LiveTV / Спортни програми на живо sportal.bg
 

Например:  MILAN  Ac Milan  legia  Moto  PARIS
ПРЕДАВАНИЯ   РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО   РЕЗУЛТАТИ   ВИДЕО АРХИВ   BETTING   FAN CLUBS
Вход Вход   Регистрация Регистрация
РусскийEnglishDeutschFrançaisEspañolPortuguêsTürkçe
ФОРУМ   КОНТАКТИ
New on LiveTV
Акценти от срещата Universitario de Sucre – Petrolero Yacuiba
Акценти от срещата Sport Boys – Bolivar
Matches of Your Teams  
In order to view this block you have to да се регистрирате или Вход
Best Odds Today
Real Madrid – Darussafaka
1 1.2     2 5.72
   Избрания от вас (или по подразбиране) часови пояс: 9:59 (UTC +2)
ФутболХокей на ледБаскетболТенисВолейбол
БоксМоторни спортовеЗимни спортовеСпринт, Лека атлетика...
Днес (24 Февруари, Петък)
Тенис. ATP Challenger Tour ATP Challenger, Kyoto
 
3:30 (ATP Challenger Tour)
Тенис. ITF Тур ITF Tour, Anning
 
4:00 (ITF Тур)
Тенис. ITF Тур ITF Tour, Perth
 
4:00 (ITF Тур)
Конен спорт. National Event Racing, Australia
 
4:00 (National Event)
Крикет. Test Индия – Австралия
 
6:00 (Test)
Голф. LPGA Tour Honda Thailand 2017
 
8:00 (LPGA Tour)
Вид хокей. Русия Sibselmash – Kuzbass Kemerovo
  11:6
8:00 (Русия)
Тенис. ATP Challenger Tour Yosuke Watanuki – Blaz Kavcic
8:00 (ATP Challenger Tour)
Зимни спортове. Фристайл World Cup 2017
8:00 (Фристайл)
Тенис на маса. Мастер-Тур Master Tour TT
 
8:00 (Мастер-Тур)
Зимни спортове. Military World Games
 
8:30 ()
Тенис на маса. TT Cup TT Cup
 
8:30 (TT Cup)
Ръгби Юниън. Супер 15 Highlanders – Chiefs
  12:21
8:35 (Супер 15)
Зимни спортове. Фигурно пързаляне Asian Winter Games
 
9:00 (Фигурно пързаляне)
Бойни изкуства. Джудо Grand Prix, Duesseldorf
 
9:50 (Джудо)
Волейбол. Жени. Южна Корея В-лига Daejeon KGC – Seoul Caltex
10:00 (Южна Корея В-лига)
Зимни спортове. Северна комбинация World Championships, Lahti
10:15 (Северна комбинация)
Футбол. Купа на ФНЛ Tambov – Volgar Gazprom
10:15 (Купа на ФНЛ)
Голф. Европейски турнир Joburg Open
10:30 (Европейски турнир)
Тенис. ITF Тур ITF Tour, Mallorca
10:30 (ITF Тур)
Покажи всички -      

  Всички предстоящи предавания
Моля, имайте предвид: списъкът на излъчваните предаванията и може да бъде актуализиран до началото на срещата. Много от излъчванията се обявяват само ден преди началото, а някои от тях дори няколко часа преди него.


   Футбол 475
   Хокей 238
   Баскетбол 289
   Тенис 50
   Волейбол 43
   Бокс 8
   Моторни спортове 13
   Лека атлетика 1
   Вид хокей 1
   Футзал 5
   Хандбал 42
   Ръгби Лиг 1
   Зимни спортове 54
   Бейзбол 24
   Кърлинг 2
   Разни 1
   Билярд 5
   Бадминтон 2
   Ръгби Юниън 24
   Голф 15
   Тенис на маса 17
   Колоездене 5
   Крикет 5
   Водни спортове 1
   Вдигане на тежести 8
   Австралийски футбол 5
   Келтски футбол 4
   Боулз 1
   Конен спорт 11
   Хрътки 3
   Бойни изкуства 4
   1
   Спортна стрелба 4
    Футбол    

24 Февруари, Петък
Купа на ФНЛ Tambov – Volgar Gazprom
24 Февруари at 10:15
(Купа на ФНЛ)
Австралийската А-Лига Melbourne City – Sydney
24 Февруари at 10:50
(Австралийската А-Лига)
Виетнам В Лига Sanna Khanh Hoa – Hai Phong
24 Февруари at 11:00
(Виетнам В Лига)
Купа на ФНЛ Ural – Tyumen
24 Февруари at 12:45
(Купа на ФНЛ)
Европа лига Europa League Draw
24 Февруари at 14:00
(Европа лига)
Русия. ЛФЛ Neva – Inter (LFL)
24 Февруари at 14:30
(Русия. ЛФЛ)
Египетски Висшата лига Al Masry – El Sharqiya
24 Февруари at 15:00
(Египетски Висшата лига)
Приятелски мач Jerv – Kongsvinger
24 Февруари at 15:00
(Приятелски мач)
Йорданска Премиер Лига Sahab – Al Sareeh
24 Февруари at 15:00
(Йорданска Премиер Лига)
Купа на ФНЛ Yenisey – Mordovya Saransk
24 Февруари at 15:30
(Купа на ФНЛ)
Катар Старс Лига Al Khor – Al Sadd
24 Февруари at 15:50
(Катар Старс Лига)
Приятелски мач Hebei China Fortune – Valerengen
24 Февруари at 17:00
(Приятелски мач)
Турска Първа лига Giresunspor – Elazigspor
24 Февруари at 17:30
(Турска Първа лига)
Йорданска Премиер Лига Mansheyat – Al Faisaly
24 Февруари at 17:30
(Йорданска Премиер Лига)
Българска А ПФГ Botev Plovdiv – Dunav
24 Февруари at 17:30
(Българска А ПФГ)
Турската Суперлига Rizespor – Kayserispor
24 Февруари at 18:00
(Турската Суперлига)
Катар Старс Лига Al Rayyan – Аль-Гарафа (Кат.)
24 Февруари at 18:00
(Катар Старс Лига)
Турската Суперлига Kasimpasa – Bursaspor
24 Февруари at 19:00
(Турската Суперлига)
Полска Екстракласа Arka Gdynia – Korona
24 Февруари at 19:00
(Полска Екстракласа)
Хърватска Първа HNL Hajduk Split – Istra 1961
24 Февруари at 19:00
(Хърватска Първа HNL)
Датската Суперлига Lyngby – Esbjerg
24 Февруари at 19:00
(Датската Суперлига)
Чешка Гамбринус Лига Vysocina – Hradec Kralove
24 Февруари at 19:00
(Чешка Гамбринус Лига)
Немската 2-ра Бундеслига Simulcast
24 Февруари at 19:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Union Berlin – Munich 1860
24 Февруари at 19:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Sandhausen – Braunschweig
24 Февруари at 19:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Wurzburger Kickers – Greuther Furth
24 Февруари at 19:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Австрийската Ерсте Лига Simulcast
24 Февруари at 19:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Австрийската Ерсте Лига Blau-Weiss Linz – Wiener Neustadt
24 Февруари at 19:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Австрийската Ерсте Лига Wacker Innsbruck – Wattens
24 Февруари at 19:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Австрийската Ерсте Лига Horn – Kapfenberg
24 Февруари at 19:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Австрийската Ерсте Лига Floridsdorfer – Austria Lustenau
24 Февруари at 19:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Приятелски мач Team Strommen – Levanger
24 Февруари at 19:45
(Приятелски мач)
Италианската Серия Б Brescia – Cittadella
24 Февруари at 20:00
(Италианската Серия Б)
Марокански Ботола Hassania Agadir – Kasba Tadla
24 Февруари at 20:00
(Марокански Ботола)
Френска Лига 1 Nantes – Dijon
24 Февруари at 20:00
(Френска Лига 1)
Румънската Лига 1 Targu Mures – Voluntari
24 Февруари at 20:30
(Румънската Лига 1)
Купа на ФНЛ Chertanovo – Fakel
24 Февруари at 20:45
(Купа на ФНЛ)
Испанска Сегунда Дивисион Reus Deportiu – Real Oviedo
24 Февруари at 21:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Португалска Примеира Лига Guimaraes – Moreirense
24 Февруари at 21:00
(Португалска Примеира Лига)
Холандски Eerste Divisie Young Ajax – FC Eindhoven
24 Февруари at 21:00
(Холандски Eerste Divisie)
Холандски Eerste Divisie Cambuur – MVV
24 Февруари at 21:00
(Холандски Eerste Divisie)
Еквадорска Серия А Fuerza Amarilla – Clan Juvenil
24 Февруари at 21:00
(Еквадорска Серия А)
Холандски Eerste Divisie Breda – Volendam
24 Февруари at 21:00
(Холандски Eerste Divisie)
Холандски Ередивизи Den Haag – Twente
24 Февруари at 21:00
(Холандски Ередивизи)
Френска Лига 2 Ajaccio – Sochaux
24 Февруари at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Amiens – Orleans
24 Февруари at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Stade Lavallois – Bourg en Bresse 01
24 Февруари at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Le Havre – Auxerre
24 Февруари at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Nimes – Gazelec Ajaccio
24 Февруари at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Niort – Red Star
24 Февруари at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Strasbourg – Clermont
24 Февруари at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Tours – Troyes
24 Февруари at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Simulcast
24 Февруари at 21:00
(Френска Лига 2)
Датската Суперлига Randers – Midtjylland
24 Февруари at 21:15
(Датската Суперлига)
Полска Екстракласа Pogon Szczecin – Lech Poznan
24 Февруари at 21:30
(Полска Екстракласа)
Австрийската Ерсте Лига Liefering – LASK Linz
24 Февруари at 21:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Немска Бундеслига Wolfsburg – Werder
24 Февруари at 21:30
(Немска Бундеслига)
Белгийска Юпиер Лига Bruges – Zulte-Waregem
24 Февруари at 21:30
(Белгийска Юпиер Лига)
Ирландски Премиер Дивизия Bohemians – Derry City
24 Февруари at 21:45
(Ирландски Премиер Дивизия)
Ирландски Премиер Дивизия Galway United – Drogheda Utd
24 Февруари at 21:45
(Ирландски Премиер Дивизия)
Ирландски Премиер Дивизия St Patricks – Bray Wanderers
24 Февруари at 21:45
(Ирландски Премиер Дивизия)
Ирландски Премиер Дивизия Limerick – Sligo Rovers
24 Февруари at 21:45
(Ирландски Премиер Дивизия)
Испанска Примера Дивисион Las Palmas – Real Sociedad
24 Февруари at 21:45
(Испанска Примера Дивисион)
Френска Лига 1 Nice – Montpellier
24 Февруари at 21:45
(Френска Лига 1)
Шотландска Премиър Лига Inverness – Rangers
24 Февруари at 21:45
(Шотландска Премиър Лига)
Английски Чемпиъншип Wolverhampton – Birmingham
24 Февруари at 21:45
(Английски Чемпиъншип)
Ирландски Премиер Дивизия Dundalk – Shamrock Rovers
24 Февруари at 22:00
(Ирландски Премиер Дивизия)
Ирландски Премиер Дивизия Finn Harps – Cork City
24 Февруари at 22:00
(Ирландски Премиер Дивизия)
Италианската Серия Б Benevento – Bari
24 Февруари at 22:00
(Италианската Серия Б)
CONCACAF U-20 Championship Панама U-20 – Хаити U-20
24 Февруари at 22:00
(CONCACAF U-20 Championship)
Португалска Примеира Лига Benfica – Desportivo Chaves
24 Февруари at 23:00
(Португалска Примеира Лига)
Примера Дивисион де Парагвай Independiente FBC – Sportivo Luqueno
24 Февруари at 23:00
(Примера Дивисион де Парагвай)

25 Февруари, Събота
Чилийски Примера Дивисион Univ. de Concepcion – Iquique
25 Февруари at 0:00
(Чилийски Примера Дивисион)
CONCACAF U-20 Championship САЩ U-20 – Сейнт Китс и Невис U-20
25 Февруари at 0:30
(CONCACAF U-20 Championship)
Примера Дивисион де Парагвай Rubio Nu – Libertad
25 Февруари at 1:10
(Примера Дивисион де Парагвай)
Чилийски Примера Дивисион O Higgins – Cobresal
25 Февруари at 2:30
(Чилийски Примера Дивисион)
Еквадорска Серия А Liga de Quito – River Plate Guayaquil
25 Февруари at 2:30
(Еквадорска Серия А)
Мексикански Лига де Аскенцо Venados – Univ. de Guadalajara
25 Февруари at 4:30
(Мексикански Лига де Аскенцо)
Мексикански Примера Дивисион Tijuana – Monterrey
25 Февруари at 5:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Японска J лига Yokohama Marinos – Urawa
25 Февруари at 5:30
(Японска J лига)
Японска J лига Sendai – Consadole Sapporo
25 Февруари at 7:00
(Японска J лига)
Японска J лига Kashima – Tokyo
25 Февруари at 7:00
(Японска J лига)
Японска J лига Shimizu – Vissel Kobe
25 Февруари at 7:00
(Японска J лига)
Японска J лига Hiroshima – Niigata
25 Февруари at 7:00
(Японска J лига)
Японска J лига Sagan Tosu – Kashiwa
25 Февруари at 7:00
(Японска J лига)
Японска J лига Cerezo Osaka – Iwata
25 Февруари at 8:00
(Японска J лига)
Австралийската А-Лига Brisbane Roar – Wellington
25 Февруари at 8:35
(Австралийската А-Лига)
Японска J лига Omiya – Kawasaki
25 Февруари at 9:00
(Японска J лига)
Виетнам V2 Лига Binh Phuoc – Nam Dinh
25 Февруари at 10:00
(Виетнам V2 Лига)
Виетнам V2 Лига Dak Lak – Viettel
25 Февруари at 10:30
(Виетнам V2 Лига)
Индийска I-лига Aizawl – Chennai City
25 Февруари at 10:35
(Индийска I-лига)
Австралийската А-Лига Melbourne Victory – Adelaide United
25 Февруари at 10:50
(Австралийската А-Лига)
Турска Първа лига Bandirmaspor – Sanliurfaspor
25 Февруари at 12:00
(Турска Първа лига)
Виетнам В Лига Quang Nam – Thanh Hoa
25 Февруари at 12:00
(Виетнам В Лига)
Виетнам В Лига Ho Chi Minh – Can Tho
25 Февруари at 12:30
(Виетнам В Лига)
Виетнам В Лига Dong Tam Long An – Hoang Anh Gia Lai
25 Февруари at 12:30
(Виетнам В Лига)
Австралийската А-Лига Perth Glory – Western Sydney
25 Февруари at 13:00
(Австралийската А-Лига)
Българска А ПФГ Lokomotiv Plovdiv – Neftohimik
25 Февруари at 13:00
(Българска А ПФГ)
Турската Суперлига Alanyaspor – Adanaspor
25 Февруари at 14:00
(Турската Суперлига)
Испанска Примера Дивисион Alaves – Valencia
25 Февруари at 14:00
(Испанска Примера Дивисион)
Немската 2-ра Бундеслига Simulcast
25 Февруари at 14:00
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Hanover – Arminia
25 Февруари at 14:00
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Fortuna D – Heidenheim
25 Февруари at 14:00
(Немската 2-ра Бундеслига)
Guangzhou – Jiangsu Suning
25 Февруари at 14:00
()
Украинската Премиер Лига Zoria – Dynamo Kiev
25 Февруари at 14:00
(Украинската Премиер Лига)
Украинската Премиер Лига Olimpik Donetsk – Stal Kamianske
25 Февруари at 14:00
(Украинската Премиер Лига)
Сръбска Суперлига Backa Palanka – Crvena Zvezda
25 Февруари at 14:00
(Сръбска Суперлига)
Египетски Висшата лига El Daklyeh – Al Ittihad
25 Февруари at 14:30
(Египетски Висшата лига)
Английски Чемпиъншип Leeds United – Sheffield Wednesday
25 Февруари at 14:30
(Английски Чемпиъншип)
Чешка Гамбринус Лига Dukla Praha – Karvina
25 Февруари at 14:30
(Чешка Гамбринус Лига)
Албанска Суперлига Luftetari – Laci
25 Февруари at 15:00
(Албанска Суперлига)
Албанска Суперлига Teuta – Korabi
25 Февруари at 15:00
(Албанска Суперлига)
Турската Суперлига Akhisar – Antalyaspor
25 Февруари at 15:00
(Турската Суперлига)
Турска Първа лига Adana Demirspor – Balikesirspor
25 Февруари at 15:00
(Турска Първа лига)
Румънската Лига 1 Viitorul – Poli Timisoara
25 Февруари at 15:00
(Румънската Лига 1)
Йорданска Премиер Лига That Ras – Al Ahli
25 Февруари at 15:00
(Йорданска Премиер Лига)
Гръцка Суперлига Platanias – Asteras
25 Февруари at 15:00
(Гръцка Суперлига)
Бразилски Кампеонато Паулища Santo Andre – Linense
25 Февруари at 15:00
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Българска А ПФГ Beroe – CSKA Sofia
25 Февруари at 15:00
(Българска А ПФГ)
Босненска Премиер Лига Radnik Bijeljina – Olimpik Sarajevo
25 Февруари at 15:00
(Босненска Премиер Лига)
Италианска Лега Про Forli – Gubbio
25 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Matera – Siracusa
25 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Melfi – Paganese
25 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Akragas – Foggia
25 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Fano – Reggiana
25 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Taranto – Catanzaro
25 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Nuova Cosenza – Fondi
25 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Индийска I-лига Bengaluru – East Bengal
25 Февруари at 15:35
(Индийска I-лига)
Катар Старс Лига El Jaish – Al Ahli
25 Февруари at 15:50
(Катар Старс Лига)
Катар Старс Лига Al Arabi – Al Wakrah
25 Февруари at 15:50
(Катар Старс Лига)
Италианската Серия Б Virtus Entella – Carpi
25 Февруари at 16:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Frosinone – Verona
25 Февруари at 16:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Ternana – Latina
25 Февруари at 16:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б SPAL – Perugia
25 Февруари at 16:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Ascoli – Pisa
25 Февруари at 16:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Cesena – Pro Vercelli
25 Февруари at 16:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Trapani – Salernitana
25 Февруари at 16:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Novara – Spezia
25 Февруари at 16:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Avellino – Vicenza
25 Февруари at 16:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Simulcast
25 Февруари at 16:00
(Италианската Серия Б)
Хърватска Първа HNL Slaven – Split
25 Февруари at 16:00
(Хърватска Първа HNL)
Израелски Лига Хаал Hapoel T-A – Hapoel Ra'anana
25 Февруари at 16:00
(Израелски Лига Хаал)
Словенска Първа Лига Radomlje – Aluminij
25 Февруари at 16:00
(Словенска Първа Лига)
Френска Лига 2 Lens – Valenciennes
25 Февруари at 16:00
(Френска Лига 2)
Полска Екстракласа Plock – Zaglebie Lubin
25 Февруари at 16:30
(Полска Екстракласа)
Немска Бундеслига Simulcast
25 Февруари at 16:30
(Немска Бундеслига)
Немска Бундеслига Bayern – Hamburg
25 Февруари at 16:30
(Немска Бундеслига)
Немска Бундеслига Leverkusen – Mainz
25 Февруари at 16:30
(Немска Бундеслига)
Немска Бундеслига Darmstadt – Augsburg
25 Февруари at 16:30
(Немска Бундеслига)
Немска Бундеслига Freiburg – Dortmund
25 Февруари at 16:30
(Немска Бундеслига)
Немска Бундеслига Leipzig – Cologne
25 Февруари at 16:30
(Немска Бундеслига)
Английската Висша лига Chelsea – Swansea
25 Февруари at 17:00
(Английската Висша лига)
Английската Висша лига Crystal Palace – Middlesbrough
25 Февруари at 17:00
(Английската Висша лига)
Английската Висша лига Everton – Sunderland
25 Февруари at 17:00
(Английската Висша лига)
Английската Висша лига Hull City – Burnley
25 Февруари at 17:00
(Английската Висша лига)
Английската Висша лига West Bromwich – Bournemouth
25 Февруари at 17:00
(Английската Висша лига)
Марокански Ботола Chabab Atlas Khenifra – Maghreb Tetouan
25 Февруари at 17:00
(Марокански Ботола)
Испанска Сегунда Дивисион Cordoba – Alcorcon
25 Февруари at 17:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Чилийски Примера Дивисион Antofagasta – Palestino
25 Февруари at 17:00
(Чилийски Примера Дивисион)
Египетски Висшата лига Ismaily – El Geish
25 Февруари at 17:00
(Египетски Висшата лига)
Египетски Висшата лига Al Mokawloon – El Harby
25 Февруари at 17:00
(Египетски Висшата лига)
Австрийската Бундеслига Wolfsberger AC – Rapid Wien
25 Февруари at 17:00
(Австрийската Бундеслига)
Шотландска Премиър Лига Celtic – Hamilton
25 Февруари at 17:00
(Шотландска Премиър Лига)
Северно - Ирландска Премиършип Cliftonville – Coleraine
25 Февруари at 17:00
(Северно - Ирландска Премиършип)
Северно - Ирландска Премиършип Glentoran – Linfield
25 Февруари at 17:00
(Северно - Ирландска Премиършип)
Северно - Ирландска Премиършип Ballinamallard – Ballymena Utd
25 Февруари at 17:00
(Северно - Ирландска Премиършип)
Северно - Ирландска Премиършип Carrick Rangers – Glenavon
25 Февруари at 17:00
(Северно - Ирландска Премиършип)
Северно - Ирландска Премиършип Dungannon – Ards
25 Февруари at 17:00
(Северно - Ирландска Премиършип)
Украинската Премиер Лига Oleksandria – Volyn
25 Февруари at 17:00
(Украинската Премиер Лига)
Датската Суперлига Horsens – Odense
25 Февруари at 17:00
(Датската Суперлига)
Чешка Гамбринус Лига Brno – Slovan Liberec
25 Февруари at 17:00
(Чешка Гамбринус Лига)
Словенска Първа Лига Rudar Velenje – Domzale
25 Февруари at 17:00
(Словенска Първа Лига)
Испанска Примера Дивисион Real Betis – Sevilla
25 Февруари at 17:15
(Испанска Примера Дивисион)
Гръцка Суперлига Kerkyra – Panaitolikos
25 Февруари at 17:15
(Гръцка Суперлига)
Турска Първа лига Goztepe – Manisaspor
25 Февруари at 17:30
(Турска Първа лига)
Йорданска Премиер Лига Al Jazeera – Al Wihdat
25 Февруари at 17:30
(Йорданска Премиер Лига)
Чешка Гамбринус Лига Bohemians 1905 – Slovacko
25 Февруари at 17:30
(Чешка Гамбринус Лига)
Италианска Лега Про Casertana – Virtus Francavilla
25 Февруари at 17:30
(Италианска Лега Про)
Българска А ПФГ Levski – Lokomotiv Gorna
25 Февруари at 17:30
(Българска А ПФГ)
Албанска Суперлига Vllaznia – Skenderbeu
25 Февруари at 18:00
(Албанска Суперлига)
Турската Суперлига Konyaspor – Trabzonspor
25 Февруари at 18:00
(Турската Суперлига)
Френска Лига 1 Guingamp – Monaco
25 Февруари at 18:00
(Френска Лига 1)
Португалска Примеира Лига Tondela – Maritimo
25 Февруари at 18:00
(Португалска Примеира Лига)
Хърватска Първа HNL Lokomotiva – Osijek
25 Февруари at 18:00
(Хърватска Първа HNL)
Чешка Гамбринус Лига Zlin – Viktoria Plzen
25 Февруари at 18:00
(Чешка Гамбринус Лига)
Израелски Лига Хаал Hapoel Ashkelon – Hapoel K-S
25 Февруари at 18:00
(Израелски Лига Хаал)
Катар Старс Лига Al Shahaniya – Al Kharitiyath
25 Февруари at 18:00
(Катар Старс Лига)
Сръбска Суперлига Partizan – Borac
25 Февруари at 18:00
(Сръбска Суперлига)
Израелски Лига Хаал Maccabi Haifa – Ashdod
25 Февруари at 18:15
(Израелски Лига Хаал)
Швейцарска Суперлига Thun – Vaduz
25 Февруари at 18:45
(Швейцарска Суперлига)
Марокански Ботола Kawkab – FAR Rabat
25 Февруари at 19:00
(Марокански Ботола)
Полска Екстракласа Lechia Gdansk – Cracovie
25 Февруари at 19:00
(Полска Екстракласа)
Испанска Сегунда Дивисион Mirandes – Girona
25 Февруари at 19:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Испанска Сегунда Дивисион Mallorca – Tenerife
25 Февруари at 19:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Испанска Сегунда Дивисион Elche – Huesca
25 Февруари at 19:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Еквадорска Серия А Universidad Catolica – Delfin
25 Февруари at 19:00
(Еквадорска Серия А)
Унгарски NB I Ferencvaros – Videoton
25 Февруари at 19:00
(Унгарски NB I)
Италианската Серия А Napoli – Atalanta
25 Февруари at 19:00
(Италианската Серия А)
Белгийска Юпиер Лига Charleroi – Sint-Truiden
25 Февруари at 19:00
(Белгийска Юпиер Лига)
Русия. ЛФЛ Gefest – Terminator
25 Февруари at 19:10
(Русия. ЛФЛ)
Шотландска Чемпионшип Hibernian – Dunfermline
25 Февруари at 19:15
(Шотландска Чемпионшип)
Купа на Уелс Prestatyn Town – Connahs Quay
25 Февруари at 19:15
(Купа на Уелс)
Английската Висша лига Watford – West Ham
25 Февруари at 19:30
(Английската Висша лига)
Испанска Примера Дивисион Leganes – Deportivo
25 Февруари at 19:30
(Испанска Примера Дивисион)
Перуански Примера Дивисион Ayacucho – Union Comercio
25 Февруари at 19:30
(Перуански Примера Дивисион)
Египетски Висшата лига ENPPI – Misr Lel Makasa
25 Февруари at 19:30
(Египетски Висшата лига)
Австрийската Бундеслига Simulcast
25 Февруари at 19:30
(Австрийската Бундеслига)
Австрийската Бундеслига Salzburg – Mattersburg
25 Февруари at 19:30
(Австрийската Бундеслига)
Австрийската Бундеслига Austria – Altach
25 Февруари at 19:30
(Австрийската Бундеслига)
Австрийската Бундеслига Admira – Ried
25 Февруари at 19:30
(Австрийската Бундеслига)
Холандски Ередивизи Groningen – Utrecht
25 Февруари at 19:30
(Холандски Ередивизи)
Английски Чемпиъншип Brighton & Hove – Reading
25 Февруари at 19:30
(Английски Чемпиъншип)
Северно - Ирландска Премиършип Portadown – Crusaders
25 Февруари at 19:30
(Северно - Ирландска Премиършип)
Гръцка Суперлига Skoda Xanthi – Panathinaikos
25 Февруари at 19:30
(Гръцка Суперлига)
Немска Бундеслига Hertha Berlin – Eintracht
25 Февруари at 19:30
(Немска Бундеслига)
Португалска Примеира Лига Estoril – Sporting
25 Февруари at 20:15
(Португалска Примеира Лига)
Чешка Гамбринус Лига Pribram – Slavia Praha
25 Февруари at 20:15
(Чешка Гамбринус Лига)
Румънската Лига 1 Dinamo Bucuresti – CS U Craiova
25 Февруари at 20:30
(Румънската Лига 1)
Израелски Лига Хаал Maccabi T-A – Bnei Yehuda
25 Февруари at 20:30
(Израелски Лига Хаал)
Холандски Ередивизи Excelsior – Willem II
25 Февруари at 20:45
(Холандски Ередивизи)
Холандски Ередивизи NEC – Sparta
25 Февруари at 20:45
(Холандски Ередивизи)
Швейцарска Суперлига Grasshoppers – Young Boys
25 Февруари at 21:00
(Швейцарска Суперлига)
Френска Лига 1 Nancy – Toulouse
25 Февруари at 21:00
(Френска Лига 1)
Френска Лига 1 Lille – Bordeaux
25 Февруари at 21:00
(Френска Лига 1)
Френска Лига 1 Angers – Bastia
25 Февруари at 21:00
(Френска Лига 1)
Френска Лига 1 Rennes – Lorient
25 Февруари at 21:00
(Френска Лига 1)
Испанска Сегунда Дивисион Getafe – Rayo Vallecano
25 Февруари at 21:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Френска Лига 1 Simulcast
25 Февруари at 21:00
(Френска Лига 1)
Белгийска Юпиер Лига Kortrijk – Waasland-Beveren
25 Февруари at 21:00
(Белгийска Юпиер Лига)
Белгийска Юпиер Лига Lokeren – Eupen
25 Февруари at 21:00
(Белгийска Юпиер Лига)
Марокански Ботола WAC Casablanca – Berkane
25 Февруари at 21:15
(Марокански Ботола)
Словенска Първа Лига Maribor – Olimpija
25 Февруари at 21:15
(Словенска Първа Лига)
Белгийска Юпиер Лига Westerlo – Ostend
25 Февруари at 21:30
(Белгийска Юпиер Лига)
Полска Екстракласа Wisla – Jagiellonia
25 Февруари at 21:30
(Полска Екстракласа)
CONCACAF U-20 Championship Салвадор U-20 – Трин. и Тобаго U-20
25 Февруари at 21:30
(CONCACAF U-20 Championship)
Бразилски Кампеонато Паулища Palmeiras – Ferroviarios
25 Февруари at 21:30
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Италианска Лега Про Lecco – Vibonese
25 Февруари at 21:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Juve Stabia – Reggina
25 Февруари at 21:30
(Италианска Лега Про)
Испанска Примера Дивисион Eibar – Malaga
25 Февруари at 21:45
(Испанска Примера Дивисион)
Холандски Ередивизи Heerenveen – Roda
25 Февруари at 21:45
(Холандски Ередивизи)
Италианската Серия А Juventus – Empoli
25 Февруари at 21:45
(Италианската Серия А)
Бразилски Кампеонато Паулища Audax Sao Paulo – Ituano
25 Февруари at 22:00
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Santos – Botafogo SP
25 Февруари at 22:00
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Sao Bento – RB Brasil
25 Февруари at 22:00
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Колумбийска лига Patriotas – Deportive Cali
25 Февруари at 22:15
(Колумбийска лига)
Перуански Примера Дивисион Deportivo Municipal – Comersiantes Unidos
25 Февруари at 22:30
(Перуански Примера Дивисион)
Португалска Примеира Лига Rio Ave – Pacos Ferreira
25 Февруари at 22:30
(Португалска Примеира Лига)
Чилийски Примера Дивисион Univ. de Chile – Everton CD
25 Февруари at 23:00
(Чилийски Примера Дивисион)
Примера Дивисион де Парагвай Cerro Porteno – Sol de America
25 Февруари at 23:00
(Примера Дивисион де Парагвай)

26 Февруари, Неделя
CONCACAF U-20 Championship Коста Рика U-20 – Бермудски острови U-20
26 Февруари at 0:00
(CONCACAF U-20 Championship)
Бразилски Кампеонато Паулища Ponte Preta – Sao Bernardo
26 Февруари at 0:30
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Mirassol – Corinthians
26 Февруари at 0:30
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Novorizontino – Sao Paolo
26 Февруари at 0:30
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Перуански Примера Дивисион Sport Rosario – Sporting Cristal
26 Февруари at 0:45
(Перуански Примера Дивисион)
Мексикански Примера Дивисион Queretaro – UNAM
26 Февруари at 1:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Примера Дивисион де Парагвай Nacional Asuncion – Sportivo Trinidense
26 Февруари at 1:10
(Примера Дивисион де Парагвай)
Чилийски Примера Дивисион Audax Italiano – Huachipato
26 Февруари at 1:30
(Чилийски Примера Дивисион)
Колумбийска лига La Equidad – Atletico Nacional
26 Февруари at 2:45
(Колумбийска лига)
Мексикански Примера Дивисион Tigres – Monarcas
26 Февруари at 3:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Мексикански Примера Дивисион Atlas – Leon
26 Февруари at 3:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Мексикански Примера Дивисион Pachuca – Veracruz
26 Февруари at 3:06
(Мексикански Примера Дивисион)
Мексикански Примера Дивисион America – Cruz Azul
26 Февруари at 5:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Австралийската А-Лига Newcastle Jets – CC Mariners
26 Февруари at 8:00
(Австралийската А-Лига)
Японска J лига Gamba Osaka – Kofu
26 Февруари at 10:00
(Японска J лига)
Виетнам В Лига Song Lam Nghe An – Da Nang
26 Февруари at 11:30
(Виетнам В Лига)
Турска Първа лига Samsunspor – Boluspor
26 Февруари at 12:00
(Турска Първа лига)
Турска Първа лига Sivasspor – Gaziantep BB
26 Февруари at 12:00
(Турска Първа лига)
Виетнам В Лига Quang Ninh – Saigon
26 Февруари at 12:00
(Виетнам В Лига)
Турската Суперлига Karabukspor – Genclerbirligi
26 Февруари at 12:30
(Турската Суперлига)
Виетнам В Лига T&T – Binh Duong
26 Февруари at 12:30
(Виетнам В Лига)
Българска А ПФГ Slavia Sofia – Cherno More
26 Февруари at 12:30
(Българска А ПФГ)
Испанска Примера Дивисион Espanyol – Osasuna
26 Февруари at 13:00
(Испанска Примера Дивисион)
Суперкупа на Естония Infonet – Flora
26 Февруари at 13:00
(Суперкупа на Естония)
Испанска Сегунда Дивисион Numancia – Cadiz
26 Февруари at 13:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Индийска I-лига Churchill Brothers – Shivajians
26 Февруари at 13:05
(Индийска I-лига)
Румънската Лига 1 Botosani – Pandurii
26 Февруари at 13:30
(Румънската Лига 1)
Холандски Ередивизи Go Ahead Eagles – Vitesse
26 Февруари at 13:30
(Холандски Ередивизи)
Италианската Серия А Palermo – Sampdoria
26 Февруари at 13:30
(Италианската Серия А)
Английски Чемпиъншип Norwich – Ipswich Town
26 Февруари at 14:00
(Английски Чемпиъншип)
Украинската Премиер Лига Zirka Kropyvnytskyi – Dnipro
26 Февруари at 14:00
(Украинската Премиер Лига)
Украинската Премиер Лига Chernomorets – Karpaty
26 Февруари at 14:00
(Украинската Премиер Лига)
Датската Суперлига Aalborg – Silkeborg
26 Февруари at 14:00
(Датската Суперлига)
Немската 2-ра Бундеслига Simulcast
26 Февруари at 14:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Stuttgart – Kaiserslautern
26 Февруари at 14:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Nuernberg – Bochum
26 Февруари at 14:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Aue – Dynamo Dresden
26 Февруари at 14:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Швейцарска Суперлига Basel – Luzern
26 Февруари at 14:45
(Швейцарска Суперлига)
Швейцарска Суперлига Lausanne – Sion
26 Февруари at 14:45
(Швейцарска Суперлига)
Албанска Суперлига Kukesi – Partizani Tirana
26 Февруари at 15:00
(Албанска Суперлига)
Турската Суперлига Osmanlispor – Istanbul BB
26 Февруари at 15:00
(Турската Суперлига)
Турска Първа лига Eskisehirspor – Umraniyespor
26 Февруари at 15:00
(Турска Първа лига)
Македонська Прва ліга Vardar – Skendija
26 Февруари at 15:00
(Македонська Прва ліга)
Суперкупа на Литва Zalgiris – Trakai
26 Февруари at 15:00
(Суперкупа на Литва)
Гръцка Суперлига AEK – Larisa
26 Февруари at 15:00
(Гръцка Суперлига)
Босненска Премиер Лига Sarajevo – Vitez
26 Февруари at 15:00
(Босненска Премиер Лига)
Българска А ПФГ Montana – Pirin
26 Февруари at 15:00
(Българска А ПФГ)
Белгийска Юпиер Лига Standard – Mechelen
26 Февруари at 15:30
(Белгийска Юпиер Лига)
Английската Висша лига Tottenham – Stoke City
26 Февруари at 15:30
(Английската Висша лига)
Холандски Ередивизи AZ Alkmaar – Zwolle
26 Февруари at 15:30
(Холандски Ередивизи)
Холандски Ередивизи Feyenoord – PSV Eindhoven
26 Февруари at 15:30
(Холандски Ередивизи)
Италианска Лега Про Messina – Catania
26 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Monopoli – Andria BAT
26 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про FC Sudtirol – Modena
26 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Padova – Teramo
26 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианската Серия Б Albinoleffe – Ancona
26 Февруари at 15:30
(Италианската Серия Б)
Италианска Лега Про Lumezzane – Santarcangelo
26 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Renate – Livorno
26 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Sambenedettese – Venezia
26 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Lupa Roma – Lucchese
26 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Индийска I-лига Mumbai – Minerva Punjab
26 Февруари at 15:35
(Индийска I-лига)
Френска Лига 1 Saint-Etienne – Caen
26 Февруари at 16:00
(Френска Лига 1)
Швейцарска Чалъндж Лига Wohlen – Zurich
26 Февруари at 16:00
(Швейцарска Чалъндж Лига)
Хърватска Първа HNL Cibalia – Dinamo Zagreb
26 Февруари at 16:00
(Хърватска Първа HNL)
Италианската Серия А Genoa – Bologna
26 Февруари at 16:00
(Италианската Серия А)
Италианската Серия А Crotone – Cagliari
26 Февруари at 16:00
(Италианската Серия А)
Италианската Серия А Sassuolo – Milan
26 Февруари at 16:00
(Италианската Серия А)
Италианската Серия А Chievo – Pescara
26 Февруари at 16:00
(Италианската Серия А)
Италианската Серия А Lazio – Udinese
26 Февруари at 16:00
(Италианската Серия А)
Италианската Серия А Simulcast
26 Февруари at 16:00
(Италианската Серия А)
Словенска Първа Лига Krsko – Gorica
26 Февруари at 16:00
(Словенска Първа Лига)
Полска Екстракласа Gornik Leczna – Piast Gliwice
26 Февруари at 16:30
(Полска Екстракласа)
Немска Бундеслига Ingolstadt – Moenchengladbach
26 Февруари at 16:30
(Немска Бундеслига)
Марокански Ботола Khouribga – Chabab Rif Hoceima
26 Февруари at 17:00
(Марокански Ботола)
Марокански Ботола Ittihad Tanger – RCA Casablanca
26 Февруари at 17:00
(Марокански Ботола)
Швейцарска Суперлига Sankt Gallen – Lugano
26 Февруари at 17:00
(Швейцарска Суперлига)
Испанска Сегунда Дивисион Almeria – UCAM Murcia
26 Февруари at 17:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Чилийски Примера Дивисион Deportes Temuco – Colo Colo
26 Февруари at 17:00
(Чилийски Примера Дивисион)
Португалската Лига Виталис Sporting II – Aves
26 Февруари at 17:00
(Португалската Лига Виталис)
Украинската Премиер Лига Shakhtar Dn – Vorskla
26 Февруари at 17:00
(Украинската Премиер Лига)
Датската Суперлига Nordsjaelland – Kobenhavn
26 Февруари at 17:00
(Датската Суперлига)
Испанска Примера Дивисион Atletico Madrid – Barcelona
26 Февруари at 17:15
(Испанска Примера Дивисион)
Гръцка Суперлига Iraklis – PAOK
26 Февруари at 17:15
(Гръцка Суперлига)
Гръцка Суперлига Levadiakos – PAS Giannina
26 Февруари at 17:15
(Гръцка Суперлига)
Италианска Лега Про FeralpiSalo – Parma
26 Февруари at 17:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Robur Siena – Racing Roma
26 Февруари at 17:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Como – Prato
26 Февруари at 17:30
(Италианска Лега Про)
Турска Първа лига Yeni Malatyaspor – Altinordu
26 Февруари at 17:30
(Турска Първа лига)
Австрийската Бундеслига Sankt Poelten – Sturm Graz
26 Февруари at 17:30
(Австрийската Бундеслига)
Българска А ПФГ Ludogorets – Vereya
26 Февруари at 17:30
(Българска А ПФГ)
Италианска Лега Про Pontedera – ADC Viterbese Castrense
26 Февруари at 17:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Giana Erminio – Olbia
26 Февруари at 17:30
(Италианска Лега Про)
Холандски Ередивизи Ajax – Heracles
26 Февруари at 17:45
(Холандски Ередивизи)
Словенска Първа Лига Koper – Celje
26 Февруари at 17:55
(Словенска Първа Лига)
Русия. ЛФЛ Legion – Presnya
26 Февруари at 18:00
(Русия. ЛФЛ)
Women. Немска Бундеслига Frankfurt – Potsdam
26 Февруари at 18:00
(Women. Немска Бундеслига)
Албанска Суперлига Tirana – Flamurtari
26 Февруари at 18:00
(Албанска Суперлига)
Турската Суперлига Gaziantep – Fenerbahce
26 Февруари at 18:00
(Турската Суперлига)
Перуански Примера Дивисион Real Garcilaso – Cajamarca
26 Февруари at 18:00
(Перуански Примера Дивисион)
Френска Лига 1 Lyon – Metz
26 Февруари at 18:00
(Френска Лига 1)
Португалска Примеира Лига Nacional – Feirense
26 Февруари at 18:00
(Португалска Примеира Лига)
Хърватска Първа HNL Inter Zapresic – Rijeka
26 Февруари at 18:00
(Хърватска Първа HNL)
Карлинг Къп Manchester Utd – Southampton
26 Февруари at 18:30
(Карлинг Къп)
Приятелски мач Spartak M – Sparta Sarpsborg
26 Февруари at 18:30
(Приятелски мач)
Немска Бундеслига Schalke 04 – Hoffenheim
26 Февруари at 18:30
(Немска Бундеслига)
Чешка Гамбринус Лига Jablonec – Sparta Praha
26 Февруари at 18:30
(Чешка Гамбринус Лига)
Белгийска Юпиер Лига Anderlecht – Racing Genk
26 Февруари at 19:00
(Белгийска Юпиер Лига)
Марокански Ботола Olympic Safi – Kenitra
26 Февруари at 19:00
(Марокански Ботола)
Полска Екстракласа Legia – Nieciecza
26 Февруари at 19:00
(Полска Екстракласа)
Испанска Сегунда Дивисион Valladolid – Lugo
26 Февруари at 19:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Испанска Сегунда Дивисион Sevilla II – Levante
26 Февруари at 19:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Датската Суперлига SonderjyskE – Brondby
26 Февруари at 19:00
(Датската Суперлига)
Израелски Лига Хаал Maccabi P-T – Hapoel Haifa
26 Февруари at 19:00
(Израелски Лига Хаал)
Италианска Лега Про Mantova – Maceratese
26 Февруари at 19:30
(Италианска Лега Про)
Испанска Примера Дивисион Athletic Bilbao – Гренада
26 Февруари at 19:30
(Испанска Примера Дивисион)
Испанска Примера Дивисион Sporting Gijon – Celta Vigo
26 Февруари at 19:30
(Испанска Примера Дивисион)
Гръцка Суперлига Olympiacos – Panionios
26 Февруари at 19:30
(Гръцка Суперлига)
Португалска Примеира Лига Setubal – Braga
26 Февруари at 20:00
(Португалска Примеира Лига)
Мексикански Примера Дивисион Toluca – Puebla
26 Февруари at 20:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Колумбийска лига Santa Fe – Cortulua
26 Февруари at 20:15
(Колумбийска лига)
Перуански Примера Дивисион Melgar – Univ San Martin
26 Февруари at 20:30
(Перуански Примера Дивисион)
Румънската Лига 1 Gaz Metan Medias – Steaua
26 Февруари at 20:30
(Румънската Лига 1)
Белгийска Юпиер Лига Gent – Mouscron-Peruwelz
26 Февруари at 21:00
(Белгийска Юпиер Лига)
Испанска Сегунда Дивисион Zaragoza – Gimnastic Tarragona
26 Февруари at 21:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Израелски Лига Хаал Bnei Sakhnin – Beitar Jerusalem
26 Февруари at 21:00
(Израелски Лига Хаал)
Марокански Ботола FUS Rabat – Difaa El Jadida
26 Февруари at 21:15
(Марокански Ботола)
Италианска Лега Про Carrarese – Pro Piacenza
26 Февруари at 21:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Piacenza – Pistoiese
26 Февруари at 21:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Alessandria – Tuttocuoio
26 Февруари at 21:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Arezzo – Cremonese
26 Февруари at 21:30
(Италианска Лега Про)
Испанска Примера Дивисион Villarreal – Real Madrid
26 Февруари at 21:45
(Испанска Примера Дивисион)
Италианската Серия А Inter Milan – Roma
26 Февруари at 21:45
(Италианската Серия А)
Френска Лига 1 Marseille – PSG
26 Февруари at 22:00
(Френска Лига 1)
Колумбийска лига Independiente M – Tigres Bogota
26 Февруари at 22:15
(Колумбийска лига)
Колумбийска лига Jaguares Cordoba – Alianza Petrolera
26 Февруари at 22:15
(Колумбийска лига)
Португалска Примеира Лига Boavista – Porto
26 Февруари at 22:15
(Португалска Примеира Лига)
Перуански Примера Дивисион Juan Aurich – Universitario
26 Февруари at 23:00
(Перуански Примера Дивисион)
Чилийски Примера Дивисион Santiago Wanderers – San Luis
26 Февруари at 23:00
(Чилийски Примера Дивисион)
Еквадорска Серия А Barcelona SC – El Nacional
26 Февруари at 23:00
(Еквадорска Серия А)
Еквадорска Серия А Macara – Deportivo Cuenca
26 Февруари at 23:00
(Еквадорска Серия А)
Примера Дивисион де Парагвай Guarani Asuncion – Club Olimpia
26 Февруари at 23:00
(Примера Дивисион де Парагвай)

27 Февруари, Понеделник
Еквадорска Серия А Independiente JT – Emelec
27 Февруари at 0:00
(Еквадорска Серия А)
Колумбийска лига Deportes Tolima – Envigado
27 Февруари at 0:30
(Колумбийска лига)
Колумбийска лига America de Cali – Deportivo Pasto
27 Февруари at 0:30
(Колумбийска лига)
Мексикански Примера Дивисион Jaguares – Guadalajara
27 Февруари at 1:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Примера Дивисион де Парагвай Deportivo Capiata – General Diaz
27 Февруари at 1:10
(Примера Дивисион де Парагвай)
Перуански Примера Дивисион Alianza Lima – Sport Huancayo
27 Февруари at 1:15
(Перуански Примера Дивисион)
Мексикански Примера Дивисион Santos L – Necaxa
27 Февруари at 2:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Колумбийска лига Atl. Bucaramanga – Once Caldas
27 Февруари at 2:30
(Колумбийска лига)
Шампионска Лига АФК Lokomotiv Tashkent – Al Ahli
27 Февруари at 13:00
(Шампионска Лига АФК)
Азербайджанска Премиер Лига AZAL – Neftchi
27 Февруари at 13:30
(Азербайджанска Премиер Лига)
Азербайджанска Премиер Лига Zira – Sumqayit
27 Февруари at 16:00
(Азербайджанска Премиер Лига)
Турска Първа лига Mersin – Denizlispor
27 Февруари at 17:00
(Турска Първа лига)
Шампионска Лига АФК Al Fateh – Lekhwiya
27 Февруари at 17:10
(Шампионска Лига АФК)
Шампионска Лига АФК Al Jazira – Esteghlal Khuzestan
27 Февруари at 17:30
(Шампионска Лига АФК)
Шампионска Лига АФК Esteghlal – Al Taawon
27 Февруари at 17:30
(Шампионска Лига АФК)
Румънската Лига 1 Concordia Chiajna – Astra Giurgiu
27 Февруари at 18:00
(Румънската Лига 1)
Чешка Гамбринус Лига Mlada Boleslav – Teplice
27 Февруари at 18:00
(Чешка Гамбринус Лига)
Турската Суперлига Galatasaray – Besiktas
27 Февруари at 19:00
(Турската Суперлига)
Полска Екстракласа Ruch Chorzow – Slask
27 Февруари at 19:00
(Полска Екстракласа)
Гръцка Суперлига Veria – Atromitos
27 Февруари at 19:30
(Гръцка Суперлига)
Датската Суперлига Viborg – Aarhus
27 Февруари at 20:00
(Датската Суперлига)
Румънската Лига 1 CSMS Iasi – Cluj
27 Февруари at 20:30
(Румънската Лига 1)
Израелски Лига Хаал Hapoel Be'er Sheva – Hapoel K-S
27 Февруари at 20:30
(Израелски Лига Хаал)
Швейцарска Чалъндж Лига Servette – Le Mont
27 Февруари at 20:45
(Швейцарска Чалъндж Лига)
Немската 2-ра Бундеслига St. Pauli – Karlsruhe
27 Февруари at 21:15
(Немската 2-ра Бундеслига)
Италианската Серия Б Bari – Brescia
27 Февруари at 21:30
(Италианската Серия Б)
Италианска Лега Про Pordenone – Bassano
27 Февруари at 21:45
(Италианска Лега Про)
Италианската Серия А Fiorentina – Torino
27 Февруари at 21:45
(Италианската Серия А)
Френска Лига 2 Reims – Brest
27 Февруари at 21:45
(Френска Лига 2)
Английската Висша лига Leicester City – Liverpool
27 Февруари at 22:00
(Английската Висша лига)
Португалска Примеира Лига Arouca – Belenenses
27 Февруари at 22:00
(Португалска Примеира Лига)

28 Февруари, Вторник
Чилийски Примера Дивисион Univ Catolica – Union Espanola
28 Февруари at 1:30
(Чилийски Примера Дивисион)
Перуански Примера Дивисион Academia Cantolao – Alianza Atletico
28 Февруари at 2:00
(Перуански Примера Дивисион)
Шампионска Лига АФК Urawa – Seoul
28 Февруари at 12:30
(Шампионска Лига АФК)
Шампионска Лига АФК Ulsan – Brisbane Roar
28 Февруари at 12:30
(Шампионска Лига АФК)
Азербайджанска Премиер Лига Kapaz – Gabala
28 Февруари at 13:00
(Азербайджанска Премиер Лига)
Шампионска Лига АФК Shanghai East Asia – Western Sydney
28 Февруари at 13:30
(Шампионска Лига АФК)
Шампионска Лига АФК Muang Thong Utd – Kashima
28 Февруари at 14:30
(Шампионска Лига АФК)
Шампионска Лига АФК Bunyodkor – Al Ain
28 Февруари at 15:00
(Шампионска Лига АФК)
Българска А ПФГ Dunav – Levski
28 Февруари at 15:00
(Българска А ПФГ)
Азербайджанска Премиер Лига Karabakh – Inter Baku
28 Февруари at 15:30
(Азербайджанска Премиер Лига)
Шампионска Лига АФК Al Wahda – Persepolis
28 Февруари at 17:10
(Шампионска Лига АФК)
Шампионска Лига АФК Zob Ahan – Al Ahli
28 Февруари at 17:15
(Шампионска Лига АФК)
Българска А ПФГ CSKA Sofia – Botev Plovdiv
28 Февруари at 17:30
(Българска А ПФГ)
Купа на Русия Ural – Krasnodar
28 Февруари at 18:00
(Купа на Русия)
Шампионска Лига АФК Al Hilal – Al Rayyan
28 Февруари at 18:45
(Шампионска Лига АФК)
Египетски Висшата лига Al Masry – El Geish
28 Февруари at 19:00
(Египетски Висшата лига)
Купа на Полша Wigry Suwalki – Arka Gdynia
28 Февруари at 19:00
(Купа на Полша)
Купата на Турция Kasimpasa – Rizespor
28 Февруари at 19:00
(Купата на Турция)
Купа на Франция CA Bastia – Angers
28 Февруари at 19:00
(Купа на Франция)
Купа на Франция Frejus – Auxerre
28 Февруари at 19:00
(Купа на Франция)
Купа на Германия Eintracht – Arminia
28 Февруари at 19:30
(Купа на Германия)
Купа на Лигата на Румъния Poli Timisoara – Targu Mures
28 Февруари at 20:00
(Купа на Лигата на Румъния)
Купа на Дания Vendsyssel – Koge
28 Февруари at 20:00
(Купа на Дания)
Испанска Примера Дивисион Real Sociedad – Eibar
28 Февруари at 20:30
(Испанска Примера Дивисион)
Купа на Израел Bnei Yehuda – Ashdod
28 Февруари at 20:55
(Купа на Израел)
Италианската Серия Б Spezia – Ascoli
28 Февруари at 21:30
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Pro Vercelli – Avellino
28 Февруари at 21:30
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Novara – Benevento
28 Февруари at 21:30
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Pisa – Carpi
28 Февруари at 21:30
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Latina – Cesena
28 Февруари at 21:30
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Perugia – Frosinone
28 Февруари at 21:30
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Salernitana – SPAL
28 Февруари at 21:30
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Verona – Ternana
28 Февруари at 21:30
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Cittadella – Trapani
28 Февруари at 21:30
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Vicenza – Virtus Entella
28 Февруари at 21:30
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Simulcast
28 Февруари at 21:30
(Италианската Серия Б)
Купа на Германия Sportfreunde Lotte – Dortmund
28 Февруари at 21:45
(Купа на Германия)
Купа на Италия Juventus – Napoli
28 Февруари at 21:45
(Купа на Италия)
Английски ФА Къп Manchester City – Huddersfield
28 Февруари at 22:00
(Английски ФА Къп)
Купа на Франция Bordeaux – Lorient
28 Февруари at 22:00
(Купа на Франция)
Купа на Португалия Estoril – Benfica
28 Февруари at 22:15
(Купа на Португалия)
Испанска Примера Дивисион Malaga – Real Betis
28 Февруари at 22:30
(Испанска Примера Дивисион)
Испанска Примера Дивисион Valencia – Leganes
28 Февруари at 22:30
(Испанска Примера Дивисион)

1 Март, Сряда
Копа Судамерикана O Higgins – Fuerza Amarilla
1 Март at 0:15
(Копа Судамерикана)
Копа Судамерикана Boston River – Comersiantes Unidos
1 Март at 0:15
(Копа Судамерикана)
Колумбийска лига Millonarios – La Equidad
1 Март at 2:45
(Колумбийска лига)
Копа Судамерикана Deportive Cali – Sportivo Luqueno
1 Март at 2:45
(Копа Судамерикана)
Копа Судамерикана Liga de Quito – Def. Sporting
1 Март at 2:45
(Копа Судамерикана)
Купа на Мексико Queretaro – Alebrijes de Oaxaca
1 Март at 3:00
(Купа на Мексико)
Купа на Мексико Jaguares – Potros
1 Март at 3:00
(Купа на Мексико)
Купа на Мексико Venados – Atlante
1 Март at 3:00
(Купа на Мексико)
Купа на Мексико Monarcas – Leon
1 Март at 3:00
(Купа на Мексико)
Купа на Мексико Tijuana – Cimarrones de Sonora
1 Март at 5:00
(Купа на Мексико)
Купа на Мексико Monterrey – Juarez
1 Март at 5:00
(Купа на Мексико)


Архив Предавания


ЗАЛАГАНИЯ
tapeerror tapeerror 203.5 точки (63%)
Кирюха_ЦСКА Kiryha_CSKA 201.5 точки (61%)
ARMEN ARMEN 199.5 точки (54%)
  Класиране Класиране       Направи залог Направи залог    
Последни публикации във форума
Gratis Inter Milan Diretta Streaming
Последна публикация 2 от преди дни
Finishing time
Последна публикация 34 от преди дни
Commentary on video archives
Последна публикация 101 от преди дни
Реклама в LiveTV

 
      LiveTV Правила         Отиди горе   
 
© 2006-2017 LiveTV. Всички права запазени.
Всички имена на клубове и теливизионни канали, както и лога, принадлежат на съответните собственици.
  Rambler's Top100