LiveTV / Спортни програми на живо sportal.bg
 

Zum Beispiel:  maroc  milan  gabon  HOCKey  NASCAR
ПРЕДАВАНИЯ   РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО   РЕЗУЛТАТИ   ВИДЕО АРХИВ   BETTING   FAN CLUBS
Вход Вход   Регистрация Регистрация
РусскийEnglishDeutschFrançaisEspañolPortuguêsTürkçe
ФОРУМ   КОНТАКТИ
New on LiveTV
Акценти от срещата Roger Federer – Roberto Bautista Agut
Акценти от срещата Stanislas Wawrinka – Alexander Zverev
Matches of Your Teams  
In order to view this block you have to да се регистрирате или Вход
Best Odds Today
Amkar – Terek
1 2.6     X 2.85     2 3.25
   Избрания от вас (или по подразбиране) часови пояс: 8:16 (UTC +1)
ФутболХокей на ледБаскетболТенисВолейбол
БоксМоторни спортовеЗимни спортовеСпринт, Лека атлетика...
Вчера (28 Март, Вторник)
Тенис. ATP Challenger Tour ATP Challenger, Leon
 
22:00 (ATP Challenger Tour)
Днес (29 Март, Сряда)
Тенис. ITF Тур ITF Tour, Mornington
 
0:00 (ITF Тур)
Конен спорт. National Event Racing, Australia
 
2:00 (National Event)
Тенис. ITF Тур ITF Tour, Quanzhou
 
3:00 (ITF Тур)
Крикет. Test Индия – Австралия
 
4:00 (Test)
Тенис на маса. ITTF Thailand Open
 
4:00 (ITTF)
Бойни изкуства. Джудо Russian Championship
 
5:00 (Джудо)
Футбол. Квалификация за Световно Първенство 2018 Таити – Папуа Нова Гвинея
6:00 (Квалификация за Световно Първенство 2018)
Волейбол. Азиатски първенство до 19 години Австралия U-19 – Хонконг U-19
6:00 (Азиатски първенство до 19 години)
Тенис на маса. TT Cup TT Cup
 
6:30 (TT Cup)
Зимни спортове. Russian Championship
6:55 ()
Билярд. Снукър China Open
 
7:00 (Снукър)
Тенис на маса. Мастер-Тур Master Tour TT
 
7:00 (Мастер-Тур)
Боулз. World Bowls Tour Grand Prix
 
8:00 (World Bowls Tour)
Тенис. ITF Тур ITF Tour, Santa Margherita Di Pula
8:30 (ITF Тур)
Волейбол. Азиатски първенство до 19 години Иран U-19 – Южна Корея U-19
8:30 (Азиатски първенство до 19 години)
Зимни спортове. Фигурно пързаляне World Championships, Helsinki
8:40 (Фигурно пързаляне)
Зимни спортове. Russian Championship
8:55 ()
Баскетбол. Купа на Филипини Alaska Aces – Mahindra Enforcers
9:15 (Купа на Филипини)
Тенис. ATP Challenger Tour ATP Challanger, Saint-Brieuc
9:30 (ATP Challenger Tour)
Покажи всички -      

  Всички предстоящи предавания
Моля, имайте предвид: списъкът на излъчваните предаванията и може да бъде актуализиран до началото на срещата. Много от излъчванията се обявяват само ден преди началото, а някои от тях дори няколко часа преди него.


   Футбол 501
   Хокей 182
   Баскетбол 218
   Тенис 35
   Волейбол 33
   Бокс 1
   Моторни спортове 22
   Футзал 4
   Хандбал 48
   Ръгби Лиг 11
   Зимни спортове 10
   Бейзбол 49
   Билярд 10
   Дартс 1
   Бадминтон 4
   Ръгби Юниън 15
   Голф 16
   Тенис на маса 14
   Колоездене 4
   Крикет 2
   Лакрос 3
   Водни спортове 4
   Вдигане на тежести 3
   Австралийски футбол 9
   Гребането 1
   Боулз 2
   Конен спорт 16
   Хрътки 5
   E-Sport 5
   Бойни изкуства 10
    Футбол    

29 Март, Сряда
Купа на Казахстан Ekibastuz – Kyran Shymkent
29 Март at 10:00
(Купа на Казахстан)
Чешка Лига до 21 Jablonec U21 – Dukla Praha U21
29 Март at 12:00
(Чешка Лига до 21)
Приятелски турнир Sassuolo U19 – Empoli U19
29 Март at 15:00
(Приятелски турнир)
Словенска Първа Лига Rudar Velenje – Celje
29 Март at 16:00
(Словенска Първа Лига)
Литовски А Лига Trakai – Zalgiris
29 Март at 16:00
(Литовски А Лига)
Купа на Румъния Mioveni – Voluntari
29 Март at 16:30
(Купа на Румъния)
Словенска Първа Лига Domzale – Aluminij
29 Март at 17:00
(Словенска Първа Лига)
Норвегия Суперкупата Brann – Rosenborg
29 Март at 18:00
(Норвегия Суперкупата)
Жените Шампионската Лига Barcelona – FC Rosengard
29 Март at 18:00
(Жените Шампионската Лига)
Словенска Първа Лига Maribor – Radomlje
29 Март at 18:30
(Словенска Първа Лига)
Жените Шампионската Лига PSG – Bayern
29 Март at 19:00
(Жените Шампионската Лига)
Словенска Първа Лига Olimpija – Gorica
29 Март at 19:15
(Словенска Първа Лига)
Купа на Румъния CS U Craiova – Dinamo Bucuresti
29 Март at 19:30
(Купа на Румъния)
Жените Шампионската Лига Lyon – Wolfsburg
29 Март at 19:45
(Жените Шампионската Лига)
Шотландска Чемпионшип Hibernian – Greenock Morton
29 Март at 19:45
(Шотландска Чемпионшип)
Бразилски Кампеонато Кариока Madureira – Fluminense
29 Март at 20:00
(Бразилски Кампеонато Кариока)
Уругвайски Примера Дивисион Nacional – River Plate
29 Март at 20:30
(Уругвайски Примера Дивисион)
Примера Дивисион де Парагвай Sportivo Luqueno – Nacional Asuncion
29 Март at 22:00
(Примера Дивисион де Парагвай)
Примера Дивисион де Парагвай Independiente FBC – Rubio Nu
29 Март at 23:10
(Примера Дивисион де Парагвай)

30 Март, Четвъртък
Колумбийска лига Atletico Nacional – Santa Fe
30 Март at 0:00
(Колумбийска лига)
Примера Дивисион де Парагвай Sportivo Trinidense – Deportivo Capiata
30 Март at 0:00
(Примера Дивисион де Парагвай)
Примера Дивисион де Парагвай Club Olimpia – Libertad
30 Март at 0:10
(Примера Дивисион де Парагвай)
USL Swope Park Rangers – Portland II
30 Март at 1:30
(USL)
Бразилски Кампеонато Паулища Audax Sao Paulo – Santo Andre
30 Март at 1:45
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Botafogo SP – Ferroviarios
30 Март at 1:45
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Sao Bernardo – Sao Paolo
30 Март at 1:45
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Ituano – RB Brasil
30 Март at 1:45
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Mirassol – Sao Bento
30 Март at 1:45
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Audaks-SP – Santo-Andre
30 Март at 1:45
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Botafogo SP – Ferroviaria
30 Март at 1:45
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Ituano-SP – Red Bull Brasil
30 Март at 1:45
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Corinthians – Linense
30 Март at 1:45
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Mirassol – Sao-Bento
30 Март at 1:45
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Ponte Preta – Palmeiras
30 Март at 1:45
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Sao-Bernardo – Sao Paolo
30 Март at 1:45
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Santos – Novorizontino
30 Март at 1:45
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Колумбийска лига Junior – Millonarios
30 Март at 3:00
(Колумбийска лига)
Купа на Казахстан Kaspiy – Ruzaevka
30 Март at 10:00
(Купа на Казахстан)
Арменската Премьер Лига Alashkert – Gandzasar
30 Март at 12:00
(Арменската Премьер Лига)
Купата на Азербайджан Inter Baku – Gabala
30 Март at 14:00
(Купата на Азербайджан)
Юноши до 17 години Испания U-17 – Исландия U-17
30 Март at 14:00
(Юноши до 17 години)
Литовски А Лига Stumbras – Utenis
30 Март at 16:00
(Литовски А Лига)
Купата на Азербайджан Neftchi – Karabakh
30 Март at 16:30
(Купата на Азербайджан)
Литовски А Лига Suduva – Atlantas
30 Март at 18:00
(Литовски А Лига)
Купа на Румъния Viitorul – Astra Giurgiu
30 Март at 19:00
(Купа на Румъния)
Жените Шампионската Лига Manchester City – Fortuna Hjoring
30 Март at 19:00
(Жените Шампионската Лига)

31 Март, Петък
Примера Дивисион де Парагвай General Diaz – Sol de America
31 Март at 0:10
(Примера Дивисион де Парагвай)
USL Orlando City II – Louisville City
31 Март at 0:30
(USL)
Еквадорска Серия А Emelec – Deportivo Cuenca
31 Март at 1:30
(Еквадорска Серия А)
Австралийската А-Лига Adelaide United – Perth Glory
31 Март at 9:50
(Австралийската А-Лига)
Арменската Премьер Лига Banants – Ararat
31 Март at 12:00
(Арменската Премьер Лига)
Египетски Висшата лига El Geish – El Daklyeh
31 Март at 13:30
(Египетски Висшата лига)
Българска А ПФГ Pirin – Neftohimik
31 Март at 15:30
(Българска А ПФГ)
Румънската Лига 1 Concordia Chiajna – Pandurii
31 Март at 16:00
(Румънската Лига 1)
Сръбска Суперлига Metalac – Cukaricki
31 Март at 16:00
(Сръбска Суперлига)
Египетски Висшата лига El Harby – Aswan
31 Март at 16:00
(Египетски Висшата лига)
Хърватска Първа HNL Inter Zapresic – Hajduk Split
31 Март at 17:00
(Хърватска Първа HNL)
Датската Суперлига Horsens – Odense
31 Март at 17:00
(Датската Суперлига)
Полска Екстракласа Slask – Korona
31 Март at 17:00
(Полска Екстракласа)
Руска Премиер Лига Anzhi – Ural
31 Март at 17:30
(Руска Премиер Лига)
Австрийската Ерсте Лига Wiener Neustadt – Austria Lustenau
31 Март at 17:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Австрийската Ерсте Лига Blau-Weiss Linz – Kapfenberg
31 Март at 17:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Австрийската Ерсте Лига Wattens – Liefering
31 Март at 17:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Австрийската Ерсте Лига Floridsdorfer – LASK Linz
31 Март at 17:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Австрийската Ерсте Лига Simulcast
31 Март at 17:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Немската 2-ра Бундеслига Simulcast
31 Март at 17:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Nuernberg – Karlsruhe
31 Март at 17:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Fortuna D – Munich 1860
31 Март at 17:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Aue – St. Pauli
31 Март at 17:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Френска Лига 1 Guingamp – Nancy
31 Март at 18:00
(Френска Лига 1)
Българска А ПФГ Botev Plovdiv – Montana
31 Март at 18:00
(Българска А ПФГ)
Италианската Серия Б Avellino – SPAL
31 Март at 18:00
(Италианската Серия Б)
Албанска Суперлига Tirana – Vllaznia
31 Март at 18:00
(Албанска Суперлига)
Египетски Висшата лига Al Nasr Taaden – Wadi Degla
31 Март at 18:15
(Египетски Висшата лига)
Румънската Лига 1 Botosani – Targu Mures
31 Март at 18:30
(Румънската Лига 1)
Френска Лига 2 Amiens – Clermont
31 Март at 19:00
(Френска Лига 2)
Испанска Сегунда Дивисион Alcorcon – Mallorca
31 Март at 19:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Френска Лига 2 Gazelec Ajaccio – Bourg en Bresse 01
31 Март at 19:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Stade Lavallois – Ajaccio
31 Март at 19:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Le Havre – Reims
31 Март at 19:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Nimes – Valenciennes
31 Март at 19:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Niort – Auxerre
31 Март at 19:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Tours – Red Star
31 Март at 19:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Troyes – Orleans
31 Март at 19:00
(Френска Лига 2)
Холандски Eerste Divisie RKC Waalwijk – Volendam
31 Март at 19:00
(Холандски Eerste Divisie)
Холандски Eerste Divisie FC Oss – Achilles 29
31 Март at 19:00
(Холандски Eerste Divisie)
Френска Лига 2 Simulcast
31 Март at 19:00
(Френска Лига 2)
Холандски Eerste Divisie De Graafschap – Jong PSV
31 Март at 19:00
(Холандски Eerste Divisie)
Португалска Примеира Лига Desportivo Chaves – Pacos Ferreira
31 Март at 19:00
(Португалска Примеира Лига)
Чешка Гамбринус Лига Mlada Boleslav – Jablonec
31 Март at 19:15
(Чешка Гамбринус Лига)
Датската Суперлига Nordsjaelland – Lyngby
31 Март at 19:15
(Датската Суперлига)
Немска Бундеслига Hertha Berlin – Hoffenheim
31 Март at 19:30
(Немска Бундеслига)
Австрийската Ерсте Лига Horn – Wacker Innsbruck
31 Март at 19:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Белгийска Юпиер Лига Zulte-Waregem – Anderlecht
31 Март at 19:30
(Белгийска Юпиер Лига)
Полска Екстракласа Wisla – Lech Poznan
31 Март at 19:30
(Полска Екстракласа)
Ирландски Премиер Дивизия Dundalk – Drogheda Utd
31 Март at 19:30
(Ирландски Премиер Дивизия)
Испанска Примера Дивисион Espanyol – Real Betis
31 Март at 19:45
(Испанска Примера Дивисион)
Италианска Лега Про Reggiana – Pordenone
31 Март at 19:45
(Италианска Лега Про)
Шотландска Премиър Лига Dundee FC – Aberdeen
31 Март at 19:45
(Шотландска Премиър Лига)
Английски Чемпиъншип Derby County – Queens Park Rangers
31 Март at 19:45
(Английски Чемпиъншип)
Ирландски Премиер Дивизия Bohemians – St Patricks
31 Март at 19:45
(Ирландски Премиер Дивизия)
Ирландски Премиер Дивизия Galway United – Sligo Rovers
31 Март at 19:45
(Ирландски Премиер Дивизия)
Ирландски Премиер Дивизия Limerick – Cork City
31 Март at 19:45
(Ирландски Премиер Дивизия)
Ирландски Премиер Дивизия Derry City – Bray Wanderers
31 Март at 19:45
(Ирландски Премиер Дивизия)
Ирландски Премиер Дивизия Shamrock Rovers – Finn Harps
31 Март at 20:00
(Ирландски Премиер Дивизия)
Италианската Серия Б Cesena – Frosinone
31 Март at 20:00
(Италианската Серия Б)
Примера Дивисион Боливия Petrolero Yacuiba – Blooming
31 Март at 20:00
(Примера Дивисион Боливия)
Португалска Примеира Лига Nacional – Guimaraes
31 Март at 21:00
(Португалска Примеира Лига)
Чилийски Примера Дивисион Antofagasta – Union Espanola
31 Март at 23:30
(Чилийски Примера Дивисион)

1 Април, Събота
Американската МЛС Toronto – Kansas City
1 Април at 0:30
(Американската МЛС)
Колумбийска лига La Equidad – Once Caldas
1 Април at 2:45
(Колумбийска лига)
Американската МЛС Seattle – Atlanta United
1 Април at 3:00
(Американската МЛС)
Мексикански Примера Дивисион Veracruz – Cruz Azul
1 Април at 4:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Японска J2 лига Mito Hollyhock – Renofa
1 Април at 5:00
(Японска J2 лига)
Руска Първа Дивизия Luch-Energia – Volgar Gazprom
1 Април at 5:00
(Руска Първа Дивизия)
Японска J2 лига JEF United – Kyoto
1 Април at 6:00
(Японска J2 лига)
Японска J2 лига Machida Zelvia – Gifu
1 Април at 6:00
(Японска J2 лига)
Японска J2 лига Tokushima Vortis – Matsumoto Yamaga
1 Април at 6:00
(Японска J2 лига)
Японска J2 лига Oita Trinita – Ehime
1 Април at 6:00
(Японска J2 лига)
Японска J лига Sendai – Kawasaki
1 Април at 6:00
(Японска J лига)
Японска J лига Niigata – Gamba Osaka
1 Април at 6:00
(Японска J лига)
Японска J лига Hiroshima – Kashiwa
1 Април at 6:00
(Японска J лига)
Японска J лига Iwata – Shimizu
1 Април at 7:00
(Японска J лига)
Японска J лига Cerezo Osaka – Yokohama Marinos
1 Април at 7:00
(Японска J лига)
Южна Корея К-лига Sangju Sangmu – Daegu
1 Април at 7:00
(Южна Корея К-лига)
Южна Корея К-лига Incheon Utd – Suwon
1 Април at 7:00
(Южна Корея К-лига)
Южна Корея К-лига Jeonnam – Pohang
1 Април at 7:00
(Южна Корея К-лига)
Австралийската А-Лига Newcastle Jets – Western Sydney
1 Април at 7:35
(Австралийската А-Лига)
Японска J лига Tokyo – Sagan Tosu
1 Април at 8:00
(Японска J лига)
Японска J лига Vissel Kobe – Urawa
1 Април at 8:00
(Японска J лига)
Китайска Суперлига Yanbian Funde – Guangzhou R&F
1 Април at 8:30
(Китайска Суперлига)
Японска J2 лига Nagoya – Roasso Kumamoto
1 Април at 9:00
(Японска J2 лига)
Австралийската А-Лига Sydney – Melbourne City
1 Април at 9:50
(Австралийската А-Лига)
Турска Първа лига Gaziantep BB – Boluspor
1 Април at 11:00
(Турска Първа лига)
Купа на Казахстан Kyzyl-Zhar – Maqtaaral
1 Април at 11:00
(Купа на Казахстан)
Японска J лига Omiya – Kashima
1 Април at 11:00
(Японска J лига)
Литовски А Лига Lietava – Zalgiris K
1 Април at 11:00
(Литовски А Лига)
Руска Първа Дивизия Yenisey – SKA-Khabarovsk
1 Април at 11:00
(Руска Първа Дивизия)
Руска Първа Дивизия Tyumen – Khimki
1 Април at 11:00
(Руска Първа Дивизия)
Турската Суперлига Akhisar – Istanbul BB
1 Април at 11:30
(Турската Суперлига)
Украинската Лига до 19 Dynamo Kiev U19 – Karpaty U19
1 Април at 12:00
(Украинската Лига до 19)
Испанска Примера Дивисион Villarreal – Eibar
1 Април at 12:00
(Испанска Примера Дивисион)
Швеция Allsvenskan Goeteborg – Malmoe
1 Април at 12:00
(Швеция Allsvenskan)
Арменската Премьер Лига Shirak – Pyunik
1 Април at 12:00
(Арменската Премьер Лига)
Виетнам В Лига Saigon – Dong Tam Long An
1 Април at 12:00
(Виетнам В Лига)
Украинската Премиер Лига Dnipro – Zirka Kropyvnytskyi
1 Април at 12:00
(Украинската Премиер Лига)
Беларуска Премиер Лига Minsk – Dinamo Brest
1 Април at 12:00
(Беларуска Премиер Лига)
Латвийска Лига Liepaja – Babite
1 Април at 12:00
(Латвийска Лига)
Немската 2-ра Бундеслига Simulcast
1 Април at 12:00
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Hanover – Union Berlin
1 Април at 12:00
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Sandhausen – Bochum
1 Април at 12:00
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Wurzburger Kickers – Arminia
1 Април at 12:00
(Немската 2-ра Бундеслига)
Английска национальная лига Wrexham – Tranmere
1 Април at 12:15
(Английска национальная лига)
Английската Висша лига Liverpool – Everton
1 Април at 12:30
(Английската Висша лига)
Беларуска Премиер Лига Naftan – Slutsk
1 Април at 12:30
(Беларуска Премиер Лига)
Китайска Суперлига Hebei China Fortune – Guizhou Zhicheng
1 Април at 12:35
(Китайска Суперлига)
Китайска Суперлига Tianjin Quanjian – Henan Jianye
1 Април at 12:35
(Китайска Суперлига)
Китайска Суперлига Guangzhou – Shanghai East Asia
1 Април at 12:35
(Китайска Суперлига)
Руска Премиер Лига Ufa – Lokomotiv M
1 Април at 13:00
(Руска Премиер Лига)
Българска А ПФГ Beroe – Lokomotiv Plovdiv
1 Април at 13:00
(Българска А ПФГ)
Украинската Перша Лига Cherkaskyi Dnipro – Inhulets
1 Април at 13:00
(Украинската Перша Лига)
Беларуска Премиер Лига Gorodeya – Shakhtyor Sl
1 Април at 13:00
(Беларуска Премиер Лига)
Руска Първа Дивизия Dynamo Moscow – Tambov
1 Април at 13:00
(Руска Първа Дивизия)
Руска Първа Дивизия Sokol Saratov – Mordovya Saransk
1 Април at 13:00
(Руска Първа Дивизия)
Гръцка Суперлига PAS Giannina – Skoda Xanthi
1 Април at 13:00
(Гръцка Суперлига)
Италианска Лега Про Como – Carrarese
1 Април at 13:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Olbia – ADC Viterbese Castrense
1 Април at 13:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Racing Roma – Pro Piacenza
1 Април at 13:30
(Италианска Лега Про)
Индийска I-лига Mohun Bagan – Bengaluru
1 Април at 13:35
(Индийска I-лига)
Френска Лига 2 Lens – Brest
1 Април at 14:00
(Френска Лига 2)
Турската Суперлига Alanyaspor – Kasimpasa
1 Април at 14:00
(Турската Суперлига)
Италианската Серия Б Simulcast
1 Април at 14:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Pro Vercelli – Bari
1 Април at 14:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Spezia – Benevento
1 Април at 14:00
(Италианската Серия Б)
Турска Първа лига Mersin – Sanliurfaspor
1 Април at 14:00
(Турска Първа лига)
Италианската Серия Б Ascoli – Carpi
1 Април at 14:00
(Италианската Серия Б)
Турска Първа лига Bandirmaspor – Eskisehirspor
1 Април at 14:00
(Турска Първа лига)
Италианската Серия Б Latina – Cittadella
1 Април at 14:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Trapani – Verona
1 Април at 14:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Pisa – Salernitana
1 Април at 14:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Novara – Ternana
1 Април at 14:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Brescia – Virtus Entella
1 Април at 14:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Perugia – Vicenza
1 Април at 14:00
(Италианската Серия Б)
Хърватска Първа HNL Slaven – Lokomotiva
1 Април at 14:00
(Хърватска Първа HNL)
Беларуска Премиер Лига Torpedo Zhodino – Isloch
1 Април at 14:00
(Беларуска Премиер Лига)
Чешка Гамбринус Лига Slovan Liberec – Karvina
1 Април at 14:00
(Чешка Гамбринус Лига)
Латвийска Лига Ventspils – Jelgava
1 Април at 14:00
(Латвийска Лига)
Руска Първа Дивизия Baltika – Tosno
1 Април at 14:00
(Руска Първа Дивизия)
Руска Първа Дивизия Shinnik – Sibir
1 Април at 14:00
(Руска Първа Дивизия)
Украинската Перша Лига Bukovyna – Skala
1 Април at 14:00
(Украинската Перша Лига)
Немска Бундеслига Bayern – Augsburg
1 Април at 14:30
(Немска Бундеслига)
Немска Бундеслига Schalke 04 – Dortmund
1 Април at 14:30
(Немска Бундеслига)
Немска Бундеслига Hamburg – Cologne
1 Април at 14:30
(Немска Бундеслига)
Немска Бундеслига Freiburg – Werder
1 Април at 14:30
(Немска Бундеслига)
Немска Бундеслига Leipzig – Darmstadt
1 Април at 14:30
(Немска Бундеслига)
Немска Бундеслига Simulcast
1 Април at 14:30
(Немска Бундеслига)
Полска Екстракласа Arka Gdynia – Gornik Leczna
1 Април at 14:30
(Полска Екстракласа)
Английската Висша лига Burnley – Tottenham
1 Април at 15:00
(Английската Висша лига)
Английската Висша лига Chelsea – Crystal Palace
1 Април at 15:00
(Английската Висша лига)
Английската Висша лига Hull City – West Ham
1 Април at 15:00
(Английската Висша лига)
Английската Висша лига Leicester City – Stoke City
1 Април at 15:00
(Английската Висша лига)
Словенска Първа Лига Celje – Domzale
1 Април at 15:00
(Словенска Първа Лига)
Английската Висша лига Manchester Utd – West Bromwich
1 Април at 15:00
(Английската Висша лига)
Английската Висша лига Watford – Sunderland
1 Април at 15:00
(Английската Висша лига)
Испанска Сегунда Дивисион Levante – Mirandes
1 Април at 15:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Швеция Allsvenskan Halmstad – Ostersunds
1 Април at 15:00
(Швеция Allsvenskan)
Шведски Суперетан Helsingborg – Trelleborg
1 Април at 15:00
(Шведски Суперетан)
Албанска Суперлига Teuta – Laci
1 Април at 15:00
(Албанска Суперлига)
Австрийската Бундеслига Sankt Poelten – Rapid Wien
1 Април at 15:00
(Австрийската Бундеслига)
Сръбска Суперлига Crvena Zvezda – Spartak Subotica
1 Април at 15:00
(Сръбска Суперлига)
Шотландска Премиър Лига Rangers – Motherwell
1 Април at 15:00
(Шотландска Премиър Лига)
Английски Чемпиъншип Brentford – Bristol City
1 Април at 15:00
(Английски Чемпиъншип)
Украинската Премиер Лига Vorskla – Volyn
1 Април at 15:00
(Украинската Премиер Лига)
Украинската Премиер Лига Chernomorets – Olimpik Donetsk
1 Април at 15:00
(Украинската Премиер Лига)
Беларуска Премиер Лига Dnepr Mogilev – Dynamo Mn
1 Април at 15:00
(Беларуска Премиер Лига)
Датската Суперлига Silkeborg – Aalborg
1 Април at 15:00
(Датската Суперлига)
Руска Първа Дивизия Zenit II – Spartak M II
1 Април at 15:00
(Руска Първа Дивизия)
Руска Първа Дивизия Neftekhimik – Spartak Nalchik
1 Април at 15:00
(Руска Първа Дивизия)
Египетски Висшата лига Smouha – Zamalek
1 Април at 15:00
(Египетски Висшата лига)
Испанска Примера Дивисион Osasuna – Athletic Bilbao
1 Април at 15:15
(Испанска Примера Дивисион)
Гръцка Суперлига Levadiakos – Veria
1 Април at 15:15
(Гръцка Суперлига)
Катар Старс Лига Al Ahli – Al Kharitiyath
1 Април at 15:20
(Катар Старс Лига)
Катар Старс Лига Al Arabi – Al Shahaniya
1 Април at 15:20
(Катар Старс Лига)
Катар Старс Лига Al Wakrah – Al Khor
1 Април at 15:20
(Катар Старс Лига)
Катар Старс Лига Al Muaidar – Al Sailiya
1 Април at 15:20
(Катар Старс Лига)
Руска Премиер Лига Arsenal-Tula – Tom
1 Април at 15:30
(Руска Премиер Лига)
Българска А ПФГ Cherno More – Levski
1 Април at 15:30
(Българска А ПФГ)
Италианска Лега Про Piacenza – Arezzo
1 Април at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Pistoiese – Tuttocuoio
1 Април at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Livorno – Lupa Roma
1 Април at 15:30
(Италианска Лега Про)
Румънската Лига 1 CSMS Iasi – Poli Timisoara
1 Април at 16:00
(Румънската Лига 1)
Френска Лига 1 Marseille – Dijon
1 Април at 16:00
(Френска Лига 1)
Чилийски Примера Дивисион Univ. de Concepcion – Univ. de Chile
1 Април at 16:00
(Чилийски Примера Дивисион)
Сръбска Суперлига Borac – Rad
1 Април at 16:00
(Сръбска Суперлига)
Сръбска Суперлига Vozdovac – Vojvodina
1 Април at 16:00
(Сръбска Суперлига)
Сръбска Суперлига Radnik Surdulica – Backa Palanka
1 Април at 16:00
(Сръбска Суперлига)
Чешка Гамбринус Лига Vysocina – Slovacko
1 Април at 16:00
(Чешка Гамбринус Лига)
Чешка Гамбринус Лига Zlin – Hradec Kralove
1 Април at 16:00
(Чешка Гамбринус Лига)
Чешка Гамбринус Лига Pribram – Bohemians 1905
1 Април at 16:00
(Чешка Гамбринус Лига)
Руска Първа Дивизия Fakel – Kuban
1 Април at 16:00
(Руска Първа Дивизия)
Португалска Примеира Лига Tondela – Estoril
1 Април at 16:00
(Португалска Примеира Лига)
Купа на Лигата на ОАЕ Al Ahli – Al Shabab
1 Април at 16:20
(Купа на Лигата на ОАЕ)
Турска Първа лига Yeni Malatyaspor – Elazigspor
1 Април at 16:30
(Турска Първа лига)
Швейцарска Суперлига Sion – Thun
1 Април at 16:45
(Швейцарска Суперлига)
Словенска Първа Лига Gorica – Koper
1 Април at 17:00
(Словенска Първа Лига)
Италианската Серия А Sassuolo – Lazio
1 Април at 17:00
(Италианската Серия А)
Испанска Сегунда Дивисион UCAM Murcia – Cadiz
1 Април at 17:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Испанска Сегунда Дивисион Huesca – Getafe
1 Април at 17:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Шведски Суперетан Dalkurd – Brommapojkarna
1 Април at 17:00
(Шведски Суперетан)
Сръбска Суперлига Mladost Lucani – Javor Ivanjica
1 Април at 17:00
(Сръбска Суперлига)
Сръбска Суперлига Napredak – Novi Pazar
1 Април at 17:00
(Сръбска Суперлига)
Турската Суперлига Antalyaspor – Kayserispor
1 Април at 17:00
(Турската Суперлига)
Турската Суперлига Karabukspor – Fenerbahce
1 Април at 17:00
(Турската Суперлига)
Белгийска Юпиер Лига Charleroi – Ostend
1 Април at 17:00
(Белгийска Юпиер Лига)
Норвежки Типелиген Kristiansund – Molde
1 Април at 17:00
(Норвежки Типелиген)
Полска Екстракласа Plock – Cracovie
1 Април at 17:00
(Полска Екстракласа)
Гръцка Суперлига Olympiacos – Platanias
1 Април at 17:30
(Гръцка Суперлига)
Английската Висша лига Southampton – Bournemouth
1 Април at 17:30
(Английската Висша лига)
Испанска Примера Дивисион Real Sociedad – Leganes
1 Април at 17:30
(Испанска Примера Дивисион)
Италианска Лега Про Renate – Lucchese
1 Април at 17:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Alessandria – Giana Erminio
1 Април at 17:30
(Италианска Лега Про)
Немска Бундеслига Eintracht – Moenchengladbach
1 Април at 17:30
(Немска Бундеслига)
Австрийската Бундеслига Austria – Admira
1 Април at 17:30
(Австрийската Бундеслига)
Австрийската Бундеслига Sturm Graz – Wolfsberger AC
1 Април at 17:30
(Австрийската Бундеслига)
Австрийската Бундеслига Mattersburg – Ried
1 Април at 17:30
(Австрийската Бундеслига)
Австрийската Бундеслига Simulcast
1 Април at 17:30
(Австрийската Бундеслига)
Сръбска Суперлига Radnicki Nis – Partizan
1 Април at 17:30
(Сръбска Суперлига)
Английски Чемпиъншип Reading – Leeds United
1 Април at 17:30
(Английски Чемпиъншип)
Беларуска Премиер Лига Gomel – BATE
1 Април at 17:30
(Беларуска Премиер Лига)
Холандски Ередивизи AZ Alkmaar – Groningen
1 Април at 17:30
(Холандски Ередивизи)
Холандски Ередивизи Zwolle – Excelsior
1 Април at 17:30
(Холандски Ередивизи)
Френска Лига 1 Bastia – Lille
1 Април at 18:00
(Френска Лига 1)
Българска А ПФГ CSKA Sofia – Ludogorets
1 Април at 18:00
(Българска А ПФГ)
Албанска Суперлига Flamurtari – Korabi
1 Април at 18:00
(Албанска Суперлига)
Хърватска Първа HNL Dinamo Zagreb – Osijek
1 Април at 18:00
(Хърватска Първа HNL)
Египетски Висшата лига Al Ahly – Petrojet
1 Април at 18:00
(Египетски Висшата лига)
Португалска Примеира Лига Boavista – Rio Ave
1 Април at 18:15
(Португалска Примеира Лига)
Румънската Лига 1 CS U Craiova – Cluj
1 Април at 18:30
(Румънската Лига 1)
Холандски Ередивизи Sparta – PSV Eindhoven
1 Април at 18:45
(Холандски Ередивизи)
Швейцарска Суперлига Sankt Gallen – Basel
1 Април at 19:00
(Швейцарска Суперлига)
Американската МЛС New York City – San Jose
1 Април at 19:00
(Американската МЛС)
Словенска Първа Лига Krsko – Maribor
1 Април at 19:15
(Словенска Първа Лига)
Чешка Гамбринус Лига Viktoria Plzen – Teplice
1 Април at 19:15
(Чешка Гамбринус Лига)
Испанска Сегунда Дивисион Girona – Rayo Vallecano
1 Април at 19:30
(Испанска Сегунда Дивисион)
Чилийски Примера Дивисион Cobresal – Everton CD
1 Април at 19:30
(Чилийски Примера Дивисион)
Италианска Лега Про Robur Siena – Cremonese
1 Април at 19:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Pontedera – Prato
1 Април at 19:30
(Италианска Лега Про)
Полска Екстракласа Legia – Pogon Szczecin
1 Април at 19:30
(Полска Екстракласа)
Испанска Примера Дивисион Malaga – Atletico Madrid
1 Април at 19:45
(Испанска Примера Дивисион)
Италианската Серия А Roma – Empoli
1 Април at 19:45
(Италианската Серия А)
Холандски Ередивизи Heracles – Heerenveen
1 Април at 19:45
(Холандски Ередивизи)
Холандски Ередивизи Utrecht – Willem II
1 Април at 19:45
(Холандски Ередивизи)
NASL Indy Eleven – Islanders
1 Април at 20:00
(NASL)
Американската МЛС Chicago – Montreal
1 Април at 20:00
(Американската МЛС)
Купа на Лигата на Франция Monaco – PSG
1 Април at 20:00
(Купа на Лигата на Франция)
NASL Indy Eleven – Puerto-Rico FC
1 Април at 20:00
(NASL)
Примера Дивисион Боливия San Jose Oruro – Guabira
1 Април at 20:00
(Примера Дивисион Боливия)
Португалска Примеира Лига Benfica – Porto
1 Април at 20:30
(Португалска Примеира Лига)
Колумбийска лига Rionegro Aguilas – Patriotas
1 Април at 21:00
(Колумбийска лига)
Американската МЛС Columbus – Orlando City
1 Април at 21:00
(Американската МЛС)
USL Bethlehem Steel – Rochester Rhinos
1 Април at 21:00
(USL)
USL New York Red Bulls II – Richmond Kickers
1 Април at 21:00
(USL)
Примера Дивисион Боливия Bolivar – Nacional Potosi
1 Април at 21:00
(Примера Дивисион Боливия)
Чилийски Примера Дивисион Santiago Wanderers – Palestino
1 Април at 22:00
(Чилийски Примера Дивисион)
USL Pittsburgh Riverhounds – Cincinnati
1 Април at 22:00
(USL)
Примера Дивисион де Парагвай Nacional Asuncion – Independiente FBC
1 Април at 22:00
(Примера Дивисион де Парагвай)
Колумбийска лига Deportes Tolima – Tigres Bogota
1 Април at 23:00
(Колумбийска лига)
USL Real Monarchs – Phoenix Rising
1 Април at 23:00
(USL)

2 Април, Неделя
NASL New York Cosmos – Miami
2 Април at 0:00
(NASL)
Американската МЛС DC United – Philadelphia
2 Април at 0:00
(Американската МЛС)
USL Charlotte Independence – Charleston Battery
2 Април at 0:00
(USL)
NASL New York Cosmos – Miami FC
2 Април at 0:00
(NASL)
Мексикански Примера Дивисион Jaguares – UNAM
2 Април at 0:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Примера Дивисион де Парагвай Cerro Porteno – Deportivo Capiata
2 Април at 0:10
(Примера Дивисион де Парагвай)
Чилийски Примера Дивисион Univ Catolica – Deportes Temuco
2 Април at 0:30
(Чилийски Примера Дивисион)
USL Tampa Bay – Toronto II
2 Април at 0:30
(USL)
Колумбийска лига Junior – Cortulua
2 Април at 1:00
(Колумбийска лига)
Колумбийска лига America de Cali – Envigado
2 Април at 1:00
(Колумбийска лига)
Американската МЛС Minnesota – Real Salt Lake
2 Април at 1:00
(Американската МЛС)
USL Colorado Springs – OKC Energy
2 Април at 1:00
(USL)
USL Tulsa Roughnecks – Rio Grande Valley
2 Април at 1:00
(USL)
Американската МЛС Houston Dynamo – New York
2 Април at 1:30
(Американската МЛС)
USL Saint Louis FC – Ottawa Fury
2 Април at 1:30
(USL)
USL San Antonio – Los Angeles II
2 Април at 1:30
(USL)
Мексикански Примера Дивисион Atlas – Tijuana
2 Април at 2:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Мексикански Примера Дивисион Tigres – Leon
2 Април at 2:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Мексикански Примера Дивисион Monarcas – Guadalajara
2 Април at 2:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Мексикански Примера Дивисион Pachuca – Puebla
2 Април at 2:06
(Мексикански Примера Дивисион)
Колумбийска лига Atletico Nacional – Deportivo Pasto
2 Април at 3:00
(Колумбийска лига)
Американската МЛС Vancouver – Los Angeles
2 Април at 3:00
(Американската МЛС)
USL Reno 1868 – Vancouver II
2 Април at 3:00
(USL)
USL Sacramento Republic – Orange County
2 Април at 3:30
(USL)
Мексикански Примера Дивисион America – Monterrey
2 Април at 4:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Японска J2 лига Zweigen Kanazawa – Thespa Kusatsu
2 Април at 5:00
(Японска J2 лига)
Японска J2 лига V-Varen Nagasaki – Montedio Yamagata
2 Април at 5:00
(Японска J2 лига)
Японска J2 лига Fagiano Okayama – Tokyo Verdy
2 Април at 6:00
(Японска J2 лига)
Японска J2 лига Kamatamare Sanuki – Shonan Bellmare
2 Април at 6:00
(Японска J2 лига)
Японска J2 лига Fukuoka – Yokohama FC
2 Април at 6:00
(Японска J2 лига)
Южна Корея К-лига Jeonbuk Motors – Seoul
2 Април at 7:00
(Южна Корея К-лига)
Южна Корея К-лига Ulsan – Gangwon
2 Април at 7:00
(Южна Корея К-лига)
Южна Корея К-лига Jeju United – Gwangju
2 Април at 7:00
(Южна Корея К-лига)
Китайска Суперлига Liaoning – Jiangsu Suning
2 Април at 7:30
(Китайска Суперлига)
Китайска Суперлига Changchun Yatai – Shandong Luneng
2 Април at 7:30
(Китайска Суперлига)
Австралийската А-Лига Melbourne Victory – Wellington
2 Април at 8:00
(Австралийската А-Лига)
Японска J лига Kofu – Consadole Sapporo
2 Април at 9:00
(Японска J лига)
Австралийската А-Лига Brisbane Roar – CC Mariners
2 Април at 10:00
(Австралийската А-Лига)
Испанска Примера Дивисион Sevilla – Sporting Gijon
2 Април at 11:00
(Испанска Примера Дивисион)
Испанска Сегунда Дивисион Gimnastic Tarragona – Almeria
2 Април at 11:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Турската Суперлига Osmanlispor – Gaziantep
2 Април at 11:00
(Турската Суперлига)
Турска Първа лига Sivasspor – Manisaspor
2 Април at 11:00
(Турска Първа лига)
Турска Първа лига Denizlispor – Altinordu
2 Април at 11:00
(Турска Първа лига)
Виетнам В Лига Hoang Anh Gia Lai – Quang Nam
2 Април at 11:00
(Виетнам В Лига)
Виетнам В Лига Da Nang – Sanna Khanh Hoa
2 Април at 11:00
(Виетнам В Лига)
Виетнам В Лига Hai Phong – Song Lam Nghe An
2 Април at 11:00
(Виетнам В Лига)
Руска Премиер Лига Amkar – Terek
2 Април at 11:30
(Руска Премиер Лига)
Италианската Серия А Torino – Udinese
2 Април at 11:30
(Италианската Серия А)
Холандски Eerste Divisie MVV – Fortuna Sittard
2 Април at 11:30
(Холандски Eerste Divisie)
Холандски Ередивизи Vitesse – NEC
2 Април at 11:30
(Холандски Ередивизи)
Руска Премиер Лига Rubin – Zenit
2 Април at 12:00
(Руска Премиер Лига)
Купа на Казахстан Altay – Ekibastuz
2 Април at 12:00
(Купа на Казахстан)
Виетнам В Лига Binh Duong – Ho Chi Minh
2 Април at 12:00
(Виетнам В Лига)
Украинската Премиер Лига Karpaty – Stal Kamianske
2 Април at 12:00
(Украинската Премиер Лига)
Украинската Премиер Лига Oleksandria – Dynamo Kiev
2 Април at 12:00
(Украинската Премиер Лига)
Латвийска Лига Spartaks – FK Riga
2 Април at 12:00
(Латвийска Лига)
Датската Суперлига Esbjerg – Randers
2 Април at 12:00
(Датската Суперлига)
Руска Втора дивизия (Център) Metallurg Lipetsk – Dinamo Briansk
2 Април at 12:00
(Руска Втора дивизия (Център))
Шотландска Премиър Лига Heart of Midlothian – Celtic
2 Април at 12:30
(Шотландска Премиър Лига)
Немската 2-ра Бундеслига Simulcast
2 Април at 12:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Stuttgart – Dynamo Dresden
2 Април at 12:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Kaiserslautern – Braunschweig
2 Април at 12:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Heidenheim – Greuther Furth
2 Април at 12:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Китайска Суперлига Tianjin Teda – Chongqing Lifan
2 Април at 12:35
(Китайска Суперлига)
Китайска Суперлига Beijing Guoan – Shanghai Shenhua
2 Април at 12:35
(Китайска Суперлига)
Швейцарска Суперлига Luzern – Lugano
2 Април at 12:45
(Швейцарска Суперлига)
Швейцарска Суперлига Young Boys – Vaduz
2 Април at 12:45
(Швейцарска Суперлига)
Гръцка Суперлига Panionios – Atromitos
2 Април at 13:00
(Гръцка Суперлига)
Румънската Лига 1 Voluntari – Gaz Metan Medias
2 Април at 13:00
(Румънската Лига 1)
Английската Висша лига Swansea – Middlesbrough
2 Април at 13:30
(Английската Висша лига)
Италианска Лега Про Akragas – Siracusa
2 Април at 13:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Fondi – Matera
2 Април at 13:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Vibonese – Monopoli
2 Април at 13:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Juve Stabia – Casertana
2 Април at 13:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Virtus Francavilla – Taranto
2 Април at 13:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Andria BAT – Messina
2 Април at 13:30
(Италианска Лега Про)
Холандски Ередивизи Den Haag – Roda
2 Април at 13:30
(Холандски Ередивизи)
Холандски Ередивизи Ajax – Feyenoord
2 Април at 13:30
(Холандски Ередивизи)
Френска Лига 1 Rennes – Lyon
2 Април at 14:00
(Френска Лига 1)
Италианската Серия А Genoa – Atalanta
2 Април at 14:00
(Италианската Серия А)
Италианската Серия А Fiorentina – Bologna
2 Април at 14:00
(Италианската Серия А)
Италианската Серия А Palermo – Cagliari
2 Април at 14:00
(Италианската Серия А)
Италианската Серия А Chievo – Crotone
2 Април at 14:00
(Италианската Серия А)
Италианската Серия А Pescara – Milan
2 Април at 14:00
(Италианската Серия А)
Италианската Серия А Simulcast
2 Април at 14:00
(Италианската Серия А)
Швеция Allsvenskan Sundsvall – Eskilstuna City
2 Април at 14:00
(Швеция Allsvenskan)
Швеция Allsvenskan AIK – Hacken
2 Април at 14:00
(Швеция Allsvenskan)
Шведски Суперетан Syrianska – Degerfors
2 Април at 14:00
(Шведски Суперетан)
Шведски Суперетан Falkenbergs – Oesters
2 Април at 14:00
(Шведски Суперетан)
Турската Суперлига Rizespor – Trabzonspor
2 Април at 14:00
(Турската Суперлига)
Турска Първа лига Adana Demirspor – Umraniyespor
2 Април at 14:00
(Турска Първа лига)
Хърватска Първа HNL Split – Istra 1961
2 Април at 14:00
(Хърватска Първа HNL)
Беларуска Премиер Лига Neman Grodno – Slavia-Mozyr
2 Април at 14:00
(Беларуска Премиер Лига)
Норвежки Adeccoligaen Start – Fredrikstad
2 Април at 14:00
(Норвежки Adeccoligaen)
Руска Премиер Лига CSKA Moscow – Krylia Sovetov
2 Април at 14:30
(Руска Премиер Лига)
Немска Бундеслига Ingolstadt – Mainz
2 Април at 14:30
(Немска Бундеслига)
Норвежки Типелиген Lillestrom – Sandefjord
2 Април at 14:30
(Норвежки Типелиген)
Норвежки Adeccoligaen Tromsdalen – Asane
2 Април at 14:30
(Норвежки Adeccoligaen)
Полска Екстракласа Jagiellonia – Nieciecza
2 Април at 14:30
(Полска Екстракласа)
Словенска Първа Лига Aluminij – Olimpija
2 Април at 15:00
(Словенска Първа Лига)
Испанска Сегунда Дивисион Lugo – Reus Deportiu
2 Април at 15:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Швейцарска Суперлига Lausanne – Grasshoppers
2 Април at 15:00
(Швейцарска Суперлига)
Турска Първа лига Goztepe – Giresunspor
2 Април at 15:00
(Турска Първа лига)
Албанска Суперлига Kukesi – Luftetari
2 Април at 15:00
(Албанска Суперлига)
Латвийска Лига Metta / LU – Rigas FS
2 Април at 15:00
(Латвийска Лига)
Датската Суперлига Viborg – Aarhus
2 Април at 15:00
(Датската Суперлига)
Гръцка Суперлига Kerkyra – Iraklis
2 Април at 15:15
(Гръцка Суперлига)
Гръцка Суперлига PAOK – Larisa
2 Април at 15:15
(Гръцка Суперлига)
Гръцка Суперлига Panaitolikos – Asteras
2 Април at 15:15
(Гръцка Суперлига)
Испанска Примера Дивисион Real Madrid – Alaves
2 Април at 15:15
(Испанска Примера Дивисион)
Катар Старс Лига Аль-Гарафа (Кат.) – Umm Salal
2 Април at 15:20
(Катар Старс Лига)
Българска А ПФГ Dunav – Slavia Sofia
2 Април at 15:30
(Българска А ПФГ)
Италианска Лега Про Santarcangelo – Gubbio
2 Април at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Lumezzane – Ancona
2 Април at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Fano – Mantova
2 Април at 15:30
(Италианска Лега Про)
Австрийската Бундеслига Altach – Salzburg
2 Април at 15:30
(Австрийската Бундеслига)
Холандски Ередивизи Twente – Go Ahead Eagles
2 Април at 15:45
(Холандски Ередивизи)
Английската Висша лига Arsenal – Manchester City
2 Април at 16:00
(Английската Висша лига)
Френска Лига 1 Lorient – Caen
2 Април at 16:00
(Френска Лига 1)
Френска Лига 1 Montpellier – Toulouse
2 Април at 16:00
(Френска Лига 1)
Френска Лига 1 Nantes – Angers
2 Април at 16:00
(Френска Лига 1)
Френска Лига 1 Simulcast
2 Април at 16:00
(Френска Лига 1)
Чилийски Примера Дивисион Iquique – Colo Colo
2 Април at 16:00
(Чилийски Примера Дивисион)
Шведски Суперетан Norrby IF – GAIS
2 Април at 16:00
(Шведски Суперетан)
Шведски Суперетан Varnamo – Atvidaberg
2 Април at 16:00
(Шведски Суперетан)
Шведски Суперетан Frej – Gefle
2 Април at 16:00
(Шведски Суперетан)
Women. Немска Бундеслига Bayern – Sand SC
2 Април at 16:00
(Women. Немска Бундеслига)
Норвежки Adeccoligaen Floro – Jerv
2 Април at 16:00
(Норвежки Adeccoligaen)
Португалска Примеира Лига Setubal – Moreirense
2 Април at 16:00
(Португалска Примеира Лига)
Португалска Примеира Лига Belenenses – Feirense
2 Април at 16:00
(Португалска Примеира Лига)
Швеция Allsvenskan Norrkoping – Hammarby
2 Април at 16:30
(Швеция Allsvenskan)
Немска Бундеслига Leverkusen – Wolfsburg
2 Април at 16:30
(Немска Бундеслига)
Чешка Гамбринус Лига Slavia Praha – Sparta Praha
2 Април at 16:30
(Чешка Гамбринус Лига)
Израелски Лига Хаал Bnei Sakhnin – Maccabi P-T
2 Април at 17:00
(Израелски Лига Хаал)
Словенска Първа Лига Radomlje – Rudar Velenje
2 Април at 17:00
(Словенска Първа Лига)
Испанска Сегунда Дивисион Tenerife – Real Oviedo
2 Април at 17:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Испанска Сегунда Дивисион Cordoba – Elche
2 Април at 17:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Турската Суперлига Konyaspor – Bursaspor
2 Април at 17:00
(Турската Суперлига)
Турската Суперлига Besiktas – Genclerbirligi
2 Април at 17:00
(Турската Суперлига)
Датската Суперлига Brondby – Midtjylland
2 Април at 17:00
(Датската Суперлига)
Белгийска Юпиер Лига Gent – Bruges
2 Април at 17:00
(Белгийска Юпиер Лига)
Норвежки Типелиген Stromsgodset – Haugesund
2 Април at 17:00
(Норвежки Типелиген)
Норвежки Типелиген Sparta Sarpsborg – Sogndal
2 Април at 17:00
(Норвежки Типелиген)
Норвежки Типелиген Stabaek – Aalesunds
2 Април at 17:00
(Норвежки Типелиген)
Норвежки Типелиген Tromso – Brann
2 Април at 17:00
(Норвежки Типелиген)
Норвежки Adeccoligaen Mjondalen – Arendal
2 Април at 17:00
(Норвежки Adeccoligaen)
Норвежки Adeccoligaen Ranheim IL – Team Strommen
2 Април at 17:00
(Норвежки Adeccoligaen)
Норвежки Adeccoligaen Sandnes Ulf – Elverum
2 Април at 17:00
(Норвежки Adeccoligaen)
Норвежки Adeccoligaen Ullensaker / Kisa – Levanger
2 Април at 17:00
(Норвежки Adeccoligaen)
Полска Екстракласа Lechia Gdansk – Zaglebie Lubin
2 Април at 17:00
(Полска Екстракласа)
Гръцка Суперлига AEK – Panathinaikos
2 Април at 17:30
(Гръцка Суперлига)
Испанска Примера Дивисион Valencia – Deportivo
2 Април at 17:30
(Испанска Примера Дивисион)
Италианска Лега Про Nuova Cosenza – Lecce
2 Април at 17:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Foggia – Paganese
2 Април at 17:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Catanzaro – Catania
2 Април at 17:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Reggina – Melfi
2 Април at 17:30
(Италианска Лега Про)
Украинската Премиер Лига Zoria – Shakhtar Dn
2 Април at 17:30
(Украинската Премиер Лига)
Беларуска Премиер Лига Krumkachy – Vitebsk
2 Април at 17:30
(Беларуска Премиер Лига)
Катар Старс Лига Lekhwiya – El Jaish
2 Април at 17:30
(Катар Старс Лига)
Катар Старс Лига Al Sadd – Al Rayyan
2 Април at 17:30
(Катар Старс Лига)
Българска А ПФГ Lokomotiv Gorna – Vereya
2 Април at 18:00
(Българска А ПФГ)
Албанска Суперлига Partizani Tirana – Skenderbeu
2 Април at 18:00
(Албанска Суперлига)
Хърватска Първа HNL Cibalia – Rijeka
2 Април at 18:00
(Хърватска Първа HNL)
Мексикански Примера Дивисион Toluca – Necaxa
2 Април at 18:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Португалска Примеира Лига Arouca – Sporting
2 Април at 18:00
(Португалска Примеира Лига)
Израелски Лига Хаал Hapoel K-S – Hapoel Ra'anana
2 Април at 18:15
(Израелски Лига Хаал)
Румънската Лига 1 Steaua – Dinamo Bucuresti
2 Април at 18:30
(Румънската Лига 1)
Норвежки Типелиген Rosenborg – Odd Grenland
2 Април at 19:00
(Норвежки Типелиген)
Испанска Сегунда Дивисион Zaragoza – Valladolid
2 Април at 19:30
(Испанска Сегунда Дивисион)
Чилийски Примера Дивисион Huachipato – San Luis
2 Април at 19:30
(Чилийски Примера Дивисион)
Италианска Лега Про Teramo – Sambenedettese
2 Април at 19:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Modena – Forli
2 Април at 19:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про FeralpiSalo – Padova
2 Април at 19:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Bassano – Albinoleffe
2 Април at 19:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про FC Sudtirol – Venezia
2 Април at 19:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Parma – Maceratese
2 Април at 19:30
(Италианска Лега Про)
Испанска Примера Дивисион Гренада – Barcelona
2 Април at 19:45
(Испанска Примера Дивисион)
Италианската Серия А Napoli – Juventus
2 Април at 19:45
(Италианската Серия А)
Френска Лига 1 Nice – Bordeaux
2 Април at 20:00
(Френска Лига 1)
Примера Дивисион Боливия Oriente Petrolero – Jorge Wilstermann
2 Април at 20:00
(Примера Дивисион Боливия)
Португалска Примеира Лига Braga – Maritimo
2 Април at 20:15
(Португалска Примеира Лига)
NASL Jacksonville Armada – Edmonton
2 Април at 21:00
(NASL)
Чилийски Примера Дивисион Audax Italiano – O Higgins
2 Април at 22:00
(Чилийски Примера Дивисион)
USL Seattle II – Portland II
2 Април at 22:00
(USL)
Примера Дивисион де Парагвай Rubio Nu – Guarani Asuncion
2 Април at 22:00
(Примера Дивисион де Парагвай)
Колумбийска лига Jaguares Cordoba – Atletico Huila
2 Април at 22:15
(Колумбийска лига)
Примера Дивисион Боливия Universitario de Sucre – The Strongest
2 Април at 22:15
(Примера Дивисион Боливия)

3 Април, Понеделник
Мексикански Примера Дивисион Santos L – Queretaro
3 Април at 0:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Примера Дивисион де Парагвай Sol de America – Club Olimpia
3 Април at 0:10
(Примера Дивисион де Парагвай)
Колумбийска лига Santa Fe – Independiente M
3 Април at 0:15
(Колумбийска лига)
Колумбийска лига Atl. Bucaramanga – Deportive Cali
3 Април at 0:30
(Колумбийска лига)
Примера Дивисион Боливия Real Potosi – Sport Boys
3 Април at 0:30
(Примера Дивисион Боливия)


Архив Предавания


ЗАЛАГАНИЯ
Питер-всегда Первый! Piter-vsegda Perviy! 232.5 точки (64%)
not the true bear not the true bear 229 точки (65%)
Казанский Бог Kazanskiy Bog 228 точки (63%)
  Класиране Класиране       Направи залог Направи залог    
Последни публикации във форума
Викторина для полуночников и любителей НБА #3
Последна публикация 20 от преди дни
Finishing time
Последна публикация 67 от преди дни
Commentary on video archives
Последна публикация 134 от преди дни
Реклама в LiveTV

 
      LiveTV Правила         Отиди горе   
 
© 2006-2017 LiveTV. Всички права запазени.
Всички имена на клубове и теливизионни канали, както и лога, принадлежат на съответните собственици.
  Rambler's Top100