)
NCAA Indiana – Michigan
27 Януари at 4:00
(NCAA)
NCAA UT Martin – Austin Peay
27 Януари at 4:00
(NCAA)
NCAA San Diego – Gonzaga
27 Януари at 4:00
(NCAA)
NCAA Washington State – Arizona
27 Януари at 4:30
(NCAA)
NCAA Cal Poly – UC Irvine
27 Януари at 5:00
(NCAA)
НБА L.A. Lakers – Utah
27 Януари at 5:30
(НБА)
НБА-Д Sioux Falls Skyforce – Long Island Nets
27 Януари at 5:30
(НБА-Д)
NCAA Oregon – Utah
27 Януари at 5:30
(NCAA)
NCAA BYU – Santa Clara
27 Януари at 6:00
(NCAA)
Южна Корея KBL Busan Sonicboom – Jeonju Egis
27 Януари at 7:00
(Южна Корея KBL)
Южна Корея KBL Changwon Sakers – Ulsan Phoebus
27 Януари at 9:00
(Южна Корея KBL)
NBL Broncos – Sydney
27 Януари at 10:30
(NBL)
Купа на Филипини Mahindra Enforcers – Road Warriors
27 Януари at 12:15
(Купа на Филипини)
Купа на Филипини Phoenix Petroleum – Alaska Aces
27 Януари at 15:00
(Купа на Филипини)
Естонска Лига TTU KK – Valga
27 Януари at 18:30
(Естонска Лига)
Евролига CSKA Moscow – Anadolu Efes
27 Януари at 19:00
(Евролига)
Естонска Лига Tarvas – Audentese
27 Януари at 19:00
(Естонска Лига)
Словашка Суперлига Svit – Spisska Nova Ves
27 Януари at 19:00
(Словашка Суперлига)
Евролига Darussafaka – Zalgiris
27 Януари at 19:45
(Евролига)
Евролига Barcelona – Baskonia
27 Януари at 20:00
(Евролига)
Немска Бундеслига Wurzburg – Bayern
27 Януари at 20:00
(Немска Бундеслига)
Евролига Olympiacos – Bamberg
27 Януари at 21:00
(Евролига)
BBL Leeds Force – Newcastle
27 Януари at 21:30
(BBL)
Шампионат Белгия Limburg United – Kangeroes Willebroek
27 Януари at 21:30
(Шампионат Белгия)
BBL Worcester – Surrey
27 Януари at 21:30
(BBL)
BBL London – Bristol City
27 Януари at 21:30
(BBL)
BBL Sheffield – Manchester
27 Януари at 21:30
(BBL)
Испанска Лига Феменина Extremadura – Bembibre
27 Януари at 21:45
(Испанска Лига Феменина)
Евролига Real Madrid – Milan
27 Януари at 22:00
(Евролига)

28 Януари, Събота
НБА Sacramento – Indiana
28 Януари at 2:00
(НБА)
НБА-Д Long Island Nets – Erie Bayhawks
28 Януари at 2:00
(НБА-Д)
НБА-Д Raptors 905 – Westchester Knicks
28 Януари at 2:00
(НБА-Д)
НБА-Д Greensboro Swarm – Maine Red Claws
28 Януари at 2:00
(НБА-Д)
ЛНБ Аржентина San Lorenzo – Bahia Estudiantes
28 Януари at 2:00
(ЛНБ Аржентина)
NCAA Quinnipiac – Monmouth
28 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Iona – Montepaschi
28 Януари at 2:00
(NCAA)
НБА Charlotte – New York
28 Януари at 2:30
(НБА)
НБА Milwaukee – Toronto
28 Януари at 2:30
(НБА)
НБА Orlando – Boston
28 Януари at 2:30
(НБА)
НБА Brooklyn Nets – Cleveland
28 Януари at 2:30
(НБА)
ЛНБ Аржентина Regatas Corrientes – Argentino Junin
28 Януари at 2:30
(ЛНБ Аржентина)
ЛНБ Аржентина Atenas – Penarol
28 Януари at 2:30
(ЛНБ Аржентина)
ЛНБ Аржентина Gimnasia – Obras Sanitarias
28 Януари at 2:30
(ЛНБ Аржентина)
НБА Washington – Atlanta
28 Януари at 3:00
(НБА)
НБА San Antonio – New Orleans
28 Януари at 3:00
(НБА)
НБА Miami – Chicago
28 Януари at 3:00
(НБА)
НБА Houston – Philadelphia
28 Януари at 3:00
(НБА)
НБА-Д Fort Wayne Mad Ants – Windy City Bulls
28 Януари at 3:00
(НБА-Д)
NCAA Northern Kentucky – UIC
28 Януари at 3:00
(NCAA)
НБА-Д Austin Spurs – Texas Legends
28 Януари at 3:30
(НБА-Д)
НБА-Д Santa Cruz Warriors – Salt Lake City Stars
28 Януари at 4:00
(НБА-Д)
NCAA Dayton – VCU
28 Януари at 4:00
(NCAA)
НБА-Д Salt Lake City Stars – Santa Cruz Warriors
28 Януари at 4:00
(НБА-Д)
NCAA Green Bay – Oakland
28 Януари at 4:00
(NCAA)
НБА Memphis – Portland
28 Януари at 5:00
(НБА)
НБА-Д Rio Grande Valley Vipers – Reno BigHorns
28 Януари at 5:00
(НБА-Д)
Южна Корея KBL Seoul Thunders – Wonju Promy
28 Януари at 7:00
(Южна Корея KBL)
Южна Корея KBL Anyang KGC – Incheon Elephants
28 Януари at 9:00
(Южна Корея KBL)
Южна Корея KBL Seoul Knights – Goyang Orions
28 Януари at 9:00
(Южна Корея KBL)
NBL Illawarra – Adelaide
28 Януари at 10:30
(NBL)
Купа на Филипини Meralco Bolts – Purefoods Giants
28 Януари at 11:00
(Купа на Филипини)
NBL Perth – Melbourne
28 Януари at 12:30
(NBL)
Купа на Филипини San Miguel – Talk 'N Text
28 Януари at 13:15
(Купа на Филипини)
Турската Баскетбол Лиги Besiktas – TED Ankara
28 Януари at 14:30
(Турската Баскетбол Лиги)
ВТБ Обединена лига Nizhnyi Novgorod – Avtodor
28 Януари at 15:00
(ВТБ Обединена лига)
Турската Баскетбол Лиги Gaziantep BB – Yesilgiresun
28 Януари at 16:00
(Турската Баскетбол Лиги)
Литовски Крепсинио Лига Lietuvos Rytas – Nevezis
28 Януари at 16:00
(Литовски Крепсинио Лига)
Турската Баскетбол Лиги Trabzonspor – Buyukcekmece
28 Януари at 17:00
(Турската Баскетбол Лиги)
Литовски Крепсинио Лига Neptunas – Prienai
28 Януари at 17:00
(Литовски Крепсинио Лига)
Естонска Лига Rapla – Tartu Ulikool
28 Януари at 17:00
(Естонска Лига)
Словашка Суперлига Levice – Karlovka Bratislava
28 Януари at 17:00
(Словашка Суперлига)
Босненска Премиер Лига Spars – Sloboda
28 Януари at 17:30
(Босненска Премиер Лига)
Чешка НБЛ Prostejov – Turi Svitavy
28 Януари at 19:00
(Чешка НБЛ)
Чешка НБЛ Kolin – Opava
28 Януари at 19:00
(Чешка НБЛ)
Чешка НБЛ Usti nad Labem – USK Praha
28 Януари at 19:00
(Чешка НБЛ)
Чешка НБЛ NH Ostrava – Jindrichuv Hradec
28 Януари at 19:00
(Чешка НБЛ)
Чешка НБЛ Brno – Nymburk
28 Януари at 19:00
(Чешка НБЛ)
Испанска Лига Феменина Zamarat – Bizkaia
28 Януари at 19:00
(Испанска Лига Феменина)
Испанска Лига Феменина Avenida – CREF
28 Януари at 19:00
(Испанска Лига Феменина)
Немска DBBL Herne – Hurricanes
28 Януари at 19:00
(Немска DBBL)
NCAA Clemson – Pittsburgh
28 Януари at 19:00
(NCAA)
NCAA Florida State – Syracuse
28 Януари at 19:00
(NCAA)
NCAA Wisconsin – Rutgers
28 Януари at 19:00
(NCAA)
NCAA Texas A and M – West Virginia
28 Януари at 19:00
(NCAA)
NCAA West Virginia – Texas A and M
28 Януари at 19:00
(NCAA)
Немска Бундеслига Hagen – Bonn
28 Януари at 19:00
(Немска Бундеслига)
NCAA Notre Dame – Georgia Tech
28 Януари at 19:00
(NCAA)
Немска Бундеслига Braunschweig – Oldenburg
28 Януари at 19:00
(Немска Бундеслига)
Словашка Суперлига Handlova – Komarno
28 Януари at 19:00
(Словашка Суперлига)
Словашка Суперлига Prievidza – Lucenec
28 Януари at 19:00
(Словашка Суперлига)
Словашка Суперлига Kosice – Nitra
28 Януари at 19:00
(Словашка Суперлига)
Словашка Суперлига Prievidza – Lucenec
28 Януари at 19:00
(Словашка Суперлига)
Испанска ACB лига Valencia – Gran Canaria
28 Януари at 19:30
(Испанска ACB лига)
Испанска Лига Феменина Araski – Girona
28 Януари at 19:30
(Испанска Лига Феменина)
Испанска Лига Феменина Ferrol – Sedis
28 Януари at 20:00
(Испанска Лига Феменина)
Испанска Лига Феменина Gran Canaria 2014 – Campus Promete
28 Януари at 20:00
(Испанска Лига Феменина)
Немска DBBL Chemcats Chemnitz – Gruner
28 Януари at 20:00
(Немска DBBL)
Немска DBBL Marburg – Freiburg
28 Януари at 20:00
(Немска DBBL)
NCAA New Hampshire – UMBC
28 Януари at 20:00
(NCAA)
NCAA Samford – VMI
28 Януари at 20:00
(NCAA)
NCAA Western Michigan – Ball State
28 Януари at 20:00
(NCAA)
NCAA UCF – Tulsa
28 Януари at 20:30
(NCAA)
NCAA Fisher – UMass
28 Януари at 21:00
(NCAA)
NCAA Manhattan – Canisius
28 Януари at 21:00
(NCAA)
NCAA LSU – Texas Tech
28 Януари at 21:00
(NCAA)
NCAA Kennesaw State – South Carolina Upstate
28 Януари at 21:00
(NCAA)
NCAA Northern Iowa – Drake
28 Януари at 21:00
(NCAA)
NCAA Loyola Chicago – Indiana State
28 Януари at 21:00
(NCAA)
NCAA Furman – UNC Greensboro
28 Януари at 21:00
(NCAA)
NCAA Florida – Oklahoma City
28 Януари at 21:00
(NCAA)
NCAA High Point – Winthrop
28 Януари at 21:00
(NCAA)
NCAA Kansas State – Tennessee
28 Януари at 21:00
(NCAA)
NCAA Oklahoma City – Florida
28 Януари at 21:00
(NCAA)
NCAA Maryland – Minnesota
28 Януари at 21:15
(NCAA)
Немска Бундеслига Goettingen – Ratiopharm
28 Януари at 21:30
(Немска Бундеслига)
NCAA DePaul – Creighton
28 Януари at 21:30
(NCAA)
NCAA Duke – Wake Forrest
28 Януари at 22:00
(NCAA)
NCAA East Carolina – Memphis
28 Януари at 22:30
(NCAA)
NCAA Eastern Michigan – Miami Ohio
28 Януари at 22:30
(NCAA)
NCAA UT Arlington – Appalachian State
28 Януари at 22:30
(NCAA)
NCAA Arkansas – Oklahoma State
28 Януари at 23:00
(NCAA)
NCAA North Florida – Stetson
28 Януари at 23:00
(NCAA)
NCAA Texas – Грузия
28 Януари at 23:00
(NCAA)
NCAA New Mexico – Nevada
28 Януари at 23:00
(NCAA)
NCAA Chattanooga – East Tennessee
28 Януари at 23:00
(NCAA)
NCAA Ohio – Bowling Green
28 Януари at 23:00
(NCAA)
NCAA Грузия – Texas
28 Януари at 23:00
(NCAA)
NCAA Lipscomb – NJIT
28 Януари at 23:00
(NCAA)
NCAA Iowa State – Vanderbilt
28 Януари at 23:00
(NCAA)
NCAA Fort Wayne – Oral Roberts
28 Януари at 23:00
(NCAA)
NCAA Citadel – Mercer
28 Януари at 23:30
(NCAA)
NCAA Illinois – Penn State
28 Януари at 23:30
(NCAA)

29 Януари, Неделя
НБА-Д Grand Rapids Drive – Westchester Knicks
29 Януари at 0:00
(НБА-Д)
NCAA Georgia State – Troy
29 Януари at 0:15
(NCAA)
NCAA Northwestern State – Lamar
29 Януари at 0:30
(NCAA)
NCAA Baylor – Ole Miss
29 Януари at 1:00
(NCAA)
NCAA Louisiana Tech – Middle Tennessee
29 Януари at 1:00
(NCAA)
NCAA Auburn – TCU
29 Януари at 1:00
(NCAA)
NCAA Dartmouth – Cornell
29 Януари at 1:00
(NCAA)
NCAA Mississippi State – Alabama
29 Януари at 1:00
(NCAA)
NCAA Colorado State – San Diego State
29 Януари at 1:00
(NCAA)
NCAA Kansas – Kentucky
29 Януари at 1:15
(NCAA)
NCAA Cleveland State – Youngstown State
29 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Albany – Hartford
29 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Wofford – Western Carolina
29 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Jacksonville – Florida Gulf Coast
29 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Vermont – Stony Brook
29 Януари at 2:00
(NCAA)
NCAA Oregon State – Utah
29 Януари at 2:00
(NCAA)
НБА Sacramento – Charlotte
29 Януари at 2:00
(НБА)
НБА-Д Fort Wayne Mad Ants – Canton Charge
29 Януари at 2:00
(НБА-Д)
НБА-Д Greensboro Swarm – Maine Red Claws
29 Януари at 2:00
(НБА-Д)
ЛНБ Аржентина Ciclista Olimpico – San Martin Corrientes
29 Януари at 2:00
(ЛНБ Аржентина)
NCAA Southeastern Louisiana – Sam Houston State
29 Януари at 2:15
(NCAA)
NCAA Buffalo – Akron
29 Януари at 2:30
(NCAA)
НБА Detroit – Miami
29 Януари at 2:30
(НБА)
НБА-Д Delaware – Raptors 905
29 Януари at 2:30
(НБА-Д)
ЛНБ Аржентина Libertad – Boca Juniors
29 Януари at 2:30
(ЛНБ Аржентина)
NCAA Abilene Christian – Texas A and M
29 Януари at 3:00
(NCAA)
NCAA Tulane – Connecticut
29 Януари at 3:00
(NCAA)
NCAA Georgetown – Butler
29 Януари at 3:00
(NCAA)
NCAA Ohio State – Iowa
29 Януари at 3:00
(NCAA)
NCAA Missouri State – Southern Illinois
29 Януари at 3:00
(NCAA)
НБА Boston – Milwaukee
29 Януари at 3:00
(НБА)
НБА-Д Oklahoma City Blue – Sioux Falls Skyforce
29 Януари at 3:00
(НБА-Д)
НБА-Д Northern Arizona Suns – Iowa Energy
29 Януари at 3:00
(НБА-Д)
НБА-Д Erie Bayhawks – Windy City Bulls
29 Януари at 3:00
(НБА-Д)
NCAA Georgia Southern – Southern Alabama
29 Януари at 3:05
(NCAA)
NCAA Ohio State – Iowa
29 Януари at 3:15
(NCAA)
NCAA South Carolina – Missouri
29 Януари at 3:30
(NCAA)
НБА L.A. Clippers – Golden State
29 Януари at 3:30
(НБА)
NCAA Cal Poly – Cal State Fullerton
29 Януари at 4:00
(NCAA)
НБА Brooklyn Nets – Minnesota
29 Януари at 4:00
(НБА)
НБА Denver – Phoenix
29 Януари at 4:00
(НБА)
НБА Memphis – Utah
29 Януари at 4:00
(НБА)
NCAA Oregon – Colorado
29 Януари at 4:30
(NCAA)
NCAA Gonzaga – Pepperdine
29 Януари at 5:00
(NCAA)
NCAA Temple – Houston
29 Януари at 5:00
(NCAA)
НБА-Д Rio Grande Valley Vipers – Santa Cruz Warriors
29 Януари at 5:00
(НБА-Д)
NBL Sydney – NZ Breakers
29 Януари at 6:00
(NBL)
Южна Корея KBL Changwon Sakers – Jeonju Egis
29 Януари at 7:00
(Южна Корея KBL)
Южна Корея KBL Ulsan Phoebus – Busan Sonicboom
29 Януари at 9:00
(Южна Корея KBL)
Южна Корея KBL Incheon Elephants – Seoul Knights
29 Януари at 9:00
(Южна Корея KBL)


Архив Предавания


ЗАЛАГАНИЯ
kudrant kudrant 232.5 точки (62%)
Zenit St.Petersburg Zenit St.Petersburg 226 точки (62%)
SouthIreland SouthIreland 225.75 точки (58%)
  Класиране Класиране       Направи залог Направи залог    
Последни публикации във форума
Finishing time
Последна публикация 3 от преди дни
Gratis Inter Milan Diretta Streaming
Последна публикация 34 от преди дни
Commentary on video archives
Последна публикация 70 от преди дни
Реклама в LiveTV

 
      LiveTV Правила         Отиди горе   
 
© 2006-2016 LiveTV. Всички права запазени.
Всички имена на клубове и теливизионни канали, както и лога, принадлежат на съответните собственици.
  Rambler's Top100